Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 10. 2015 22:14

D.roak:
Příliš nerozumím tvému zmatenému snad dotazu nebo co tím myslíš ohledně celých korun. Pokud u CREEDO na těch provizích za nákupy dovršíš minimálně 300 Kč tak máš nárok na výplatu převodem na tvůj bankovní účet.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 10. 2015 22:46

V creedo je moznost si zaskrnout automaticjy prevodvpo dosazeni 300 kc,nemam zaskrtuto tak pedpokladam ze ne okamzite po prekoceni 300 budou pposilat.pak neco koupim aby provize byla takov aby se osunulo na cele kouny,uote="vlazy"]D.roak:
Příliš nerozumím tvému zmatenému snad dotazu nebo co tím myslíš ohledně celých korun. Pokud u CREEDO na těch provizích za nákupy dovršíš minimálně 300 Kč tak máš nárok na výplatu převodem na tvůj bankovní účet.[/quote]
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 10. 2015 23:08

D.roak:
Jdi se vyspat a zítra až vystřízlivíš tak zde napiš hezky česky a ne v té tatarštině nebo co to je za jazyk o co ti jde. :-|
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Saša jede 3. 10. 2015 05:10

Však to píše celkem jasně, zapoj mozek. :-) Jo aha, ty ho vlastně nemáš.
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 10. 2015 13:03

Saša jede:
Nediv se, že tě neustále banujou když k tomu neustále dáváš důvod.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 3. 10. 2015 21:07

Za nesrozumitelé příspěvky se omlouvám
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 4. 10. 2015 20:04

zkusím zjistit u distributora zda odečet už je v systému
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 4. 10. 2015 21:46

Pak informuj, jak jsi dopadl. A kolik dní bylo EEE v prodlení s vrácením přeplatku.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 5. 10. 2015 08:16

Neskutečně mě štvě (ne)fungování těch vratek přes Creedo a Specials. Od obou měly být peníze odeslány před více než 2 týdny, Creedo se vymlouvá na nějaké zpracování, Specials na problémy s funkčností ve spojení s Citi. Přitom když má být provedena nějaká platba klientem, tak se všichni můžou pos**t, aby to měli na den přesně.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 5. 10. 2015 11:07

Přesně tohle mě fascinuje.

EEE mi naúčtovala pokutu 400 Kč za pozdní platbu (víceméně jsou částečně vinni, protože došlo k nedorozumění při komunikaci), přitom klasicky se upomínka minula s mojí platbou. Ale přeplatky vrací se zpožděním a tváří se, že se nic neděje.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 10. 2015 21:24

xls píše:Neskutečně mě štvě (ne)fungování těch vratek přes Creedo a Specials. Od obou měly být peníze odeslány před více než 2 týdny, Creedo se vymlouvá na nějaké zpracování, Specials na problémy s funkčností ve spojení s Citi.
Já jsem 300 Kč překročil už někdy v září a nyní mám už nějakou dobu v administraci CREEDO jako aktuální stav uvedené 0,10 Kč a netrpělivě čekám na výplatu. Měla by to být od nich moje druhá výplata. Minule jsem se musel o výplatu upomnět a doprošovat se aby mi ji vyplatili. Nyní to vypadá, že bez upomínky se to asi také neobejde. Minule mi napsali, že ty bonusy se generují a zasílají ke kontrole a autorizaci a to může trvat 5 - 15 dní. Nyní u mne už těch 15 dní minulo a peníze nikde. Je vidět, že u toho CREEDO asi mají založené podnikání na základě podvádění lidí. Kdo se neupomene o výplatu tak tomu ji nevyplatí. Někteří vychytralci se snaží vydělávat na podvádění lidi a mnohým se to asi docela dobře daří.
xls píše:Přitom když má být provedena nějaká platba klientem, tak se všichni můžou pos**t, aby to měli na den přesně.
Ty firmě CREEDO něco platíš?

astrapa:
Pokud si myslíš, že ta pokuta ti byla naúčtovaná neprávem tak to u 3E reklamuj a pokud jsi ji už zaplatil tak se domáhej její vrácení.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ZdenekBu 5. 10. 2015 22:00

Je to přesně tak, jak tady někteří píší, přeplatky od 3E dostanete jen, když se doprošujete. Jak jsem tady už psal, udělal jsem taky takovou zkušenost. Naštval jsem se a začal zjišťovat víc informací, ukázalo se že někteří bývalí zaměstnanci od 3E odešli proto, že tohle je tam systém, vybrat zálohy, nevracet přeplatky, nabírat co nejrychleji zákazníky a peníze vytahat ven z firmy. Prostě letadlo. Teď už je ta firma tak vytunelovaná, že se snaží zákazníky prodat Bohema Energy. Napsal jsem dnes takový kritický příspěvek na facebook 3E a nikdo mi neodpověděl a smazali to! Tak jsem jim to napsal na tu jejich druhou firmu, Technology, tam to zatím nesmazali, tak tam si to můžete přečíst...
https://www.facebook.com/eetechnolgy/timeline
ZdenekBu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 10. 2015 22:19

ZdenekBu píše:Naštval jsem se a začal zjišťovat víc informací, ukázalo se že někteří bývalí zaměstnanci od 3E odešli proto, že tohle je tam systém, vybrat zálohy, nevracet přeplatky, nabírat co nejrychleji zákazníky a peníze vytahat ven z firmy. Prostě letadlo.
Odkud máš tyto informace?
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ZdenekBu 5. 10. 2015 22:31

1) vlastní zkušenost s přeplatkem, 2) kamarád, který mi 3E před dvěma roky doporučil, zná jednu (nyní již ex-) zaměstnankyni, nebudu jmenovat, ale věřil jsem jim oběma předtím, věřím jim i teď, 3) když se nad tím pak člověk zamyslí, je divný, že jsou každý večer v televizi, všude samá miss a plesy na Žofíně a přitom jsou nejlevnější, tak když si to dáš do kupy, tak i to, co bys čekal nejmíň, se ti už nezdá jako divné
ZdenekBu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod astrapa 6. 10. 2015 08:01

Proto tak agresivně vystavují smluvní pokuty. Někde si to musí kompenzovat. Tohle není normální. Kdybych měl všem doávat smluvní pokuty nebo úroky z prodlení, přišel bych o většinu zákazníků.

-- 6. 10. 2015 08:03 --

Já od EEE odcházím se všemi smlouvami, počítám s velkými přeplatky, protože jsem měl ještě nastavené vyšší zálohy, které by mi měli vrátit v lednu, tak doufám, že se do té doby udrží a nezbankrotujou.
astrapa
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka