Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 10. 8. 2014 07:42

NIXON píše:Já mám s 3E jenom dobré zkušenosti.
Nevím jestli dnes jsou stále v plynu i elektřině nejlevnější, ale to už se mi nechce řešit a přecházet jinam. Hlavně když Jsme utekl od Eon a RWE.
Jestli jsou stále nejlevnější to také nevím, ale předpokládám, že jsou mezi těmi levnějšími. Řešit se mi to také nechce. To bych musel neustále přecházet jinam, protože nejlevnější je pokaždé asi někdo jiný. Hlavně nenaletět na nabídky podomních dealerů kteří téměř každý mají zaručeně levnější nebo nejlevnější ceny. Já jsem k 3-e utekl od ČEZu a RWE a prozatím nemám dostatečný důvod přecházet jinam.
NIXON píše:Super je, že vše vyřídím přes telefon nebo email.
Po požádání mě došli samolepky a po 14 dní přišli peníze.

Prostě vše bez problému.
Tak úplně vše bez problémů to u nich není. Mnohé záležitosti je třeba neustále u nich reklamovat a domáhat se nápravy. Vše se sice dá vyřídit přes telefon nebo e-mail, ale někdy je těch e-mailů třeba i více než něco vyřídí tak jak by měli.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Demetrius 12. 9. 2014 11:41

Zdravím jsem unich od 1.9.2014 samolepka vylepena.
4.10 by mi měli vypaltit bonus za tu jejich samolepku.
Zatím jsem spokojený
Demetrius
Návštěvník

Odeslat příspěvekod astrapa 12. 9. 2014 13:28

Tak dej 5.10. vědět
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Demetrius 12. 9. 2014 20:06

dám vědět
Demetrius
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Demetrius 29. 10. 2014 13:41

normálně dorazila na účet včas zapomenul jsem to napsat
Demetrius
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 15. 11. 2014 22:38

Pokud máte kartičku asistenční služby. Tak budou jen do konce roku 2014. Nyní se 3 E staly partnerem creedo systemu vracející peníze z nákupu, u 3E jsou to 3% z záloh, vraci peníze po 300 kč.
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 11. 2014 12:10

D.roak:
Jakou kartičku asistenční služby? Já žádnou nemám a ani o něčem takovém nevím. Letos jsem jednou tu asistenční službu využil a nikdo po mne žádnou kartičku nechtěl. Jinak to, že tato služba je u 3-e pouze do konce roku je už delší dobu známé.
Odkud máš informace ohledně toho partnerství s creedo systémem? Na stránkách 3-e jsem nic takového nenašel.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 16. 11. 2014 20:28

No já jsem asistenční služby nevyužil takže nevím.Informaci o partnarství s creedo systémem mám zž obchodního místa. Kde mi daly kartu Creedo
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 11. 2014 21:58

D.roak:
Tak jsem trochu hledal a ohledně toho CREEDO a partnerství s 3-e jsem našel informace na http://www.creedo.cz/3-e. Zajímalo by mne jak jsi s tím CREEDO spokojený a jestli ti skutečně vyplácejí ty % ze zaplacených záloh. Zvažuji, že bych si tu kartu asi objednal.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 21. 11. 2014 00:12

Do creedo jse registrovany od 5.11 první záloha ze které by už měli dát % je koncem listopadu.Do té doby nemám jak ověřit vracení jiný partner co mají nepožívámni.Jen creedo vrací až si unich nashromaždí 300kč. Přimích zálohách to bude trvat tak 3/4 roku než je naberu

T
ak jsem trochu hledal a ohledně toho CREEDO a partnerství s 3-e jsem našel informace na http://www.creedo.cz/3-e. Zajímalo by mne jak jsi s tím CREEDO spokojený a jestli ti skutečně vyplácejí ty % ze zaplacených záloh. Zvažuji, že bych si tu kartu asi objednal.[/quote]
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 21. 11. 2014 10:20

Předpokládám ze to zabalej v momentě, kdy by hrozila možnost, ze by si kliosi mohli něco vybrat ...az naberou kritickou masu klientu a nashromazdej zajímavou sumu
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 11. 2014 10:45

Ta karta CREEDO by měla být zdarma a tak si ji asi objednám. Snad tam někde není něco skryté co by mohlo být pro majitele těch karet nějak nevýhodné (nějaké závazky, poplatky atp.). Příliš ale nechápu jak se pozná, že jsem zákazníkem 3-e a odebírám od nich plyn a elektřinu. To je třeba nějak nahlásit 3-e, že mám kartu CREEDO nebo CREEDO, že jsem zákazníkem 3-e? Také příliš jsem nepochopil jak je to s těmi % z každé zálohy. Mají tam uvedené, že:
Společnost Europe Easy Energy a.s. poskytuje zákazníkům CREEDO celkem 4% a to tak, že 3 % získáte z každé Vaší v termínu uhrazené zálohy a další 1% poskytuje jako BONUS za doporučení, který je navýšen 0,5% pokud doporučíte známému přes svůj CREEDO účet (celkem 3,5% z Vaší uhrazené zálohy). A pokud i Vámi doporučená osoba také stejným způsobem doporučí známému, získáte další 0,5% (celkem tedy 4%) z Vaší v termínu uhrazené zálohy. Dle pravidel CREEDO získáváte i zpětný bonus (více ZDE) z každé Vámi doporučené osoby.
Z toho není zcela jednoznačně zřejmé jestli od toho 3-e je možné získat pouze maximálně 4% ze záloh a nebo i více % pokud by jich někdo doporučil více než pouze jednoho.

avathar:
Zabalit to samozřejmě můžou kdykoliv, ale dokud to funguje tak z toho se snad dá nějaké peníze získat.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 21. 11. 2014 11:07

Určitě. Moje zkušenost s jakoukoliv službou založenou na principu dáme/vrátíme vám peníze za XYZ, ale az od částky zxy, skončila na tom ze te částky pro převod se nedalo dosáhnout nebo služba do te doby zkrachovala.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 21. 11. 2014 11:23

ahoj já zatím s žádnou službou vrátíme vám penízrnemám. Podle mé spetřeby jsou 3 nejlepší tak pokud to bude i nadále tak u nich zůstanu a beru to jako bonus.pokud jsem to počítal tak protočitnazálohách 10000 a nastřádá se.Pokud nebudu nakupovat u žádného jejich partnera.Zkrachvat může ten system ale to i dodavatel energií ote="avathar"]Určitě. Moje zkušenost s jakoukoliv službou založenou na principu dáme/vrátíme vám peníze za XYZ, ale az od částky zxy, skončila na tom ze te částky pro převod se nedalo dosáhnout nebo služba do te doby zkrachovala.[/quote]
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 21. 11. 2014 11:23

A proto bych se na 3-e vyprdl a uzavřel smlouvu s dodavatelem, který sice žádné slevové kartičky nemá, ale zato je o X % levnější...
astrapa
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka