Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 11. 2014 16:29

Tak to vypadá, že smlouvy na odběr plynu a elektřiny budeme uzavírat už i v trafikách...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 11. 11. 2014 17:28

Jsme zvědavej, jaká u nich vyjde finální cena. Už jsem u stávajícího dodavatele energií podezřele dlouho, chtělo by to změnu.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Demetrius 12. 11. 2014 00:35

No počkám na první fakturu Od 3 E měla by být na konci roku.
Po té co ostatní dodavatelé zveřejní ceníky pro 2015 tak uvažuj přechod od 3E pokud nebudou rozdíli zanedbatelné
Pro mě nepřekrořitelné je pokud dodavatel nemá možnoost smlouvy na dobu neurčitou.
A preferuju takového kde můžu na pobočce vše osobně vyřídit
Demetrius
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 14. 11. 2014 21:54

nejlevnější v mém regionu Pre mi vychází České teplo máte s nimi někdo zkušenost díky
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 11. 2014 22:54

Mám matný dojem, že České teplo je na kalkulátoru tzb-info označené jako nové, takže s ním nejspíš nikdo zkušenost nemá.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 15. 11. 2014 12:03

Pokud má smlouvy na dobu neurčitou a 3měsíční výpovědní lhůtu, tak se není třeba bát.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod D.roak 15. 11. 2014 22:41

Mám smlovu na dobu neurčitou. Mátee zkušenost s St energie, díky
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 8. 12. 2014 23:59

No já zatím si doma nechám 3 E. Další odběrné místo nakonec od pre na ČEZ etarif na dobu ne určitou něják jsem zapomenul že jim rodiče podepsali aby za ně podali výpověď. Takže to vidím tak v lednu kdy už bude úplně jasno o cenách všechh obchodníků si vyberu ke komu to pořepíšeme . No pak mám ještě jedno odběrné místo tam je zatímvelmi malá spotřeba
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod refedr 9. 12. 2014 10:23

Já včera poslal smlouvy FOSFĚ (http://www.feelecoenergy.cz/). Na mých všech odběrných místech jak plyn, tak elektřina to udělá dle http://kalkulator.tzb-info.cz/, kde už jsou ceníky na rok 2015, o 1000,- Kč/rok levněji než předchozí eTarif u ČEZu.
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maondra 11. 12. 2014 09:54

Diky tomuto foru jsem konecne po letech taky objevila seriozni srovnavac a formulare na FOSFU vcera odeslany. Uspora nekolika set mesicne nebude zanedbatelna. Snad s nimi budu spokojena.
maondra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 11. 12. 2014 10:08

Nevím, co máte pořád s tou Fosfou, mně tam vychází víc výhodnějších firem, a to o dost.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 11. 12. 2014 10:25

zalezi na uzemi distributora a spotrebe, ale patri mezi nejlevnejsi bez podminek a na dobu neurcitou a to i co se tyce plynu
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 11. 12. 2014 11:01

V mém regionu má Fosfa a Fonergy totožný ceník a levnější jsou jen obskurní one-man show firmy s dobami určitými a smluvními pokutami.

maondra: pozor, výhodné ceny se vážou jen na případ, kdy současně odebíráte elektřinu a plyn.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod maondra 11. 12. 2014 11:01

K FOSFE jsem prevedla oboji elektrinu i plyn. Jsem z Brna a nic v teto kombinaci jsem levnejsiho nenasla. Pokud nekdo resi jen el. pak se asi najdou i levnejsi nabidky.
maondra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bond2 11. 12. 2014 11:59

astrapa píše:V mém regionu má Fosfa a Fonergy totožný ceník a levnější jsou jen obskurní one-man show firmy s dobami určitými a smluvními pokutami.

Přesně to je můj názor. Už mám od nich taky elektřinu i plyn EXCLUSIVE. Na maily mě reagují do 24h, přechod byl jednoduchý po podepsání plné moci...vopičiny kolem jako internetový účet, kupóny, dočasné slevy na zboží co nikdo nechce.. nepotřebuji. Rozhodující je celková roční cena a stabilita dodavatele. A to FOSFA je:
http://archiv.ihned.cz/c1-63163670-breclavska-chemicka-chce-mit-tretinu-lidi-z-ciziny-nabira-indy-i-brazilce
http://byznys.ihned.cz/c1-63190580-posleme-nad-chemicku-drony-at-kontroluji-provoz-i-stav-zasobniku-rika-majitel-fosfy
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků