Europe Easy Energy a.s

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 2. 2016 16:46

pavelza:
To svědčí o tom, že kdo se jim nezačne ozývat, tak na toho s výplatou kašlou. To. že tobě se vymlouvali na to, že toho mají moc a mne na technickou chybu může svědčit, že nám oběma asi lhali. Ve skutečnosti se může jednat o to, že se ty peníze z nějakých nekalých důvodů ke kterým se nechtějí přiznat snaží nevyplácet a zkoušejí kdo jim to všechno je ochoten tolerovat. Výmluva na to, že toho mají moc mi přijde jako téměř nepravděpodobná. Nevěřím, že by do toho CREEDO se jim povedlo nalákat tisíce lidí a že shodou okolnosti většina z nich dosáhla současně výplatní částku. Pokud by to tak bylo, tak i tak jich to neopravňuje ty výplaty pozdržet až tak dlouho.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vlazy 22. 2. 2016 12:34

Příliš jsem tomu nevěřil, ale dnes konečně výplata bonusů dorazila na můj účet v bance. Zaslali to i s haléři na konci. Minule to zaslali bez haléřů a když jsem se jim ohledně toho ozval tak mi odpověděli, že haléře nezasílají. Nyní budu s nimi mít asi nějaký čas klid a pokud 3E nepřestane vyplácet bonusy ze záloh tak za asi 3 měsíce je předpoklad, že se zase bude asi vše opakovat.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod osobne2 22. 2. 2016 17:30

Treba ti pri tom rozcilovani s Creedo praskne nejaka cevka a bude tu od tebe klid. :D My pak budeme Creedo velebit. :-D
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 2. 2016 20:50

tos ***** chlapečku, zase někoho jen tak bezdůvodně urážíš? :D :D ale je fakt, že psát dva příspěvky pod sebe je slušná idiocie...
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 22. 2. 2016 23:04

osobne2:
Dávej pozor aby tě z té závisti, že to někomu vyplácejí a tobě to zrušili náhodou netrefil šlak, což ti samozřejmě nepřeji.
http://goo.gl/98OuY5
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod tulum 22. 2. 2016 23:09

Heh, tady to zase vybuchuje. Lidi klid, vždyť kopeme všichni stejnej přebor.
Jinak to kladivo v podobě ČOI zabírá. Už bych měl mít dle brčkařky taky lowe na cestě na svůj účet..
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 22. 2. 2016 23:50

tulum píše:Lidi klid, vždyť kopeme všichni stejnej přebor.
Někteří už dávno dokopali a tak jsou naštvaně neklidní z toho, že jiní ještě stále kopou. http://goo.gl/98OuY5
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 25. 2. 2016 20:31

na https://www.creedo.cz/3-e je info o připsání bonusů za leden do konce Února tak jsem zvědaví zda bude v poéndělí připsán
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 1. 3. 2016 06:08

Tak únor už zkončil . A Creedo nedodrželo připsání bonusu do konci unora.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 2. 3. 2016 14:46

Kohoutky už se utahují.
Při procházení webu EEE jsem si dnes všiml, že tam nějak beze stopy zmizely stránky s jejich charitativní činností Senior taxi. Tak jsem trochu zapátral a hle, zpráva v Krumlovských novinách:
V polovině ledna zrušila svou činnost v  Českém Krumlově služba Senior taxi, která zde působila jeden rok. Za poplatek 10 korun vozila seniory na úřad, k lékaři či do obchodů. Společnost EuropeEasyEnergy, která službu provozovala, ji zrušila z ekonomických důvodů.

OK, prostě na charitu se nic dávat nebude a společenská odpovědnost EEE půjde do háje. Ale zdůvodňovat to ekonomickými důvody je směšný, přece nikdo nečekal, že charita a taxi za 10 kč bude vydělávat :-D Asi první krok před další "nápravou" EEE ;-)
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 3. 2016 14:50

Ja to chvalim, radeji at snizi ceny, nez aby z vysokych cen dotovali provoz taxisluzby v Ceskem Krumlove.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 3. 2016 15:06

Souhlasím. Kdo chce, ať si přispěje na co chce, jako zákazníka mě zajímá cena služby a ne, co firma sponzoruje.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 3. 2016 17:09

Tak odpověd "Dobrý den pane ****
V lednu, kdy se připisovali bonusy za prosinec udělal náš systém chybu a nahrál bonusy dvakrát. Proto jsme v únoru kontrolovali jednotlivé účty a ty, které byly v únoru totožné s lednovými jsme ponechali jako přiznané již v lednu. Když si zkontrolujete CREEDO účet, zjistíte, že v seznamu plateb máte v lednu bonus dvakrát.>
>V případě nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat.
>
>
D.roak píše:Tak únor už zkončil . A Creedo nedodrželo připsání bonusu do konci unora.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 3. 2016 17:28

Mne to připadá, že možná kombinují nějaké machinace s těmi bonusy. Nejdříve tvrdili, že čekají až jim to externí IT firma opraví a nyní to zase vypadá, že to asi nechali tak. Jak to ale je ve skutečnosti a jaké mají úmysly to se asi těžko dovíme.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 3. 3. 2016 08:45

Take souhlas me je take jedno koho sponzoruje jak spolectnost.Pokud to teda neni mneco co by mi zasadne vadilo.Tak ze bych nechtel byt zakaznikem firmy ktera podporuje neco.Treba konkurencni sportovni klub ktery nemusim.
PatrikChrz píše:Souhlasím. Kdo chce, ať si přispěje na co chce, jako zákazníka mě zajímá cena služby a ne, co firma sponzoruje.
D.roak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka