Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 9. 2018 18:50

Taki píše:Pro (zejména menší) byty se Skautská dál nevyplatí kvůli vysokému měs. poplatku.
Pokud tedy i pro rok 2019 zůstane alespoň některý z dodavatelů bez měsíčního poplatku (Energie nadruhou, Fonergy, České teplo) půjdu do něj. I kdyby od ledna zvedli cenu i přes 1,50 Kč/kWh, stále se to vyplatí.
Na tel. kontaktu Energie na druhou sděleno, že by měs. poplatek měl u D02(01) zůstat nulový a do týdne prý chystají nějakou speciální 3měsíční nabídku (to jsem nepochopil, co tím míní) pro D02 a D25..

Jsi mě docela vyděsil, od září jsem přešel ke Skautům právě kvůli nulovému poplatku - a fakt ho na smlouvě mám. Nějak ten tvůj příspěvek nechápu, nebo mi něco uniká?
Přílohy
Praha-20180911-03077.jpg
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 9. 2018 18:55

:pozor Jenže to je Patriku jen do konce roku.. (rád bych se mýlil)
https://www.skautskaenergie.cz/ceniky/cenik/
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 11. 9. 2018 19:01

Samozrejme, ze ty ceny jsou vzdy na kalendarni rok. Od 2019 dokonce na dva roky (do konce 2020).
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Taki 11. 9. 2018 19:58

Pro D01 a 02 platí Skautská/Centropol 943/0 jen do konce roku 2018.
Pro roky 2019 a 2020 platí Skautská/Yello 1087/40
Bohužel..
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 11. 9. 2018 20:10

[/quote]
Jsi mě docela vyděsil, od září jsem přešel ke Skautům právě kvůli nulovému poplatku - a fakt ho na smlouvě mám. Nějak ten tvůj příspěvek nechápu, nebo mi něco uniká?[/quote]
Jo to já traky přešel k skautům z stejného důvodu od září. A třy jejiich nové ceny tao ak tam je ten popltek.
Takže jsem vypovědel TGI plnou moct. ( aby neuzavřela za me smlou s Yello na dva roky s tím paušálem)
a holt až budou známy ceny na 2019 ostaních dodavatelů. No pokud teda nerbude nic lepšího. Tak hol znovu Skautskou energii , ale když sse vracíš talk to zpolatnili. A holt budu litovat že jsem se unáhlil
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 9. 2018 21:48

Proc resite ty vypovedi ted? Jasne je stanoveno, ze energie plati do konce roku a ja mam do konce prosince cas odejit a najit si pripadne noveho dodavatele..nikdo me nemuze nutit prijimat nove smlouvy, kdyz aktualne plati jine..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 11. 9. 2018 22:28

no už dle webu budou už v říjnu rozesílat smlouvy s Yello. TGI má plnou moc na uzavření smlouvy a když jí nevypovíte tak TGi za vás podepíše smlouvu. a mohli by jste mít v prosinci smůlu
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod andreasbaader 12. 9. 2018 08:36

Nejak mi unika panika kvuli 40 kc mesicne. To se fakt nekomu vyplati se otravovat s vypovedi, hledani a prepisem kvuli tomuto poplatku? Taky me nepotesil, ale mohlo by me z vysoka...
andreasbaader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 12. 9. 2018 09:07

Pokud máš vyúčtování 3000 a další rok bude kvůli zdražení silovky ale zejm. zavedenému poplatku 3687 (což je zdražení o téměř 23%), tak to rozhodně není fajn a z principu mi za to opravdu stojí minimálně se zamyslet nad změnou dodavatele.

A pokud se dá u větších odběrů zafixovat na dva roky s lepší cenou ještě pořád v těchto dnech (!), dokonce u někoho z velké trojky (!!), tak to je prostě něco špatně...
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 12. 9. 2018 09:13

Ne to asi ne , ale když proto, že skautska ten poplatek nemá do toho preoojektu jdete. Tak to hodně alspoň mě vytočí, jinak jak už tady někdo psal tak u malých odběrů i ten polaterk může hrát roli. PNapř já jsem kvůli tomu se svým malím odberem odcházel od dodavatele co ho měl jinam, a protožebyl časem zaveden i tam tak k projektu skautska energie.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod andreasbaader 12. 9. 2018 09:25

Jen pro info, jake jsem mel ceny pred Skautem:

děkujeme za Váš dotaz. Celkové ceny elektrické energie za distribuci a dodávku v sazbě D25d a produktové řadě Elektřina při hodnotě jističe 3x25A jsou následující:

Cena ve vysokém tarifu: bez DPH 3 879,62 Kč/MWh, s DPH 4 694,34 Kč/MWh
Cena v nízkém tarifu: bez DPH 1 648,46 Kč/MWh, s DPH 1994,64 Kč/MWh
Stálý měsíční plat: bez DPH 175,90 Kč, s DPH 212,84 Kč

Proto 40 kc mesicne neresim.
andreasbaader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 12. 9. 2018 09:32

Je tio na zvážením každého zda mu boudou nové ceny skautské enerie vihovovat nebo ne
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 12. 9. 2018 09:43

S temito cenami bych se tu nechlubil, platit je mohl leda hlupak. :D
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod andreasbaader 12. 9. 2018 09:51

Jsou to ceny, ktere plati vetsina duchodove populace.
andreasbaader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tulum 12. 9. 2018 10:18

1.5TSI píše:S temito cenami bych se tu nechlubil, platit je mohl leda hlupak. :D

Myslím, že podobné útoky tady nejsou zapotřebí - táhneme snad všichni za jeden provaz,nebo :roll:
Já se rovněž rozmýšlím, zda u Skautů zůstat či nikoliv, ale mám obavy, že si člověk ve výsledku výrazně nepolepší. Konkurence se na ně minimálně dotáhne, žádnou charitu jinde moc neočekávám :hm
tulum
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka