Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 2. 2016 22:48

To, že termín stanovený nemají i když by se dalo předpokládat, že tím týdenním převodem je snad myslený nějaký termín, ještě neznamená, že tu výplatu můžou klidně oddalovat do nekonečna a peníze tak nevyplácet.
Jinak zrušili ti ty bonusy na CREEDO, že je nyní závidíš těm co jim to vyplácejí?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 4. 2. 2016 23:30

Taky jsem tam dneska volal, je vidět, že se jim to úplně rozpadá pod rukama. Nejdřív to nemohli připsat Creedo, teď se zase zaseklo vyplácení. Snad se jim aspoň tohle podaří ještě dotáhnout.

Jinak jsem nakonec všechny 3 převáděné smlouvy udal u různých dodavatelů (z toho 1 k dodavateli, kde už jsem 1 smlouvu měl dříve). Všechno zatím vcelku v pohodě, ještě že jsem se k tomu dokopal.

-- 4. 2. 2016 23:30 --

xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 2. 2016 09:42

xls píše:Nejdřív to nemohli připsat Creedo, teď se zase zaseklo vyplácení. Snad se jim aspoň tohle podaří ještě dotáhnout.
Mne to připadá, že možná hledají způsob jak úplně ty provize přestat vyplácet a proto zkoušejí co všechno jim jejích klienti jsou ochotní tolerovat. Jen aby to nakonec nedotáhli v jejích prospěch tak, že jednou zjistíme, že firma CREEDO už neexistuje a provize nám tak už nemá kdo vyplatit.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 5. 2. 2016 14:28

Nic jiného se ani předpokládat nedá. Přece jen jsem si ale myslel, že 3E si bude aspoň pár měsíců zachovat pověst relativně slušné firmy. Je ale vidět, že pod Písaříkem to je spíš otázka dnů.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 2. 2016 20:19

xls:
Já jsem ale měl na mysli to vyplácení bonusů ze strany CREEDO na účty v bance. Pokud jde o 3E tak tam je to asi téměř jisté, že jim to asi příliš dlouho nevydrží.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 5. 2. 2016 22:18

Myslím, že to je jedno a to samé. Jak jsem to pochopil, tak Creedo čeká na peníze od 3E, aby to mohli vyplatit.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 2. 2016 10:32

xls:
Chápeš to špatně. 3E a CREEDO jsou 2 různé firmy. CREEDO připsalo bonusové provize ze záloh u 3E 25.1.2016, což znamená, že ty peníze od 3E dostali. Tím jsem já a asi i někteří další dosáhli překročení 300 Kč a mělo by nám to být vyplácené na účet v bance. Doposud se ale tak nestalo a nevidím důvod proč by tu výplatu nemohli už dávno zaslat. Připadá mi to, že CREEDO se asi snaží ty peníze co nejdéle zdržovat a dokud se jim někdo ohledně toho neozve a nebude se po nich dožadovat výplaty tak to vyplácet asi nemají v úmyslu. Loni v říjnu jsem se také musel s nimi ohledně výplaty peněz dohadovat.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 6. 2. 2016 13:13

Myslím, že to chápu dobře. Před pár dny jsem tam volal a paní mi sama řekla, že čekají na peníze od 3E, pak že to začnou rozesílat. Takže podle všeho 3E ty prémie se zpožděním připsalo, ale fyzický peníze ještě neposlalo.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 2. 2016 15:11

xls:
Nevím, ale to co píšeš mi připadá dost divné. Podle mne peníze CREEDO připisuje účastníkům jejích programu samo po tom co jim je obchodník zašle. Příliš nechápu jak 3E může u CREEDO něco připisovat. V podminkách a pravidlech je mj. uvedené toto:
4.2 V případě použití CREEDO karty budou klientovi připsány Klientské výhody u provedených nákupů, jež byly zúčtovány vůči CREEDO do neděle, 23.00 hodin. CREEDO zajistí, že partneři CREEDO provedou vyúčtování nejpozději během dvou měsíců po nákupu.
Z toho by vyplývalo, že CREEDO připisuje pouze ty bonusy které jim obchodníci zašlou do neděle, 23.00 hodin a obchodníci mají na to 2 měsíce. Alespoň tak jsem to pochopil. Připadá mi to, že ta paní z CREEDO tě možná jen tak něčím zbyla. Snad se té výplaty dočkáme.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 6. 2. 2016 15:31

Mně to taky přijde divné, hlavně chci svý prachy a dál mě to nezajímá.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 2. 2016 15:46

Divné na tom je i to, že v lednu ty provize od 3E připsali 2x, ale jinak je to pro nás dobré, pokud to tak i vyplatí.
Ono to CREEDO je zajímavé asi pouze v případě těch provizí ze záloh u 3E. Kdo z 3E končí nebo pokud 3E ty provize přestane vyplácet tak na tom už pro většinu lidi asi nebude nic zajímavého.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 7. 2. 2016 23:42

Souhlasím s tím že jestli zkončí provize zte záloh, že bude komplikovanější a možná i skoro nemožné se na minimalní dstat. Teda pokud se nerozšíří počet parnéru systemu nebo se nesníží to minimum pro výplatu. Pokud net tak CREEDO kartička bude na nic
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 2. 2016 12:30

Dnes jsem CREEDO napsal ohledně té výplaty bonusů a odepsali mi na to toto:
Dobrý den pane XXX,

Standardně systém generuje bonusy jednou týdně v lednu se bohužel technickou chybou vechny bonusy zdvojily, tuto chybu nyní řeší naše IT a jakmile bude napraveno Váš bonus bude vygenerován a převeden.

Děkujeme za pochopení a přeji pěkný den

S pozdravem

Michaela
Zákaznický servis
Tak to vypadá, že my co jsme se těšili z 2x připsaného lednového bonusu, tak nám ho nakonec připíšou pouze jednou. Snad to řešení chyby jejích IT nebude řešit příliš dlouho a brzy se té výplaty dočkáme bez nějakých dalších dohadů s nimi.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod miressek 16. 2. 2016 14:55

Jo, tak to se taky povedlo :mrgreen:
dTest píše:rádi bychom Vás informovali, že ve čtvrtek 11. února úspěšně proběhla aukce s dodavateli energií v rámci kampaně Chci výhodnější energie.

Vítězným dodavatelem, který nabídl nejen nejnižší cenu v aukci, ale i nejnižší cenu na trhu, je společnost Europe Easy Energy.

Takže kdo měl v plánu od 3E zdrhnout a čekal na výsledek aukce, čekal bohužel marně...
miressek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 2. 2016 15:09

zase to může být příslib, že pod značkou 3E zůstanou slušné podmínky, jinak by je dTest odmítnul
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka