Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kockopes 25. 10. 2021 18:22

ripper6 píše:
Dotaz, chodi vam veci od CEZ i na gmail com? a to myslim hned, ze operatorka rekne ted posilam smlouvu a je tam do 1min?
Volal jsem tam uz znovu, dal jsem dalsi email, poslala mi to a nic :(
Znovu kontrola udaju, v CEZ online vidim i email adresu, vse ok ale to je tak cele :(


CEZ na GMAIL chodí. Nromálně do doručené pošty. Ale třeba až za hodinu. Problém je jednoznačně u nich. Dneska jsem zaslal podepsanou smlouvu a autoreply o obdržení požadavku mi od nich přišlo až po dvou hodinách.
kockopes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 25. 10. 2021 18:37

ripper6 píše:A ja tak nebudu ani vedet ze nekdo to zacal prebijet a od CEZ mi prijde treba pokuta pro poruseni :(


Jak nebudeš vědět? Pošlou Ti rozpis záloh a uvítací zprávu mailem nebo poštou. Tak tam, kde to nebudeš chtít to vypovíš. Smlouvu uzavřenou na dálku na sdružené dodávky máš dnes možnost vypovědět ještě x dnů po zahájení dodávek (kde x je tuším 10)
Naposledy upravil Taki dne 25. 10. 2021 18:38, celkově upraveno 1
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 25. 10. 2021 18:37

vpe: ano jsem mlady... 16 let

Dekuji ihned tam napisu. Samozrejme ze me to tak trochu doslo, ale radeji jsem se chtel ujistit kdyz s tim nemam zadnou zkusenost :(

-- 25. 10. 2021 19:38 --

Taki: diky uz vim, jsem na to zapomel cca do 14ti dnu ale to budu vedet driv pravda :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Rop 25. 10. 2021 19:17

ripper6: A nick sis založil ve 4 letech :lol: A v deseti letech už jsi psal příklady na to jak fungují bankomaty v EU a mimo EU.

Co třeba někdy napsat pravdu?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 25. 10. 2021 20:46

Rop: prominte pane mistr, zapomel jsem ze jste danovy poradce... :-))
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vpe 26. 10. 2021 11:37

Takze zakladal v 6 letech + 12 ;-)

Hlavne si zjistete, co se stane, kdyz vic obchodniku poda soucasne pozadavek na OTE! V pripade prepisu vyhrava myslim ten prvni a s drivejsim datem zahajeni dodavky (A ten musí odsouhlasit změnu případnému pozdějšímu dodavateli), v pripade zmeny odberatele naopak ten posledni (tady to původní dod. dostává pouze na vědomí)

Kdyztak me opravte
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 26. 10. 2021 13:24

vpe: neres to je jedno, kazdej je jinej ;)

Dik za upozorneni, no co uz, tak zahaji dodavku PPAS, nasledne prileti CEZ... budu chtet CEZ tak do PPAS napisu ze jako dekuji za uvitani ale ze to jejich nechci :)
Do 14ti dnu mohu zrusit, je to sjednane na dalku. Navic pokud to bude brzo napr
PPAS dodavka 10.11. a ted CEZ 13.11. a do toho PRE 15.11. :)
ripper6
Poslední varování


Odeslat příspěvekod wit.cz 26. 10. 2021 16:38

tenhle super deal udělala dnes sousedka.. a to jsem jí říkal o elimonu, kam může jít od svého DPI
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 10. 2021 16:47

https://ekonomickydenik.cz/velky-utek-z ... vyhodneji/
Tak dle srovnání v tomto článku jsem myslím neudělal s tím dodavatelem Elimon na dva roky fixu chybu, viz tabulka kousek za začátkem (hned první řádek). Neboli ti hlavní velcí jsou zkrátka o dost dražší.
A ceny na dobu neurčitou od Nového roku sotva budou níže (ČEZ u nich avizoval zvýšení nákladů domácností zhruba o třetinu - tedy obchodní silovou složku ceny, která tvoří typicky 30-40% fakturovaných nákladů, zvedne minimálně o 60-80%). Spíše tedy bude výše a i ty fixy postupně dále porostou.
Hlavně se divím, že lidé stojí ty dlouhé fronty u hlavních dodavatelů (v Praze 4 před PRE například i dnes obří fronta, když jsem jel kolem), když jim někdo znalý z rodiny s tím může pomoci takto z domova a levněji.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 10. 2021 17:13

celkem sympatickým dojmem působí https://www.nanoenergies.cz/, ale vydrží? Mimochodem oni nebyli taky součástí toho nakonec zfixlovaného výběrového řízení, než vznikla podvodná dceřinka Armexu?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 26. 10. 2021 17:42

Nano: ptal jsem se na chatu: změna ceny bude pro stávající zákazníky od ledna 2022, pro nově příchozí budeme změnu ceny řešit od listopadu. Výsledné ceny zatím pro zákazníky neznáme...
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr s 26. 10. 2021 17:50

PPAS už vydala ceník od 1.12.2021
https://ppas.cz/ceniky?field_komodita_t ... get_id=All

-- 26. 10. 2021 18:53 --

A pro fix na 2 roky bych úplně nevylučoval od PRE PROUD FIX 2023
https://www.pre.cz/cs/domacnosti/elektr ... -produktu/
petr s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 26. 10. 2021 17:55

Kdo uzavírá smlouvy online nejrychleji, ČEZ, Innogy nebo EON? Ty ceníky jsou plus mínus podobný.

Malinko levnější je ten Elimon, ale dá se na ně spolehnout, že mají nakoupeno dopředu a nedopadnou stejně jako třeba Kolibřík?
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petr s 26. 10. 2021 18:01

No zrovna Čez mi připadá nejdražší z těch velkých.

Elimon: To ten fix od PRE má dražší měsíční paušál o 20Kč větší, ale za MWh vyjde téměř na stejno pokud se člověk téhle firmy bojí.

-- 26. 10. 2021 19:08 --

Z PPAS se mi ozvali do mailu po 10 dnech (formulář smlouvy na webu) s nabídkou k podpisu na EKO Flexi 3 roky a chybným distribučním územím.
petr s
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků