Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod aaischa 16. 2. 2016 15:15

uvidíme jstli trumfnou Fosfu, která má výrazně lepší ceny než větěina ostatních kteří víceméně nezlevneily, ale počkáme na "osobní nabídky" v půlce března jak přišlo dnes od dtestu..
aaischa
Diskutér

Odeslat příspěvekod miressek 16. 2. 2016 15:26

Pokud se nepletu, tak podmínky aukce byly cca takový, že s vítězem aukce bude uzavřená smlouva na dobu určitou jednoho roku, s následným možným prodloužením na dobu neurčitou.
Takže to garantuje slušný podmínky ještě na ten jeden rok, ale pak je to opět ve hvězdách.
Nicméně pokud bude cena slušná, dává to prostor pro další rok vyčkávání ;-)
miressek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 16. 2. 2016 17:28

Tak stále bonus creedo nepřipsaný v unoru
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 2. 2016 17:30

Už vám někomu vyplatili bonusy z CREEDO pokud vám v lednu vznikl nárok na výplatu? Připadá mi to, že ta technická chyba kterou údajně nyní řeší jejích IT, tak jak mi to napsali byla asi pouze výmluvou a záminkou na odložení výplaty na kdo ví jak dlouho. Možná až do doby než se na to zapomene. Příliš se mi nechce věřit, že by ti jejích IT byli až tak neschopní, že by to nedokázali od ledna opravit.
Dnes je 16. do kdy obvykle na CREEDO byly připisované bonusy ze záloh u 3E, ale když se na to dívám tak u mne zatím za únor nic což mi také připadá být trochu divné.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod otoman 16. 2. 2016 22:56

Tak do teď mi nic za únor z EEE nepřipsali a ani nic z CREEDa neodeslali na účet i když jsem zatrhnul ten checbox pro převedení peněz na účet při částce vyšší než 300,-Kč (mám tam přes 600,-) už zhruba před třemi týdny. Jinak v seznamu nákupů mám taky kolem 25. ledna zdvojené bonusy od EEE, ale když jsem průběžně kontroloval připsané Kč tak k žádnému dvojímu připsání peněz od EEE nedošlo, teda podle mě se jen zvojily záznamy v tabulce nákupů, ale bonus od EEE byl připsán jen jedenkrát.
Nevíte jaký bude postup, když už jsem zákazníkem EEE a pokud bude výhodné u nich zůstat přes D-Test aukci? Zatím jsem totiž nikde nenašel, jaké skutečně vysoutěžili ceny a jestli cena převáží nad nevalnou pověstí Bohemia Energy, pod které EEE patří?
otoman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 2. 2016 11:20

Tak prozatím za únor od 3E na CREEDO nic nepřipsané a výplata bonusů také neprovedená. Když se podívám do administrace CREEDO tak tam stále vidím za leden ty bonusy připsané 2x což znamená, že to doposud neopravili. Pokud mají až tak neschopné IT pracovníky, že to nedokážou vyřešit, tak ať je vymění za jiné schopnější. Myslím, že by se to snad dalo mimořádně i přepočítat ručně na kalkulačce pokud to jejích systém spočítá špatně. Předpokládám, že u toho CREEDO nebude až tolik lidi, že by se to nedalo jen tak zvládnout. Připadá mi to ale, že ta chyba se zdvojenými lednovými bonusy je možná pouze záměrná aby se mohli na co vymlouvat a ty bonusy nevyplácet při dosažení výplatní částky. Možná by to bylo i na nějakou stížnost u ČOI nebo já nevím kde kvůli podezření na podvod. Bohužel mnohé firmy zakládají svoje podnikání na základě klamání a podvádění lidí.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 18. 2. 2016 19:14

Ja taky z unor nevidim bonusi, ja za sebe muzu rici ze po prekroceni 300 mi vzdy penize na ucte pristaly.
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 2. 2016 12:03

Včera jsem ohledně toho nevyplácení bonusů CREEDO napsal další e-mail a zde je jejích odpověď která mi přišla dnes.
Dobrý den pane XXX,

Technické zázemí nám poskytuje externí IT firma, která dělá i státní zakázky a má velmi dobrou a certifikovanou bezpečnost dat. Veškeré požadavky na opravy jsou trochu zdlouhavé, nicméně se již blíží do finále. Pokud mi potvrdíte nyní do e-mailu, že Vám máme vyplatit Váš aktuální bonus XXX,- Kč, odešleme Vám jej na účet i když na Vašem CREEDO účtu bude tento zůstatek ještě chvíli figurovat. Toto by mělo být vyřešeno již brzy, naše IT to mělo mít včera hotové, ale zatím nemáme jistotu kdy přesně to bude.

Co se týče únorových bonusů, ty opravdu čekají na opravu v systému. Vzhledem k tomu, že máte v systému za leden bonusy od 3E dvakrát, nebudeme ve Vašem případě tedy nahrávat únorové, protože jsou ve stejné výši jako lednové. Tím se to celé srovná.

Pokud tedy souhlasíte, potvrďte prosím tento mail, že souhlasíte s vyplacením bonusu a my Vám tento bonus dnes odešleme.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den

Michaela
Zákaznický servis
Ta jejích reakce je taková asi proto, že jsem jim napsal mj., že zvažují podání stížnosti u ČOI. Asi to zabralo a tak mi raději slíbili tu výplatu bonusů zaslat na účet v bance ještě dnes. Je ale otázkou, jestli v pondělí ty peníze opravdu dorazí na můj účet v bance a nebudu se muset s nimi ohledně toho dále dohadovat.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 19. 2. 2016 12:40

Oni slibujou různý věci už dost dlouho, jen to plnění jim nějak vázne.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 2. 2016 13:53

Tak další e-mail od CREEDO který mi přišel před chvíli s tímto textem.
Dobrý den pane XXX,

Informaci o technické závadě máme na https://www.creedo.cz/3-e , Váš bonus jsme dnes odeslali.

Přeji hezký den

Michaela
Zákaznický servis
Asi reakce na moje e-maily. Proč tu informaci o technické závadě nedali přímo na hlavní úvodní stránku asi nebude náhoda.

xls:
Kdo se jim neozve a důrazně se nedožaduje nápravy tak na toho asi kašlou.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 19. 2. 2016 14:05

Tak já se dožadoval, naposledy tento týden, a slíbili mi písemně, že mi peníze tento týden pošlou. Nicměně po minulých zkušenostech tomu nevěřím.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 19. 2. 2016 14:07

vlazy píše:Kdo se jim neozve a důrazně se nedožaduje nápravy tak na toho asi kašlou.

Teď už chápu, přešli tam pracovníci z mBank.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod lukas1107 19. 2. 2016 14:38

Technické zázemí nám poskytuje externí IT firma, která dělá i státní zakázky

Tak uz je to naprosto jasne :lol: Normalni firma to opravi behem par hodin, ale jak dela statni zakazky je to na nekolik tydnu :lol:
lukas1107
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 2. 2016 14:49

Ono je otázkou jestli ta státní firma není pouze výmluvou aby se bylo na co vymluvit. Také je otázkou jestli se vůbec jedná o chybu a nebo je to pouze jejích nějaká záměrná manipulace s těmi lednovými bonusy aby se měli na co vymlouvat a odložit tak ty výplaty na co nejdéle.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pavelza 21. 2. 2016 11:26

Já jsem na účet dostal z Creedo peníze, které byly nárokovány na převod začátkem prosince, až teď cca před týdnem. A to jsem jim psal asi tři maily a třikrát jsem jim volal, vždy jsem se dozvěděl, že toho mají moc a že mě dají v pořadníku nahoru a převedou to ihned..... :-\
pavelza
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka