Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Havers 6. 10. 2015 22:34

Pokud smlouvu nepodepíší obě smluvní strany, pak není vůbec uzavřena.
Kdyby v 3E jednali bez uzavřené smlouvy, tak by jednali protiprávně.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 6. 10. 2015 23:29

Zdravím mužu se zeptat na co jste využily asistenční služby? děkuji na můj problem se nevztahovali, plus sdělily hned.narozdil od pojištovny kde tukde mam asistenční služby taky a bylo to na několik telefonu a vysledek stejný není možné použít
Naposledy upravil D.roak dne 7. 10. 2015 10:56, celkově upraveno 1
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod X123 6. 10. 2015 23:29

Ok, takže jde "jen" o případný přeplatek. Vzhledem k tomu, že jsme si nastavili zálohy nižší než u původních dodavatelů, tak by to ve výsledku alespoň nebylo horší...
X123
Návštěvník

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 10. 2015 09:27

Ano, bát se můžeš jen o přeplatek.

Pozor, u EEE se platí měsíc předem (tj. zálohu za listopad musíš zaplatit do 15.10.), a fakt dávají smluvní pokuty za pozdní platbu - pokuta je 400 Kč (200 Kč za plyn a elektřinu zvlášť).
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod ZdenekBu 7. 10. 2015 09:35

Dobrý den, protože očividně nikdo nevěří tomu, že 3E jsou díra na peníze a jejich placení diskutéři mně na jiných fórech grilují, že jsem žvanil tak jsem se rozhodl se souhlasem zdroje zveřejnit jeden z interních mailů, které jedna bývalá zaměstnankyně dostávala od vedení, podobných byla celá řada, vždy šlo o to nevracet přeplatky, tvářit se, že ještě není vyúčtování a zákazníky nějak ukecat. Tak posuďte sami, jestli to je fakt jen trochu nepořádek a jinak je to super firma. ZB
Přílohy
přeplatky nevracíme.jpg
ZdenekBu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 10. 2015 10:06

Tak ale podle toho mailu, pokud je reálný, musí mít problémy už nějaké 2 roky. Kdyby byli skutečně v platební neschopnosti, tak by se to za tu dobu jistě provalilo.

-- 7. 10. 2015 10:08 --

Každopádně teď už mi docvaklo, proč požadují platby záloh měsíc předem, proč vyplácejí přeplatky až po několika urgencích a proč tak agresivně uplatňují smluvní pokuty. Vylepšují si tím hotovost...

-- 7. 10. 2015 10:10 --

Ouška je tenhle týpek? :-D

http://www.ihot.cz/celebrity/gabina-partysova/11061

http://www.montyrich.cz/novinky/byznys/ ... lem-ouskou
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 7. 10. 2015 10:12

Účetní závěrku za rok 2014 na www.justice.cz stále nemají...
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 10. 2015 10:53

To, že 3E jsou možná dírou na peníze nezpochybňuji, ale také to ani nemohu nijak potvrdit. Příliš se v těchto věcech a machinacích nevyznám. Spíše mi to připadá, že by to tak asi mohlo být. Pokud je to vše pravda tak se divím, že na nich už dávno někdo nepodal trestní oznámení např. kvůli podezření z podvádění atp. a že jich ještě nevyšetřuje policie.
To, že u nich mnoho lidi je a že od nich ve větší míře neodcházejí jinam ještě nemusí svědčit o tom, že by nikdo z nich tomu nevěřil, že nejsou zcela v pořádku, tak jak se prezentují. Mnozí u nich zůstávají asi hlavně kvůli ceně nebo, že se jim nechce zabývat změnou dodavatele. Počítají asi s tím, že pokud zkrachuji tak jich převezme někdo jiný a až pak budou řešit ke kterému dodavateli jít.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 10. 2015 10:57

Nerozumím, proč a za co by měl někdo podávat TO. Podvod by to mohl být snad až v momentě, kdyby opravdu cíleně nevypláceli přeplatky s úmyslem je opravdu nevyplatit, to se ale neděje, přeplatek nakonec vždy vyplatí.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 7. 10. 2015 11:06

To já si počkám až na právní rozbor Saši jedeho. :-))
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 7. 10. 2015 11:10

ZdenekBu píše:Dobrý den, protože očividně nikdo nevěří tomu, že 3E jsou díra na peníze a jejich placení diskutéři mně na jiných fórech grilují, že jsem žvanil tak jsem se rozhodl se souhlasem zdroje zveřejnit jeden z interních mailů, které jedna bývalá zaměstnankyně dostávala od vedení, podobných byla celá řada, vždy šlo o to nevracet přeplatky, tvářit se, že ještě není vyúčtování a zákazníky nějak ukecat. Tak posuďte sami, jestli to je fakt jen trochu nepořádek a jinak je to super firma. ZB

Zdravím já jen můžu říci že na první faktuře(vydané 23.12.2014) od EEE jsem měl přeplatek. A vrátili mi ho na účet začátkem ledna asi 7. To je jen moje zkušenost. Snad nebudu proto grilovaný taky.
Naposledy upravil D.roak dne 7. 10. 2015 11:44, celkově upraveno 1
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 10. 2015 11:29

vydané 23.12.2015 No kuwa, to je fofr, v té firmě snad čtou myšlenky a ještě se navíc pohybují v čase :roll: .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 10. 2015 11:53

astrapa píše:Nerozumím, proč a za co by měl někdo podávat TO. Podvod by to mohl být snad až v momentě, kdyby opravdu cíleně nevypláceli přeplatky s úmyslem je opravdu nevyplatit, to se ale neděje, přeplatek nakonec vždy vyplatí.
Kdyby někdo věděl o někom, že má v úmyslu někoho zavraždit a tu vraždu připravuje, tak to by TO nemělo smysl podávat, ale až v případě, že k té vraždě dojde?
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 7. 10. 2015 13:15

Využil jste někdo tu asistenční službu EEE? S čím a jak to bylo vyřešeno Děkuji

-- 7. 10. 2015 13:24 --

Tomáš Marný píše:vydané 23.12.2015 No kuwa, to je fofr, v té firmě snad čtou myšlenky a ještě se navíc pohybují v čase :roll: .

za chybně uvedený rok vydané faktury se omlouvám nevšiml jsem si toho. Děkuji za upozornění
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 10. 2015 13:31

vlazy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka