Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hannys85 2. 11. 2023 15:49

Ano, ale očekával bych, že novým zákazníkem odjakživa byl někdo, kdo nemá u dotyčné firmy žádný produkt...Samozřejmě vím o té podmínce, ale minimálně si to prostě protiřečí...

Na základě výše uvedeného mě napadá ještě tento dotaz. Rodiče od partnerky si u PPAS sjednali asi dva týdny zpět plyn. Tzn. stali se zákazníky PPAS. Teď se jim líbí produkt Elektřina 24, který je určen pro nové zákazníky. Budou bráni jako noví zákazníci ?
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 2. 11. 2023 15:54

na to asi odpoví jen PPAS, ale podle mě ano, budou noví zákazníci na elektřinu
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 2. 11. 2023 16:16

Ano, když uzavřou novou smlouvu na elektřinu s PPAS (teď mají smlouvu na elektřinu s jiným dodavatelem), tak je bude PPAS brát jako nového zákazníka, přestože už u PPAS mají smlouvu na plyn.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Tonddy 2. 11. 2023 20:58

retron píše:Tak mě teda přišel servis ok, zvlášť na to že, tam maj teď nával, je to nejpoptávanější nabídka. Potvrzení okamžitě do mailu, pak další info mail, volala mi příjemná operátorka...
Tak to jsi výjimka, mně 3 dny neodpovídají a na telefonu čekáš klidně 20 minut a stejně se jen dozvím, že jsem v pořadí a nic víc mi neřeknou .
Tonddy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 3. 11. 2023 07:39

To je bohuzel dlouhodoby problem
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 11. 2023 08:34

Automaticka odpoved prijde hned, za dalsich 5-6 dni, ze zadost predali k spracovani a za dalsich 5 dnu, ze se vse vyrizuje a nemusim jiz nic dale podnikat.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 11. 2023 17:17

Dva dny řeším bráchovou smlouvu, cenu za 3.490,- včetně 1.000,- bonusu už údajně neumí, poslali jenom toto.

Přijměte prosím z naší strany tyto cenové parametry:

cena 3 750 Kč (4 537,50 Kč) + stálá měsíční platba 128 Kč (154,88 Kč).

Uvedené ceny jsou za 1 MWh pro vysoký i nízký tarif. 

Ceny, které uvádíme v závorkách, jsou včetně DPH, a jsou to ceny za obchodní neboli silovou část elektřiny. Individuální cenu Vám fixujeme na 1 rok.

Nyní je na dobu neurčitou za vládní strop, tarif má D45D, přecházet nikde nechce, má to vzít nebo radši do konce roku vydržet a od nového být na neurčité době za 3.960,-?
dr._lukas
Přeborník

Odeslat příspěvekod retron 3. 11. 2023 18:15

tak jestli nechce přecházet (důvod?) tak bych to vzal, protože ČEZ jak je u něj zvykem bude tu cenu držet celý příští rok
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 11. 2023 18:22

Proč nechce odejít nevím, je těžká konzerva a viděl mou zkušenost se Skautskou energií :-D Spíš mě mrzí, že tady x lidem těch 3,5 dát umějí a u něj ne..Přitom počítám, že většina má D02D a faktury jsou oproti přímotopům sranda..nebo možná proto ;-)

Na druhou stranu asi lepší toto, než další dva měsíce platit cenu vládního stropu..
dr._lukas
Přeborník

Odeslat příspěvekod retron 3. 11. 2023 19:10

A dal výpověď nebo tam pouze volal? Na retenci bude muset opravdu podat výpoveď a čekat klidně do posledního dne výpovědní doby.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 11. 2023 19:30

Nedal, jen se volalo, říkám on by neodešel.
dr._lukas
Přeborník

Odeslat příspěvekod retron 3. 11. 2023 19:40

když dá výpověd přes můj ČEZ tak mu to nabídnou, stáhnout výpověď může vždy
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod ... 4. 11. 2023 06:36

Ja bych si tipl, ze cekaji, az jestli opravdu zazada o prevod odberneho mista jiny dodavatel.
...
osobne

Odeslat příspěvekod vpe 4. 11. 2023 15:07

Ono asi bude taky záležet, kolik a za kolik vs počtu odběratelů mají přednakoupeno že? Ale je fakt že jouda co tam jen zavolá a na akci se nezmůže, asi nedostane nejlepší nabídku, kam by přišli, kdyby se rozkřiklo, že stačí jenom zavolat …

“řeší” 3490 vs 3750 a není schopen napsat 3 slova výpovědi?

Proč někdo s přímotopy neuzavřel vloni smlouvu na spot? Víc než strop platit nešlo, zahájení dodávky mohlo být za rok a
Prům. cena na den 5.11.2023 je 753 Kč / MWh pro ilustraci, I když už je tady vlákno o ceně.

V levných dnech jde dobře načerpat do zásoby :-)
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 11. 2023 15:39

Jak jsem psal výše, přecházet nechce díky tomu co viděl, kde úspora v řádech tisícovek, dvou může skončit..to co jsem s těma podržtaškama z Junáku v životě ušetřil, to jsem během dvou, tří měsíců vydal na DPI..Smlouvu měl navíc fixovanou, ty směšné ceny uměli dva roky zpátky o tomto čase pro spoustu nás taky, tak proto jouda volal a ptal se..
dr._lukas
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka