Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod miressek 1. 2. 2017 13:19

Já se jich ptal už někdy v půlce ledna a nenabídli nic. Ale nečekal jsem na poslední chvíli, už minulý týden jsem jim poslal výpověď.
miressek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 1. 2. 2017 18:44

Chci se poradit mam u EEE Jedno odberne misto.a je to misto v prodeji.bude novy odberatel.nevite jak v tom pripada je to s vipovedi.diky
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nikko 1. 2. 2017 22:05

D.roak píše:Chci se poradit mam u EEE Jedno odberne misto.a je to misto v prodeji.bude novy odberatel.nevite jak v tom pripada je to s vipovedi.diky

Změna odběratele energií se může udělat tzv. přepisem odběrného místa. S přepisem musí souhlasit původní i nový odběratel. Obecný postup je vysvětlen na stránce http://www.penize.cz/nakupy/276181-krok-za-krokem-jak-na-sebe-prepsat-elektrinu-nebo-plyn.
Potřebné formuláře pro přepis u 3-E jsou na stránce http://www.3-e.cz/formulare-dokumenty-ke-stazeni/ v odstavci Změny smlouvy.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod miressek 9. 2. 2017 08:38

Tak retenční nabídka přeci jen nakonec přišla (ceny bez DPH)
Plyn: 600Kč/MWh, paušál 40Kč/měs.
Ele: 975Kč/MWh, paušál 50Kč/měs.

Ptal se, proč odcházím, říkal jsem že kvůli ceně, na to na mě vysypal tohle ještě s řečičkama, že je to neveřejná nabídka a že mi to ani do mailu poslat nemůže, jen nadiktovat. Zvlášť ta elektřina je vtipná, protože u mě vzhledem ke spotřebě vychází ještě dráž, jak standardní tarif Easy. Holt to zkouší, no :-l
miressek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod otoman 22. 2. 2017 23:05

Jen pro zajímavost, dostal jsem roční vyúčtování plynu od EEE z tarifu aukce dTestu s přeplatkem se splatností do 7.3. 2017. Byl jsem zákazníkem EEE už dříve a zažil jsem, že faktura s přeplatkem byla generována až po urgenci - věděl jsem kdy byl proveden odečet, případně přeplatek byl vrácen v nejzašší možný termín. Teď se to tedy rapidně zlepšilo a přeplatek v řádu jednotek tisíc mi přistál na účtě už dnes. Takže chválím zlepšení.

-- 22. 2. 2017 23:15 --

Jaký máte názor na to, jak dlouho by mohl vydržet ceník SMART 2, který je totožný s cenami vysoutěženými v první aukci dTestu. Zatím sice nejsou známé ceníky z druhého ročníku aukce, ale zřejmě budou o něco horší, protože cena energií roste. Závazek z první aukce mám do září, ale rozhodnout se pro druhou aukci bude potřeba do konce dubna.
otoman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Markil 23. 2. 2017 07:46

Uvidíme, budu mít stejné dilema. Ale bude záležet na cenách. Třeba by nemusely být horší, psali jen, že asi neušetříš. A taky co EEE nabídne stávajícím zákazníkům. Pokud to půjde, lepší asi krýt se závazkem garantované ceny, než spoléhat, že to nezmění.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jirka.2 23. 2. 2017 13:55

Tak jsem na 3E žádal o přechod na VIPII nebo Smart 2. Žádal jsem přes infolinku, prý to operátor nemůže řešit a do týdne se mi ozve kolega. No pro jistotu jsem ještě poslal požadavek emailem, abych měl jistotu/potvrzení o přijetí. Konkrétně to bylo 20.1, tj. dnes je to něco přes měsíc a nikdo se neozval, dělaj mrtvýho brouka.
Jirka.2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MildaX 23. 2. 2017 19:58

Kdo si myslí, že nový dTest ceník bude stejný jako Smart2 a možná se bude i tak jmenovat?
MildaX
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 23. 2. 2017 22:13

Jirka.2 píše:Tak jsem na 3E žádal o přechod na VIPII nebo Smart 2. Žádal jsem přes infolinku, prý to operátor nemůže řešit a do týdne se mi ozve kolega. No pro jistotu jsem ještě poslal požadavek emailem, abych měl jistotu/potvrzení o přijetí. Konkrétně to bylo 20.1, tj. dnes je to něco přes měsíc a nikdo se neozval, dělaj mrtvýho brouka.

Jestli ti na to kývnou, tak se pochlub. Zatím jsem slyšel jen o tom, že to každému zamítli - jak stávajícím zákazníkům, tak zájemci o přechod k nim. Řekli, že jedině Easy a bylo jim jedno, že k nim tedy nepřejde...

-- 23. 2. 2017 22:15 --

MildaX píše:Kdo si myslí, že nový dTest ceník bude stejný jako Smart2 a možná se bude i tak jmenovat?

To by byla ještě dost dobrá varianta. Aspoň by se prodloužil závazek zachování ceny o další rok ;-)
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Dasn 28. 2. 2017 19:10

V létě mi končí VIP, tak jsem si taky vyžádal nabídku. Dnes mi odpověděli, že nyní nemají nic než tarif EASY, DUO (kdo má i elektřinu), nebo neveřejný Bonus Plus 12 /zase platnost na 1 rok/. V tomto to vychází 600,- Kč/MWh bez DPH a 100,- Kč/měšíc

Bez názvu.jpg
Dasn
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka.2 28. 2. 2017 22:05

JJ, dneska mi volali, nabídli Bonus+, prý nic jiného nemají. No počkám na ceny z dtestu a uvidím, bud to podepíšu přes ně, nebo půjdu někam úplně jinam, tohle jednání mě neba.
Jirka.2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 3. 2017 13:47

Už jsou venku sazby z aukce dTestu. Tentokrát nic moc. Aukci opět vyhrál Europe Easy Energy, ale ceny jsou třeba u elektřiny vyšší než u jejich běžného tarifu Duo. V příloze je moje nabídka.

Screenshot  2017 03 26, 14-43-07.png


Asi půjdu jinam. Dostal jsem tip na www.aukcni-centrum.cz, kde jsou vysoutěžené sazby o dost nižší. U 3E se mi nechce zůstávat i kvůli tomu, jak se v lednu postavili k mému dotazu, co mi nabídnou po ukončení současného tarifu VIP.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod otoman 31. 3. 2017 07:19

Jak už jste tu psali, letošní vysoutěžené ceny nejsou nic moc, přikládám porovnání s první aukcí:
Aukce DTest2 souhrn.png

Smlouvu mám do 31.8.2017. Potom bych měl přejít na ceník SMART 2, který mi společnost Europe Easy Energy zaslala už 16.12.2016. Tento ceník je stejný jako v první aukci pořádané společností DTest - nevyužil jsem individuální nabídky VIP (ani mi vlastně nepřišla).
Takže v současné době vyčkám. Pokud by došlo ke změně v cenách SMART 2, s jakým předstihem musí 3E informovat?
Od 1.9.2017 přechází automaticky smlouva s 3E přes DTest dle podmínek na smlouvu na dobu neurčitou, tedy dle mého bude standartní 3 měsíční lhůta pro případnou změnu dodavatele.
otoman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 31. 3. 2017 07:41

Spíš bude potřeba se smlouvy rychle zbavit pro nesouhlas s ceníkem, tam bude lhůta kratší. Počítám, že se to pokusí nenápadně před sezónou zvednout, a to dost podstatně. Čekal bych nenápadné oznámení někdy v červenci v době dovolených.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 17. 5. 2017 18:08

Tak poslali odkaz na stažení nových ceníků pro následný odběr pro akci dTestu z loňského roku. Nezkoumal jsem je, protože nejdou stáhnout, ale píšou tam, že to odpovídá nabídce dTest 2017. Tu jsem viděl, ta byla nepoužitelná.

Takže mě nepotěšili, ani já je nepotěším, hejla nikomu dělat nebudu.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků