Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 15. 2. 2016 09:27

Vždycky v můj neprospěch. Jen při konečném vyúčtování se sekli opačným směrem.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 15. 2. 2016 10:08

A to jsi take reklamoval? :D
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod pepisis 16. 2. 2016 11:07

Tak je to už i na stránkách dtestu. Aukci vyhrál EEE,takže v podstatě BE.Bohužel jsem nenašel ceny za MWh,případně poplatky.Mají tam jen obecně plky,kolik ušetří průměrná domácnost.
pepisis
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 16. 2. 2016 12:51

To bude prča, když bude teď dTest propagovat největšího šmejda na trhu. To EEE aspoň tak netrhá oči, kdyby tam bylo přímo BE, tak by to opticky hůř (i když fakticky je to prašť jako uhoď).

Kecy o úsporách průměrné domácnosti jsou opravdu jen kecy. Pokud chtěla domácnost ušetřit, tak už dávno nejvyšší ceny na trhu nemá a skutečná úspora bude spíš symbolická.

To, že nejsou schopný publikovat ani faktické výsledky aukce mi taky vadí. Tohle vypadá spíš na další boudu.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 16. 2. 2016 12:57

Takze prejdu z 3E k 3E? Jde to vubec? :D
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod burty s krenem 16. 2. 2016 19:29

Masakr

Pokud nenaapisou jasné ceny za mwh,tak o čem to je.
Člověk by si snad řekl, ze když už vyhráli tihle podvodníci, tak dtest zajisti pravni servis na dostatečně úrovni. Ale už tomu nevěřím, po té reportáži, ze jsou dtesz vlastně dotovaná státem hodně pochybna organizace.

Znova varuji, ze dostat se ze spárů BE je aktuálně fet problémové. Máme v rodině. Nedali smlouvu, teď ji nechtějí poslat a bez prvního data odběru nelze ukončit smlouvu, která se stále automaticky prodlužuje! (a člověk ani neví odky dokdy)

Kdyby někdo chtěl skutečně srovnání a ceny v mwh, už jasné dane, žádné "všechno bude, ale prihlas se", tak sz.
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
burty s krenem
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 16. 2. 2016 19:33

A proc ty jasne dane ceny nedas verejne a chces to skudlit pres SZ?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod burty s krenem 16. 2. 2016 19:49

Nechci dělat reklamu někomu. A myslím, ze to ne všechny zajima...
dTest to jisti :-)
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
burty s krenem
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 16. 2. 2016 19:54

Ja myslim, ze to vsechny naopak zajima. Zejmena tady!
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maxi.cek 17. 2. 2016 13:06

Vždyť tam dTest všude píše, že ceny sdělí v průběhu března, tak proč se rozčilovat, říkali to tak od začátku a aukce se vždycky vlečou, ať jí pořádá kdokoliv... Hlavní je, aby to byla super cena, aby se vůbec vyplatilo nabídku zvažovat. Ale tak aukce s 60 k zákazníky by už mohla mít cenu zajímavou :)

-- 17. 2. 2016 13:09 --

osobne2 píše:Takze prejdu z 3E k 3E? Jde to vubec? :D

Není to nic složitého, nikam nepřejdeš, jen dostaneš dodatek ke stávající smlouvě s tou aukční cenou na rok :)
maxi.cek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod osobne2 17. 2. 2016 16:37

To asi ne, protoze smlouvu s 3E uz jsem vypovedel k datu 31.3.2016. Mam strach, ze novou smlouvu nestihnu uzavrit, kdyz mi dTest posle navrh az v druhe polovine brezna. Co kdyz se mi navrh od dTestu nebude libit a budu chtit prejit k TS Energy? Kdy je tak posledni moznost je kontaktovat, aby prevod odberneho mista stihli provest? Predpokladam, ze za napr. tyden by to nestihli.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 17. 2. 2016 18:19

Plho, uz se to tu resilo. Na prevod je potreba 10 kalendarnich dni. Deadline je vzdy v 10:00.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 17. 2. 2016 18:36

No uz tu nekdo resil, ze se to nestihlo ani za tri mesice. :D
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 17. 2. 2016 22:10

burty s krenem píše:Masakr

Pokud nenaapisou jasné ceny za mwh,tak o čem to je.
Člověk by si snad řekl, ze když už vyhráli tihle podvodníci, tak dtest zajisti pravni servis na dostatečně úrovni. Ale už tomu nevěřím, po té reportáži, ze jsou dtesz vlastně dotovaná státem hodně pochybna organizace.

Znova varuji, ze dostat se ze spárů BE je aktuálně fet problémové. Máme v rodině. Nedali smlouvu, teď ji nechtějí poslat a bez prvního data odběru nelze ukončit smlouvu, která se stále automaticky prodlužuje! (a člověk ani neví odky dokdy)

Kdyby někdo chtěl skutečně srovnání a ceny v mwh, už jasné dane, žádné "všechno bude, ale prihlas se", tak sz.

Ty myslis Bohemia Energy? Na ty dost nadavaj, proto jsem zustal radsi u PRE nez abych mel nakej pak Centropol ci co a nakonec me chodila nejaka faktura 2x :-|
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod maxi.cek 19. 2. 2016 06:51

jichaj píše:Plho, uz se to tu resilo. Na prevod je potreba 10 kalendarnich dni. Deadline je vzdy v 10:00.

10 pracovních dnů... A raději bych tam stejně dával aspoň den dva navíc.
maxi.cek
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka