Fonergy

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomas48 16. 4. 2019 09:06

Dobrý den,

V případě, že by někdo ze stávajících odběratelů společnosti Fonergy chtěl využít akci "bonus (500,-kč) za doporučení", napište prosím do soukromé zprávy. Dohodli bychom se. Pouze si nejsem jist zda tato akce stále funguje.

Děkuji.
Tomas48
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 16. 4. 2019 09:46

To, samozrejme, mozete napisat komukolvek z Fora :-)

A hlavne to dat niekomu, kto tu diskutuje a vytvara uzitocny obsah
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pepisis 16. 4. 2019 10:22

Odmeny za doporuceni uz nefunguji.
pepisis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 9. 2019 19:43

Nasiel niekto nejaku lepsiu ponuku plynu ako dava Fonergy?
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 14:47

Lze platit zálohy inkasem/SIPO ?
anonymni

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 11. 2019 15:57

Jo obojí jde. Já mám u Fonergy vše.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CTR-OFFLINE 13. 1. 2021 12:45

Myslím že nastal čas, od Fonergy ohledně plynu , pokud je používán na topení odejít.

Při zadání spotřeby 13 800,0 kWh (1 308,1 m3), zákazník u Fonergy zaplatí 18 309 kč .

Kolibřík, Skaut, Elimon a další srovnatelné nabídky bez zádrhelů, jsou o 4 000 kč levnější.

I jsem do Fonergy napsal a s cenou nejde nic udělat a prý se nepokládají za levného dodavatele a nikdy takovým nebyli. No lžou....a to mě vadí více, než když by řekli, prostě to tak stojí, každý chceme vydělat.

Takže doporučuji změnit dodavatele....oni se pak zlepší. Protože to pocítí....

https://kalkulator.tzb-info.cz/

Přešel jsem ke skautům :

https://prihlaska.skautskaenergie.cz/electricity

Za 10 minut vyřešeno.
Politici a novináři všech zemí, vyližte si *****.
CTR-OFFLINE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod CTR-OFFLINE 28. 2. 2021 11:23

Tak trvalo to 10 dni a vše dotaženo k plné spokojenosti. Opravdu 10 minut práce.
Teď jen přejít a platit značně méně.
Politici a novináři všech zemí, vyližte si *****.
CTR-OFFLINE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ninaa 28. 2. 2021 13:38

Z našich změn dodavatelů odvozuji, že snad každý dodavatel "umí" buď plyn nebo elektřinu ale nevyjde jako výhodný pro obě komodity - alespoň to tak u nás vždy bylo.
Dodavatele jsme měnili víckrát, a s oběma komoditama jsme byli jeden čas u Elimonu a jeden čas u EEE. Jinak jsme vždy měli elektřinu jinde a plyn taky jinde, protože to tak bylo pro naše spíše malé spotřeby výhodnější.

Fonergy nám pořád vychází jako nejlepší pro malé spotřeby elektřiny (míváme jak v bytě tak na chalupě spotřebu nejvýše 1,5 Mwh/rok), neúčtují si totiž jako obchodník žádný měsíční paušální poplatek.
Skauti jsou nejlepší v plynu jak pro maličké tak pro "větší" spotřeby plynu díky tomu, že 1) mají nízkou cenu 2) neúčtují u plynu jako obchodník žádný paušální měsíční poplatek. A osobně doufám, že to tak vydrží i nadále.
Ninaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 28. 2. 2021 15:27

Co ma na Fonergy udivuje, ze je to sro.s kapitálom 200T Kč
Na zalohach urcite vyberu milióny mesacne, tak nechápem, ako to môže byt vôbec legálne.
Majitel sa rozhodne presťahovať na Bahamy, firmu ľahko vytuneluje a je to ;-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ninaa 28. 2. 2021 18:20

Fonergy má od poloviny min.roku základní kapitál 2 mio, které tam přesunuli z nerozděleného zisku. Hospodaření ok, ve statistice ERU mají u elektřiny nějakých 13,5 tis OPM, na trhu jsou od začátku r.2012, přistoupili k etickému kodexu, smlouvy mají jednoduché, na dobu neurčitou. Každý ať si vyhodnotí sám, jestli s malou spotřebou být u tohoto dodavatele, nebo třeba u ČEZ, E.onu, BE atd...
Ninaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 28. 2. 2021 18:44

2 milióny su podla mna stále málo.
My sme s nimi už dlho, ale tiež by som povedal, ze kedysi boli lepší a lacnejší...
Paci sa mi ich filozofia zmlúv bez viazanosti a nulový poplatok za odberné miesto :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dalich 28. 2. 2021 19:12

Jsme u Fonergy pár let. Jsou i levnější dodavatelé, ale faktem je, že zákaznická spokojenost na 100 % a smluvní podmínky jsou férové. A proto tam ještě furt jsem.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod CTR-OFFLINE 4. 3. 2021 20:19

U plynu na topení a ohřev vody levní už nejsou. Jen lenost to změnit....ale každého věc.
Politici a novináři všech zemí, vyližte si *****.
CTR-OFFLINE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 3. 2021 21:09

Pro malou spotřebu plynu a malou spotřebu elektřiny jsou u nás dle TZB kalkulačky nejlepší se smlouvou na dobu neurčitou. Ja u nich mam vše aspoň 3 roky a naprostá spokojenost.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků