Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pepisis 9. 4. 2016 19:47

Ok, díky. Na konci roku je oslovím a min. to použiju při vyjednávání se současným dodavatelem.
pepisis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 9. 4. 2016 19:50

No já bych nečekal.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 9. 4. 2016 22:27

Ceny z dubnové aukce už jsou vyšší. Dodavatel je myslím Right Power.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eL Ká 27. 6. 2016 20:32

Přátelé, kupuji byt v Praze a pídím se po nějaké výhodné nabídce pro nové klienty. Co se týče spotřeby: rozumně nová lednička, pračka, stolní PC, myčka, mikrovlnka a uvažuji o sušičce. V číslech spotřebu netuším, doteď jsem žil v různých pronájmech s různými spotřebičemi. Za jakýkoliv tip předem děkuji.
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 29. 6. 2016 09:21

Tak az budes vedet KONKRETNI spotrebu, tak ti muze nekdo davat KONKRETNI rady.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod eL Ká 29. 6. 2016 15:35

Zapracoval jsem na tom :) 800-1000 kWh
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 29. 6. 2016 17:23

Dá se přejít k jinýmu poskytovateli, i když mám takřka nulovou spotřebu? Je to neobývaná nemovitost, pouze občas si "inspekce" rozsvítí. Chtěl bych nulový měsíční poplatek, asi Fosfa. Nevyhodí mě s tím, že by na mě prodělávali?
Dr.D
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 29. 6. 2016 18:19

ne, spotřebu nikdo neřeší, max. kvůli zálohám, Fosfa už vůbec ne
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 27. 7. 2016 20:17

Hledam dodavatel D45d, 3 * 20 A, PRE Distribuce VT 200 kwh, NT 2000 kwh, smlouva na dobu neurcitou
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 27. 7. 2016 21:24

tak si to hod do srovnávače nejlépe tzb.info, případně si přihlaš do e-aukce např. ecentre
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 28. 7. 2016 05:47

Dekuju s e aukcemi nemam zadne zkusensti ale tam asi bude smlouva na dobu urcitou 2 roky a to je pro me nepriatelne
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chosta 28. 7. 2016 05:56

Já jsem u FOSTY a spokojenost ještě přejdu k nim i s plynem
chosta
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 31. 7. 2016 16:41

A co je na tom neprijatelneho?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod yowie 31. 7. 2016 19:38

S474N píše:A co je na tom neprijatelneho?

Přesně, teď jsem začal druhé dvouleté období se společností z eaukce a závazek mi nevadí, protože cena elektřiny šla opravdu podstatně dolů a pokud srovnávám s nabídkami pro jednotlivce, výsledky z e-akuce jsou vždy citelně výhodnější.

Je blbost fixovat u nejdražšího, to určitě, u nejlevnějšího je to myslím právě naopak. Nevylučuji nějaké dramatické krátkodobé výkyvy globálních cen, ale v dlouhodobém průměru mi aukce připadá jako nejlepší řešení. A to nemluvím o cenách plynu, tam je to ještě podstatně citelnější a nedávno jsem počítal úsporu za dva roky u lidí, kteří podepsali smlouvu s podomním prodejcem a k ukončení závazku hledají nového dodavatele. Měsíční platba klesne na polovinu a při spotřebě za uběhnuté dvouleté období v tom bytě 3+1 ušetří asi 17 000,-.

Tolik za mě k aukcím...
yowie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod D.roak 1. 8. 2016 06:04

no co je pro mě naslouvě na dobu určitou nepřijatelného. Prostě jí nechci z principu se vázat.
D.roak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka