Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 23. 11. 2014 20:31

Tomáš Marný: a tvuj prinos pro tuhle diskusi je jaky? Ja vim, jen si kopnout.....
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 26. 11. 2014 08:39

Satan: to mas marny...tomu to nevysvetlis :)

Jinak, zadne velke poklesy cen necekejte, ve zverejnenem navrhu cenoveho rouzhodnuti jsou zmeny spis kosmeticke. Dneska v 11 ma ERU tiskovku (prave k cenovym rozhodnutim na rok 2015), tak se jdu na pí. Vitáskovou podívat :)

Vetsina ceniku stejne nejspis bude zverejnena az na prelomu listopad/prosinec...alternativni dodavatele cekaji na ty dominantni...

Edit: tak to dopadlo jak jsem cekal, Vitaskova se pochvalila jak delaji vse pro bezne obcany. Prumerna cena za distribuci jde dolu o cca 1,2%, takze uspora muze byt v radu desitek/stovek korun.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 29. 11. 2014 22:43

3e by v následujících pracovních dnech měli zveřejnit ceník pro rok 2015
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 12. 2014 00:13

Ceníky elektřiny platné od 1.1.2015
http://www.3-e.cz/cenik_elektriny
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 2. 12. 2014 01:24

Jsem zvědavý, jak to bude vypadat, až to bude ve srovnávači.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 12. 2014 10:06

V rámci všeobecného zlevňování EON zdražil jak plyn, tak stálou měsíční sazbu...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepisis 2. 12. 2014 11:07

Tak všeobecné zlevňování se koná jen u elektřiny. Plyn zdražují asi všichni dodavatelé.
pepisis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 12. 2014 11:21

Jo, hlavně jak bylo v dobách trvalého zvyšování cen ropy vysvětlováno, že cena plynu je s tím svázaná, takže se musí zdražovat... Teď jde ropa jak dlouho dolů, ale plyn se přesto zdraží... Patrně je místo na cenu ropy navázán na Pišvejcův koeficient nebo platy státních slouhů.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rkosa 2. 12. 2014 14:27

Daj jsem si tu praci a spocital zdrazeni/zlevneni..

Plyn (distr.oblast RWE Gasnet JM) pri spotrebe 7-15 MWh, tarif Easy:
(rok): (cena Kc/MWh) + (staly plat Kc/mes)
2014: 1234.406 + 150.74
2015: 1250.959 + 160.34

Elektrina D56d (distr.uzemi Eon JM), tarif Easy:
(rok): (VT Kc/MWh) | (NT Kc/Mwh) + (staly plat Kc/mes)
2014: 2683.26 | 2154.635 + 327.91
2015: 2556.29 | 2056.395 + 327.91
rkosa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 2. 12. 2014 17:46

Počkám, až se všechny ty jejich tarify budou zobrazovat ve vyhledávači a pak to asi obojí vypovím. Je potřeba nějak podpořit ty lepší/výhodnější.

Jinak v mailu včera psali:
"S radostí Vám oznamujeme, že jsme pro Vás zajistili levnější cenu silové elektřiny než v roce letošním, a to v průměru o 7,42 % pro domácnosti a o 8,40 % pro firemní zákazníky. Již se nemusíte bát otočit kohoutkem topení na plno, jelikož se ceny elektřiny v nejpoužívanějších sazbách snížily až o neuvěřitelných 15,75 %. Dobrou zprávu máme i pro ty, kteří ve svých odběrných místech využívají plyn. Cena o 1,20 % nižší v pásmu „Ohřev vody“ a o 55,56 % nižší platba za rezervovanou kapacitu u větších odběrů Vám zaručí finanční úsporu oproti jiným dodavatelům."

Takže asi trochu kecaj, nebo si neumím tu jejich marketingovou mluvu správně přečíst.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 12. 2014 19:10

Sohlasím s xls,
Prosím Vás pokud píšete ohledně jiného dodavatele použit
Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel elektriny nebo
Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel plynu
změna dodavatele plynu
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 3. 12. 2014 17:21

Tak jsem to projel ve srovnávači s ceníky na příští rok, el. vychází velice dobře, u plynu by se dala najít trochu lepší varianta, ale to by zase trochu podražila elektřina. Kolem a kolem, i se zohledněním internetového ovládání a slušné komunikace, to nechám zatím jet dál.

Jinak vydali i nové VOP, zkrácení na 1 stránku kvituji. Na rozdíl od jiných hrůz se tohle dá i přečíst a těžko by se tam cpaly nějaký kličky.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 3. 12. 2014 17:49

Ještě nezveřejnili ceníky všichni.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod xls 5. 12. 2014 16:52

Tak nakonec je to zase trochu jinak, tarify DUO mi kvůli použití nějaké staré marketingové akce dát odmítli, no a ty zbývající zase tak konkurenceschopné nejsou, takže bude lepší ke konci roku udělat pa-pa. Tradiční politika - stávající zákazníky podojit ve prospěch nových.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod D.roak 16. 12. 2014 09:12

tak cashback za zálohy u 3E připsaný na účet u creedo
D.roak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků