Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel plynu

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 14. 10. 2014 20:38

Ono je opravdu zajimave, ze pozitivni zkusenosti maji nove registrace, kdezto stalice radi spise utikat :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Earl75 15. 10. 2014 07:51

Chápu že to vypadá dost podezřele, ale v diskuze na internetu jsem začal používat teprve nedávno. A to díky svému kamarádovi, kterému jsem doporučil stejného dodavatele energie jako mám já. Druhý den došel, že našel spíš negativní reakce. Proto jsem chtěl přispět se svoji pozitivní zkušeností.
Earl75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepisis 15. 10. 2014 08:59

Dobře, věřme tomu, že od Centropolu nejste. Pomiňme momentálně také nekalé praktiky používané firmou. Protože pokud by byli nejlevnější, bylo by to snad ještě akceptovatelné.
Zadám svou spotřebu z posledního vyučtování: 20,1 MWh, Moravskoslezský kraj, distribuční území RWE. Můj současný dodavatel je Blue Gas, řada Blue dream s cenou 25 974 Kč. Na dobu neurčitou. Nejlevnější řada od Cetropolu je za 28 785 Kč. Rozdíl je 2 811 Kč v neprospěch Centropolu. Nehledě na to, že je to smlouva na dobu určitou (3 roky!). Btw, kalkulačka přímo na stránkách Centropolu je hodně zavádějící. Můžete tedy nyní napsat Vaši spotřebu a distribuční oblast?
pepisis
Diskutér

Odeslat příspěvekod karlos-2009 15. 10. 2014 09:22

Je to tak, jak rika Pepisis, pokud sem nehodí konkrétní spotřebu a distribuční oblast, abychom to dali do kalkulačky, tak bych mu nevěřil ani slovo o tom, že centropol je nejlevnější. O nutnosti smlouvy na dobu určitou s nimi ani nehovoříc.
karlos-2009
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 15. 10. 2014 10:01

Earl75: dejte sem vaší spotřebu za rok, najdeme vám levnějšího dodavatele a smlouvu budete mít na dobu neurčitou s 3-měsíční výpovědní lhůtou. Služba vyhledávání zdarma :-)
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 15. 10. 2014 20:56

Earl75 píše:Chápu že to vypadá dost podezřele, ale v diskuze na internetu jsem začal používat teprve nedávno. A to díky svému kamarádovi, kterému jsem doporučil stejného dodavatele energie jako mám já. Druhý den došel, že našel spíš negativní reakce. Proto jsem chtěl přispět se svoji pozitivní zkušeností.

Hlásí se někdo jiný s "pozitivní zkušeností" s Centropolem :pozor ? Ne ? Nemám dalších otázek ctihodnosti...
Obávám se že Centropol není nejlevnější nikde ani 29.2. za úplňku... :-)

Jinak MND mají nový ceník s platností od 13. 10. 2014, ale je to jen "Zvýhodněná měsíční platba oproti základnímu ceníku pro první rok odběru".
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 15. 10. 2014 21:22

V Jendově kalkulátoru asi ještě nejsou.

-- 15. 10. 2014 20:36 --

Zadal jsem svou spotřebu u nich na webu https://www.mnd.cz/plynzprvniruky/kalku ... a-vysledek a vyšlo mi, že i s novým ceníkem jsou o 800 Kč dražší, než Halimedes, kterého jsem letos využíval a to Halimedes už není nejlevnější (přecházím k 3-e, který je v mém regionu nejlevnější).
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 16. 10. 2014 12:28

Tak nejak se vsadim, ze dotycny pan se uz se svou spotrebou neozve. Jaka to je ale nahoda :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod pepisis 16. 10. 2014 18:32

Taky si myslím, že už se neozve. I pokud totiž nebyl od Centropolu a byla pravda, co psal, tj. že to doporučil kamarádovi, tak by zjistil, že mu nedal zrovna nejlepší radu. Ona totiž cena minimálně o 10% vyšší než by mohl platit jinde za naprosto stejnou komoditu, není žádná hitparáda :pozor. :arrow: A o smlouvě na dobu určitou ani nemluvě.
pepisis
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 16. 10. 2014 19:05

O jakých 10 %? Koukal jsem do faktur babičky a Centropol jí za rok naúčtoval přesně o 38 % víc, než by jí účtoval můj dodavatel (kdyby ho měla).
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod pepisis 16. 10. 2014 19:20

No já taky píšu minimálně o 10 %. Záleží na tom, s jakou řadou Centropolu to porovnáváte.
pepisis
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 7. 11. 2014 09:28

A je vymalováno, Na dobu neurčitou se těžko něco lepšího sežene než Fosfa. Měsíční poplatek = 0. Ale záleží samozřejmě na spotřebě a místě odběru.
Přílohy
Clipboard01.jpg
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 7. 11. 2014 10:42

Nevíte kdy ostatní prodejci zvěřejní ceníky na 2015, aby bylo možno udělat konečné rozhodnutí?
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod pepisis 7. 11. 2014 10:47

Termín pro zveřejnění nových ceníků mají myslím do konce listopadu.
pepisis
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 11. 2014 11:00

Bond2: Já bych přece jen počkal na konec listopadu, byť Fosfa nasadila vysoko laťku.
astrapa
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka