Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jenda_s 1. 10. 2020 19:11

já z čez vyrazil někdy v březnu retenční nabídku 1190 + 39 paušál bez DPH na 3 roky
jenda_s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 8. 10. 2020 11:27

Nebyla to ta “elektrina na miru”, nebo neco specialniho?
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 8. 10. 2020 12:08

mně dali v listopadu retenční na 2 roky 1000 + 39 paušál...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aaischa 8. 10. 2020 12:12

Kdo dostal dobrou retenci máte nějaký hodně vysoký spotřeby? Nebo jste volali hodněkrát?

S 11MWh jsem se nedostal ani na 1300.. Pani nabidle jem tu ele na míru která je stále dražší jak skauti a dál nic.. Jesli nechci tak že nic jinyho nemají..
aaischa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 8. 10. 2020 12:35

Vysoký spotřeby, ale ozvali se mi i na velice nízkou spotřebu, akorát neměli co nabídnout, ČEZ se ozval do druhého dne po podnětu z ČEZ online.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 8. 10. 2020 17:46

mám sice přímotopy, ale velkou spotřebu nemám, jelikož topím krbem. Nabídli to druhý den, když jsem oznámil, že půjdu k jinému dodavateli.
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 8. 10. 2020 18:02

No pred rokem v listopadu asi zadny problem, ze?
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 8. 10. 2020 18:31

tak tak, neprotestoval jsem.
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 8. 10. 2020 21:37

tak důležitý je uvádět i sazbu, já teď těch VT/NT 1319 a 39 paušál bez DPH dostal na čerpadlo d56d
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod aaischa 8. 10. 2020 22:00

Ano 1319 mi nabidli na d57d taky, ale u skautů to vychází stále o kus líp.. Zak ještě čekám na další ceniky
aaischa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 9. 10. 2020 02:34

Proč dávají na VT a NT stejně? K čemu pak ten dvojtarif je?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 9. 10. 2020 06:52

K nicemu, nebo si snad myslis, ze na burze se cena lisi? :-)
Lisi se jen distribucni cena, ale teba u D57 asi jen o 3 halere :-) U D2? jiste o daleko vic.
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Ninaa 9. 10. 2020 06:59

Obchodník prodává silovou elektřinu a zjistil, že není pro něj praktické/efektivní rozlišovat, zda zákazník spotřebuje elektřinu ve VT nebo NT. Od určité spotřeby se mu vyplatí/má zájem o jakéhokoliv zákazníka. Prostě je pro něj ekonomicky efektivní nerozlišovat takto spotřebu a tím i cenu silové elektřiny, kterou prodává. Jinak by to rozlišoval.

Podívej se na fakturu, kolik procent z celkové částky si ukrojí obchodník a kolik si ukrojí distributor za všechny regulované služby. Veškeré platby za regulované služby musí tedy do haléře poslat distributorovi.
Ninaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 9. 10. 2020 09:27

Zjistil, ze neni prakticke? I ty ekonome :-)
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 19. 10. 2020 16:57

Nejdete někdo odvážně k BezDodavatele.cz? Nebo budu jedna z prvních vlaštovek? Mně teď končí dvouletý fix u E.ON a nový cenovky jsou všude pekelný (včetně Skautů), mám velký spotřeby, ročně vycházím kolem 60-65k (doteď jsem u E.ON platil na výhodný ceník z dubna 2018 cca 50k). U BezDodavatele když zprůměruju ceny elektřiny v posledních měsících, tak bych teoreticky mohl ročně platit stále kolem 50k, tedy úspora cca 10k a víc ročně proti Skautům i ostatním. Zkusím to na několik měsíců a možná každý měsíc udělám samoodečet a požádám o vyúčtování fakturu a uvidíme, jestli jsem nepřehlídnul nějakej háček :-D Ale ten jejich koncept mi přijde celkem sympatickej.
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka