Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod blackwork 2. 12. 2020 08:21

No, takze si priplatis a jsi rad. Logiku to sice nema zadnou, ale hlavne ze sis kopnul co :hm


? kdyby bylo do koho tak klidně i fyzicky ... psal jsem normálně několik mailů a dva roky keců takže kopat bylo potřeba ... pro mě šmejdi a tím to hasne ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 2. 12. 2020 08:31

Licitovali jen o odměnách? No právě ty odměny jsou provize.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vpe 2. 12. 2020 08:35

Pravda, muze to tak byt, je to ve 2 odstavcich zrejme pro zamlzeni. Ja to pochopil jako 2 slozky odmen ;-)

Drive meli Skauti 25,- za MWh. A zverejnenou smlouvu. Kolik maji ted? Pane skaut?

Vzhledem k nestabilitě na trhu je konkrétní výše podpory skautských projektů nově vázána na vývoj kurzu EUR/CZK a vývoj ceny komodit při nákupu. Podobný princip byl nabízen oběma finalisty.

To neni moc transparentni. Chceme smlouvu :-)

To nic nemeni na tom, ze cena pro skauty byla hotova a teda se licitovalo o zatim nepruhlednem zpusobu odmeny pro skauty mezi 2 subjekty, ktere mely rovne podminky a tedy ferove mohli nabidnout vic - a otazka je, co z toho skaut dostane. Nejakou nejistou odmenu odvislou od trhu. Zato dodavatel muze prodelat, kdyz spatne nakoupi.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 2. 12. 2020 08:49

Sami se přiznali ve svém PR článku, že nejnižší ceny je zas až tak nezajímají. Cituji: "Nechceme, aby cena byla jediným kritériem volby, ..."

https://www.skautskaenergie.cz/clanky/jak-skautska-energie-hledala-a-nasla-dodavatele
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vpe 2. 12. 2020 09:20

To je fraze.

Najdi nekoho, kdo nabidl nizsi ceny :-)
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 2. 12. 2020 09:34

Nižší budou příští rok, současné ceny neřeším, zkusím zas asi aukci e-centre.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mojmax 7. 12. 2020 19:50

Přecházím od EONu ke Skautům a na poslední chvíli se EON rozhoupal a poslal celkem konkurenceschopnou nabídku (viz níže) . Sazba D02d. Asi už do toho ale nepůjdu, nechce se mi kvůli pětistovce zase vypovídat a znovu uzavírat smlouvu...

Obrázek
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 7. 12. 2020 20:39

To záleží, zda si čas na změnu smlouvy oceňuješ na víc než 550 Kč.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 7. 12. 2020 20:58

Právě že asi ne, navíc to OM není moje ale rodinného příslušníka. :)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 8. 12. 2020 01:40

s eonem to bude jen dodatek, proc hned nova smlouva?

Jen si pohlidej, aby zacal platit az po skonceni vyhodnejsi ceny.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 19. 12. 2020 11:45

Skauti poslali mail s formularem na odecet. Tak mi to nedalo a poslal jsem Tomasi Slavikovi me strucne zhodnoceni svych veskrze pozitivnich zkusenosti s Armexem:
"Dobry den Tomasi.
Dekuji za info.
Odecet radsi udelam i pres tu jejich OKO.
A musim rict, ze jsem tuze rad, ze Armex bude minulost. Z meho pohledu to byl jeden velky pruser.
Napred vyhrozovani pokutou za nezaplacenou prvni zalohu prevodem byt ve smlouve bylo placeni pomoci SIPO. Po zaplaceni prevodem od nich sms ve smyslu, ze si mam zkontrolovat placeni zaloh (ze mam nastaveno SIPO a pritom jim zaloha prisla prevodem). Neskutecna neochota pri pozadavku na snizeni zaloh (tak mi holt ted budou vracet na preplatku tisice, ale penize na chvili navic se jim asi hodi..).
Jako trochu se to da pochopit, ze pusobi v kraji s vetsi koncentraci obcanu s horsi platebni moralkou, ale stejne jsem byl z teto firmy znacne rozcarovan."
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 22. 12. 2020 05:42

Armex koupil Kolibrika uz v kvetnu :-)

Jaka neochota, ty jsi napsal pisemnou zadost o snizeni zaloh i s duvodem a oni pisemne odmitli? :-)

Ps: Nekdy je to nutno snizit v krocich ne vetsich jak -30%
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 23. 12. 2020 13:31

no prevedl jsem sve odberne misto od Eon, ten pri druhe retencni nabidl 1500 slevu. ale stejne vychazel draz a oproti skautum by to za 2 roky vyslo rozdil jen o 500. Zati samoobsluha kolibrika vyhovuje. tak ja na sebe budu mi 1 om , a jeste dalsti om ktere neni syce psane na me ale spravuju. u toho portalu me stve ze login jw cislo a neni moze zmenit na osobni , nebo nekdo to nastavil
dekuji
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rop 23. 12. 2020 18:57

Kolibřík má nějakou samoobsluhu?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 23. 12. 2020 21:42

ma portal, ale nevim jak bude fungovat prvni pltbu zalohy kterou by mel zobrazit je az lednova 2021
D.roak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků