Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel plynu

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod filip893 7. 11. 2014 11:04

Jenže to už může být pro ty, co mají smlouvu na dobu určitou s obnovou na 1 a více let pozdě.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 14. 11. 2014 07:55

astrapa píše:Bond2: Já bych přece jen počkal na konec listopadu, byť Fosfa nasadila vysoko laťku.

Nevnucuju, jen jsem měl tu informaci jako jeden z prvních. Tak aby někdo neudělal ukvapené rozhodnutí... Ted už to má Fosfa oficiálně na http://www.feelecoenergy.cz/
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 14. 11. 2014 10:46

Na Fosfě mi vadí, že nemá "internetbanking" pro on-line správu smluv a kontrolu příchozích plateb, nebo aspoň pasivní nahlížení. Fonergy a 3-e mají na webu uživatelské účty a docela propracované. I když je Fonergy trochu dražší oproti Fosfě - ale čekám, jestli Fonergy nezlevní, ještě nezveřejnili ceník.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 11. 2014 20:38

"Internerbanking" neměl donedávna ani EON, resp. měl, ale pouze pro zákazníky na jeho distribučním území, ostatní měli smůlu... Nějak jsem nepochopil, jak ten internet pozná, že zákazník se do "internetbankingu" hlásí z Brna a ne z Jihlavy...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 15. 11. 2014 01:38

Třeba takhle:

Geolokace počítače je v informatice metoda, která na základě různých indicií dovozuje lokaci uživatele využívajícího služby Internetu. Kromě jiného se využívá zejména toho, že IP adresy jsou celosvětově přidělovány organizací IANA po blocích, které jsou geograficky vázané a přidělené vždy konkrétní organizaci (nebo osobě), o které jsou ve whois databázi uvedeny identifikační údaje (tj. stát, město, PSČ, ulice, jméno organizace a zodpovědných osob opět včetně adres).

zdroj: wiki

Ve zkratce, tvůj poskytovatel internetu musí vložit do databáze svoje údaje včetně bydliště.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 11. 2014 02:08

Děkuji za poučení a za další důkaz, že tento svět kráčí vstříc tmavé zadeli. Zkus mně ještě vysvětlit, proč jsem jako zákazník EONu v Brně mohl používat jejich službu E.ON Energie24, zatímco jako zákazník EONu v Aši jsem ji používat nemohl (i když jsem se připojoval přes stejné číslo od O2.) A ten tvůj blábol o mém poskytovateli internetu a jeho údajích včetně bydliště je fakt těžce mimo mísu.
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tielk 15. 11. 2014 17:25

A ten tvůj blábol o mém poskytovateli internetu a jeho údajích včetně bydliště je fakt těžce mimo mísu.paty07 ti to napsal dobre to ze jsi to nepochopil je tvuj problem.
Tielk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 11. 2014 21:17

Á, další debil se ozval... Tak mně ještě vysvětli, inteligente, kde sebral můj poskytovatel internetu údaje o mém bydlišti z předplacené anonymní karty, he? Nebo u vás na vsi neznáte mobilní připojení přes telefonní operátory?
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 16. 11. 2014 03:12

Všichni jsou debilové jenom já jsem letadlo. Takovým lidem jako jsi ty nemám chuť nic vysvětlovat, debile.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tielk 16. 11. 2014 19:22

Tak predne Tomaši pro vas nejsem debil zde nepisete nic o predplacene karte ale o pristupu z internetu Nějak jsem nepochopil, jak ten internet pozná, že zákazník se do "internetbankingu" hlásí z Brna a ne z Jihlavy... a hlavne PAty07 nikde nepise o vasi adrese ale adrese toho na koho je IP zaregistrovana tj vas poskytovatel a pokud se pres ni pripojujete je pravdepodobne ze se nachazite v teto lokalite, To plati i pres mobilni internet proste jste prihlasen pres bts ktera dynamicky prideluje rozsah ip adres a zase jde dohledat kde to je.Myslim ze nemusite hned verbalne kazdeho napadat chapu ze vas rozhodily ty vase zablokovane miliony v airbank a jste flustrovan ale i tak si vylivejte zlost na nekom jinem a ne na foru.

Jinak u debila na vsi mame optiku takze pouzivam radsi pevne pripojeni nez mobilni .
Tielk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 11. 2014 00:19

Pro pitomce ještě jednou a pomalu, ale stejně to nepochopíš: Můj spolužák Franta Vomáčka bydlí v Horním *****ákově, který je těsně u hranice distribučního území EON. Má přístup do "internetového bankovnictví" EON. Připojuje se přes SIM kartu virtuálního operátora "Pussy Riot".

Já bydlím v Dolním *****ákově, 238,62 m od Franty Vomáčky, jsem také klientem EON, připojuji se přes SIM kartu virtuálního operátora "Pussy Riot",ale jsem 6 metrů za distribučním územím.

Franta tam přístup má, já ne. Makakčka na bednu, co, Blbílku?
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 17. 11. 2014 02:07

Tielku to máš marný, to máš marný :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tielk 17. 11. 2014 20:26

Diky Tome s takovouhle vam to nikdo nevysvetli ale to vy vlastne ani nepotrebujete vy jen tak prudite preji vam hezky vecer a spoustu milionu na vasem uctu.
Tielk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pepisis 1. 11. 2015 21:22

Na příští rok vypadá výběr dodavatele plynu docela jednoznačně. Skautská energie nabízí cenu plynu za 650 MWh bez dph a distribuce a bez ohledu na výši spotřeby! To je bezkonkurenční nabídka. Nezkoumal jsem tedy všechny distribuční oblasti, ale u mé (RWE) to asi nic nepřebije. Není to sice smlouva na dobu neurčitou, ale na 1 rok s tím, že se vždy po roce dodavatel přesoutěžuje. Na rok 2016 by jím měl být Energie 2, která má ale vlastní ceník dražší. Máte s ní nebo se Skautskou energií někdo zkušenosti?
pepisis
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 11. 2015 22:17

Akorát musíš být členem Skauta, že... To by třeba Patrik Chrz nepřekousl, ten se nestal ani členem odborů, i když mohl mít slevu v EQUA Bank :-D.
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka