Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 15. 3. 2016 19:02

https://www.creedo.cz/3-e
Vážení zákatníci, chtěli bychom Vás informovat, že spolupráce se společností Europe Easy Energy končí ke dni 31.3.2016. Poslední bonusy za březen budou připsány po 15.4.2016.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 3. 2016 20:40

Je to škoda, ale dalo se to čekat, že to ukončí.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 15. 3. 2016 22:00

Sláva bohu, že jsem všechno vypověděl už v listopadu a teď s pořádným zpozděním dorazila dokonce i platba od creeda. Jsem rád, že jsem se tím obou firem zbavil, dál už bude jen hůř.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod D.roak 15. 3. 2016 23:32

Neřikám že mi to zkončení creeda teší,ale zase než bych se dostal na to minimum při mojich zalohach. Takže mě tolik nevadí.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 16. 3. 2016 02:37

Hmm, mě tam uvízlo 190 Kč, ostatní partneři Creedo jsou fakt nepoužitelní, takže se těch peněz vzdávám.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Rochus 16. 3. 2016 07:50

Ještě že jsem prozřel a do Creeda nikdy nevstoupil/u jiné provizní společnosti je to mnohem lepší už 10 let/.
Rochus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 16. 3. 2016 08:10

Tak zase těch vrácených 1200,- za rok zanedbatelných není, počítal jsem s tím v ceně těch energií.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod D.roak 16. 3. 2016 08:40

osobne2 píše:Hmm, mě tam uvízlo 190 Kč, ostatní partneři Creedo jsou fakt nepoužitelní, takže se těch peněz vzdávám.

No řikám si, že jednoho partnera požiju čas od času potřebuju koupit barvy.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 16. 3. 2016 09:24

xls: je to par mesicu, co jsem taky zvazoval vstoupit pri odchodu od jineho dodavatele, dekuji prozretelnosti za to, ze jsem to nakonec neudelal. :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 3. 2016 10:21

Rochus píše:Ještě že jsem prozřel a do Creeda nikdy nevstoupil
Za ten něco více jak rok se tam dalo nějaké peníze z toho od 3E dostat. Mne to udělalo něco málo přes 1200 Kč a to pro mne rozhodně není zanedbatelná částka. Ty jsi prozřel v tom, že jsi ty peníze které jsi z toho mohl mít klidně věnoval (ponechal) 3E, ale to už je tvoje věc.

Nyní aby ještě nezrušili vyplácení těch peněz za věrnost, pokud už tak v tichosti neučinili.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 16. 3. 2016 10:36

Pokud vim tak odmeny za vernost nahradilo creedo.Uvidime zda to necim nahradi nebo ne.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 3. 2016 11:20

Mne loni vyplatili oboji, tj. jak CREEDO tak i odměny za věrnost. Při tom jaky mají v asi všem nehorázný bordel se ani nedivím, že to asi každému vyplácejí trochu jinak.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod otoman 16. 3. 2016 12:46

Tak nevím jestli to CREEDO ještě funguje. Zhruba před měsícem mi zmizel bonus kolem 600,-Kč z účtu v CREEDu, ale doposud nebylo nic v bance připsáno. Už jsem je několikrát upomínal, v posledním mailu tvrdili, že vygenerovaný bonus je ve stavu zpracování na účetním oddělení. Tento proces může trvat až 14 dnů (mail z 2.3.2016, v CREDU byl bonus vynulován někdy v půlce února). To fakt nechápu, co na převodu pár korun trvá tak dlouho.
Přišla vám už někomu ta cenová nabídka od D-testu, které vyhrálo 3E?
otoman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 3. 2016 13:13

otoman:
Já mám zkušenost s CREEDO, že jim stačí pohrozit stížnosti u ČOI a peníze pak vyplatí a zašlou na účet v bance do několika málo dnů.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Rochus 16. 3. 2016 14:25

vlazy píše:
Rochus píše:Ještě že jsem prozřel a do Creeda nikdy nevstoupil
Za ten něco více jak rok se tam dalo nějaké peníze z toho od 3E dostat. Mne to udělalo něco málo přes 1200 Kč a to pro mne rozhodně není zanedbatelná částka. Ty jsi prozřel v tom, že jsi ty peníze které jsi z toho mohl mít klidně věnoval (ponechal) 3E, ale to už je tvoje věc.


U 3E jsem dlouho nikdy nebyl a už vůbec ne ze 2 komoditama.
S 1 komoditou u Fonergy a s doporučováním budu svítit možná za hubičku /4x500kč z faktury vyučtovací/.
Rochus
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků