Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 7. 1. 2016 21:30

D.roak píše:No s tím creedem souhlasím . Z creedo učtu odepsáno. Ale na účet ještě nepřipsáno ale ješte mají čas do 7.1.2016

Zatím stále nepřipsáno.
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 8. 1. 2016 12:28

D.roak píše:tak se mi dneska někdo z Bohemia energy dneska ozval. Ale v tak nevhodnou dobu že jsem na ně neměl vůbec čas.

Tak nakoénec to bylo že BE oslovilka, že jsewm pod EEE nevěděli.
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 8. 1. 2016 13:42

Mně nakonec potvrdili odchod, žádná snaha o retenci se vůbec nekonala (ne že bych ji chtěl).
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 8. 1. 2016 13:54

Vsak se zamestnancum zmenily podminky, puvodni vlastnik potreboval mit co nejvic zakazniku jen do okamziku prodeje a novy vlastnik zakazniky casem zacleni pod jednu firmu, vetsinu novych zamestnancu potrebovat nebude, tak proc by se tihle zamestnanci meli snazit?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 8. 1. 2016 16:35

K 31.12. jsem skončil. Zálohy mám stále na SIPU :-) Vzhledem k tomu, že EEE vybírá zálohy měsíc předem, měly poslední zálohy být na listopadovém SIPU. Mám je na tom prosincovém i lednovém :-) Neberu to zle, zálohy vyreklamuju, ale moc to zautomatizované teda nemají.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rochus 8. 1. 2016 17:31

Je toto možné s těma SIPO zálohama?To *****í pěknou prasárnou od 3E
Rochus
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 9. 1. 2016 14:02

astrapa píše:K 31.12. jsem skončil. Zálohy mám stále na SIPU :-) Vzhledem k tomu, že EEE vybírá zálohy měsíc předem, měly poslední zálohy být na listopadovém SIPU. Mám je na tom prosincovém i lednovém :-) Neberu to zle, zálohy vyreklamuju, ale moc to zautomatizované teda nemají.

No dej vědět aý vyreklamuješ to sipo zálohy. Nevím jak sipo funguje Jde něják zabránit společnostem co už nemají na tvém sipu co dělat aby si mohly žádat peníze: Sipu nerozumím nepoužívám ho děkuji
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 9. 1. 2016 16:58

Take platim zalohy pres SIPO, vypoved akceptovali k datu 31.3.2016 a zalohy mam predepsane jen v lednu a unoru, takze u me vse v poradku.
Naposledy upravil osobne2 dne 9. 1. 2016 18:14, celkově upraveno 1
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 1. 2016 17:31

D.roak píše:Jde něják zabránit společnostem co už nemají na tvém sipu co dělat aby si mohly žádat peníze: Sipu nerozumím nepoužívám ho děkuji
Jestli tomu jde nějak zabránit to nevím. Měl by si to asi každý sám vyřídit s danou firmou aby mu peníze přes SIPO neinkasovali. Jediné co by mělo asi jít je požádat na poště o vystavení nového dokladu SIPO bez té konkrétní platby ale to je asi zpoplatněná služba a pokud se ta platba opakuje i další měsíce tak chodit na poštu každý měsíc a tu platbu takto rušit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod osobne2 9. 1. 2016 18:17

Zrusit na poste SIPO a zalozit nove, nove cislo SIPO dat jen tem firmam, kterym chces platit.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 1. 2016 18:28

Nevím jak je to nyní nebo jestli v tomto ohledu nedošlo k nějakým změnám, ale SIPO zrušit nešlo a pokud na něm byly předepisované (inkasované) nějaké platby tak pošta ten doklad SIPO stejně zasílala na adresu na kterou to SIPO bylo zřízené. Kdysi před několika léty jsem potřeboval zrušit SIPO po zemřelé osobě a na poště mi řekli, že to nejde, protože pošta SIPO neruší.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 9. 1. 2016 20:00

Doporučuju podat stížnost přímo poště na neoprávněné inkaso. Firma z toho bude mít slušné problémy a udělá si v tom pořádek.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 1. 2016 21:12

Nevím jestli by se s nějakou stížnosti na poště byli vůbec ochotní zabývat nebo zda pošta s tím má možnost něco dělat. Předpokládám, že spíše by na poště odkázali na firmu která ty peníze přes SIPO inkasuje, že je to třeba řešit přímo s ní.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod astrapa 9. 1. 2016 21:43

xls: je to tak, za každé neoprávněné použití SIPA může Česká pošta udělit partnerovi smluvní pokutu 5000 Kč (v daném případě tedy 10000 Kč za dvě porušení). Nicméně se stane, nevidím zlý úmysl, v pondělí vyreklamuju a nechám to být, obávám se, že vedení firmy by to pak chtělo uhradit po příslušném zaměstnanci jako škodu.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 9. 1. 2016 23:53

Mně tam taky dobíhají smlouvy, takže bych byl rád, aby se to vyřešilo komplexně a ne jen v jednotlivém případě, abych nemusel to samé řešit za 2 měsíce.
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka