Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 12. 2014 11:37

D.roak:
Tak mne nepřipsali prozatím nic. Možná to bude tím, že jsem se do toho CREEDO registroval 21. listopadu což bylo už po uhrazení listopadových záloh. Možná mi to začnou počítat až z prosincových záloh což by se mělo u CREEDO projevit až v lednu.
Zajímalo by mne jestli jsi nějak hlásil 3-e to, že jsi registrovaný u CREEDO aby ti ty % ze záloh vypláceli. Já jsem se na to informoval u CREEDO a odpověděli mi, že to 3-e nahlásí a nemusím proto už nic dělat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod honzik28 16. 12. 2014 14:31

Já jsem o kartu požádal přímo na creedo.cz 17.11., kartu v elektronické podobě jsem dostal emailem 18.11. (kdy přišel poštou plast už nevím). 20.11. jsem psal do 3-E, že chci kartu registrovat a 21.11. přišla odpověď, že je zaevidováno. 1.12. jsem platil zálohu na elektřinu a odměnu 150,- mám aktuálně na CRREDO taky připsanou. Takže to funguje a tímto děkuji zdejšímu osazenstvu, protože bez Vás bych ani nevěděl, že nějaké creedo existuje ;-)
honzik28
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 16. 12. 2014 16:06

dnes byl odečet PRE měření. kdyby moje spotřeba byla stále stejná tak změnou uspořím pár set korun takže zústávám. Já si CREEDo kartu dostal na pobočce takže nevím. Co řikáte tem partnerům CREEDO asi nic kromě záloh nevyužiju co ostatní: Co řikáte nastavení limitu pro vyplacenína 300kč jsou podobné systémi co to mají stejněnastavené nebo po 100kč: Co preferují ostatní
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 16. 12. 2014 16:14

Vypadá to na něco mezi nesmyslem a podvodem. Počítám, že kdo má nižší zálohy, tak z toho systému před jeho pádem nic nevyrazí, protože se na 300,- Kč nedostane.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod honzik28 16. 12. 2014 16:30

Já platím zálohy 5000,- , takže 15.1. bych měl mít připsáno dalších 150,- , uvidíme potom jestli dorazej na účet, nastavil jsem si na creedo automatické přeposílání peněz po dosažení částky 300,-
honzik28
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 12. 2014 17:31

xls:
Na nesmysl mi to nepřipadá a jestli to je nebo není podvod nevím. Dopředu bych ale netvrdil, že to podvod je a že to zkrachuje dřív než se z toho něco dostane. Pokud to někdy zkrachuje tak sice budu zklamaný ale žádná katastrofa to pro mne určitě nebude. Nic jsem do toho neinvestoval a tak ani nemám co ztratit. Pokud to ale bude fungovat a je možnost tím nějaké peníze získat, tak proč bych do toho nešel.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 16. 12. 2014 18:49

spíše čekám že přibidou další partneři přes které lze ztískat peníze na creedo. Jak řiká vlazy vpokud to krachne budu zklamaaný také ale moc to nepocítím. Spíše bych čekal že creedo přidá další partnbery třeba dámejídlo a podobně
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 23. 12. 2014 21:37

tak první faktura je doma
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod malejarda 24. 12. 2014 04:28

vlazy píše:Ta karta CREEDO by měla být zdarma a tak si ji asi objednám. Snad tam někde není něco skryté co by mohlo být pro majitele těch karet nějak nevýhodné (nějaké závazky, poplatky atp.). Příliš ale nechápu jak se pozná, že jsem zákazníkem 3-e a odebírám od nich plyn a elektřinu. To je třeba nějak nahlásit 3-e, že mám kartu CREEDO nebo CREEDO, že jsem zákazníkem 3-e?

Tak co, jak to propojili?
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 24. 12. 2014 12:44

Mě to normálně funguje,jenom mi ttrošku vadí málo partnerů u CREEDO a že se tam mnusí nahrabat 300Kč:Nikdo by nechtěl aby to bylo pokorunách ele optimální by se mi zdála 100kč jo někomu creedopošlepeníze dejte vědět díky
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod malejarda 24. 12. 2014 13:10

No ale tys objednaval kartu Creedo u 3E, ja emailem primo u Creedo, tak ji pak asi musim u 3E jeste nejak zaregistrovat, propojit, ne?
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 24. 12. 2014 15:19

ahoj tak jen mě napadá se obrátit na infolinku 3E a tam ti řeknou ;-)
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod malejarda 24. 12. 2014 16:07

Jasne, az budu znat cislo karty, tak to zkusim.
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 12. 2014 19:01

malejarda píše:Tak co, jak to propojili?
Dotazoval jsem se na to u CREEDO a odepsali mi, že nemusím nikde nic hlásit, že oni budou informovat 3-e, že mám zájem o bonusy ze záloh které jim platím a tak se i stalo.

Nastal ale problém s bonusem z listopadových záloh který mi nebyl připsaný. Protože tu někteří psali, že za listopad jim byl bonus připsaný tak jsem to u CREEDO reklamoval. Ti tuto reklamaci předali 3-e a ukázalo se, že problém je na straně 3-e a to v tom, že zálohy platím prostřednictvím SIPO a datum splatnosti mi nastavili na 2 den v měsíci což je v případě SIPO nereálné. Doposud mi ale bez problémů tolerovali to, že jsem ty zálohy přes SIPO platil po době splatnosti. Když jsem je kdysi na to upozornil, že datum splatnosti je v případě SIPO nereálné dodržet tak to odmítli jakkoliv řešit. Nyní to ale bezcharakterně zneužili tím, že mi odmítli vyplácet ty bonusy pro CREEDO z důvodů, že zálohy platím po době jimi stanoveného nesmyslného data splatnosti. Začal jsem to proto s 3-e řešit. Ze začátku bylo vidět, že to řešit příliš nemají zájem, ale když jsem na vyřešeni trval a pohrozil jsem jim stížnosti u ERÚ tak najednou, se řešeni našlo. Změnili mi datum splatnosti záloh na 28 den v měsíci. V lednu bych proto měl dostat bonus za prosinec a slíbili, že zajistí i zpětné připsání bonusu za listopad. Jsem velmi zvědavý jestli to dodrží a nebo to budu muset zase ještě u nich reklamovat.
Je vidět, že 3-e je hodně nesolidní firma která se snaží různě zákazníky podvádět. Možná spoléhají na to, že jejích zákazníci si nic nekontroluji a tak to zneužívají k občasnému podvádění a možná se jim to v některých případech daří.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod malejarda 25. 12. 2014 20:25

Dik za info.
malejarda
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka