Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod halentech 30. 3. 2020 19:15

Dluh srovnán, přes web nelze výši zálohy změnit, že prý v minulosti evidují dluh. Tak jsem zkusil napsat. Jestli nevyhoví, tak se obrátím na skautskou energii, případně na ERU.
halentech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 31. 3. 2020 02:28

Yello Energy na e-maily a zprávy přes jejích Moje Yello příliš nereagují. Mám dojem, že to asi ignorují. Skautská energie také v jednání s nimi není příliš účinná. Alespoň takové jsou moje zkušenosti s touto firmou.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod andreasbaader 31. 3. 2020 10:53

Ahoj, může mi někdo poradit, co je to za platbu 173,17 Kč/měsíc? Myslel jsem, že třeba platba za odběrné místo (měsíční poplatky), ale to je 40 kč/mesíc. Děkuji.
Přílohy
Schránka02.jpg
andreasbaader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 31. 3. 2020 11:00

Zmenu zalohy jde zaklikat pres ten jejich portal, ne?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod LoDr 1. 4. 2020 01:33

andreasbaader píše:Ahoj, může mi někdo poradit, co je to za platbu 173,17 Kč/měsíc? Myslel jsem, že třeba platba za odběrné místo (měsíční poplatky), ale to je 40 kč/mesíc. Děkuji.

40,00 + plat dle příslušné hodnoty hlavního jističe + 5,08 (OTE), vše bez DPH.
LoDr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 29. 4. 2020 08:19

Ten 40 Kc poplatek z toho dela vetsinou nevyhodnejsi smlouvu, pokud je odber okolo 1 MWh.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 29. 4. 2020 22:26

tak zverejneli noveho dodavatele elektriny a plynu. Kolibrik energie. nikd\ jsem o nem neslisel. jinak cen PLYNU se mi zda dobrea 530
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 4. 2020 23:17

Ale elektřina je o 200,- dražší..Přitom ceny mají padat. Uvidíme, kdyžtak si nechám jen plyn.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 30. 4. 2020 10:40

no hlavně to u elektřiny opět zabili tím měsíčním poplatkem 40 Kč za odběrné místo
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 30. 4. 2020 12:43

no polatek 40 pri me spotrebe nehraje takovou roli. Spise me zneklidnuje ten dodavatel nikdy jsem o nem nic nevedel
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 30. 4. 2020 13:10

Elektřinu u nich nemám, Plyn šel o 20 % dolů, takže dobrý
https://www.skautskaenergie.cz/ceniky/cenik/
Samozřejmě levnější než samotný Kolibřík
https://www.kolibrik-energie.cz/dokumen ... 012017.pdf

ale TZB Kolibříka nezná :-S, ani tady není
https://www.ote-cr.cz/pubweb/attachment ... 020_CZ.xls

těžkej "underground"...
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 30. 4. 2020 14:48

souhlasim je to zvlastni. pokud tam neni tak to muze pohrbit docela solidni ferovy projekt
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 30. 4. 2020 15:15

To vypadá, že se to normálně někdo pokusil vytunelovat. U toho Kolibříka jsou vazby na Terra Group, která to v podstatě obhospodařovala. Asi někoho napadlo, proč nechat vydělávat jiné dodavatele energií, když si za tím účelem udělají firmu sami.

Jako zákazníkovi by mi to ani nevadilo, kdyby to ovšem nevedlo k vyšším cenám. Za téhle situaci asi tu elektriku pro všechna místa vypovím. Uvidím, kam se bude hýbat trh, ale představu o směru bych měl.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod lukas1107 30. 4. 2020 16:39

Zprostředkovatel výběrového řízení je Občanům s.r.o. (vlastník TG Community Holding a.s., IČ: 045 76 446)
Výherce je výběrového řízení je Kolibřík energie, a.s. (vlastník TG Community Holding a.s., IČ: 045 76 446)

Tohle fakt hodně *****í.
lukas1107
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 30. 4. 2020 18:16

Taky z toho nejsem nadšený, ale pokud se nemění parametry smlouvy - tak jde spíše o tu cenu, ne?
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka