Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod powery 19. 2. 2019 08:18

powery píše:Napíšu jim, ať to dají pryč.
EDIT:
Napsal jsem na Creedo i Yello, ať informace odstraní. ;-)


Tak mám vyjádření Yello ohledně odstranění informací o Creedo:

Dobrý den, pane xxxx.

Dle smluvních podmínek musí být informace na naši stránkách do skončení výpovědní lhůty se společností Creedo. I kdybych Vám kartu zřídila, u Yello nebude možné uplatňovat zpět zaslání části zálohy.

Moc se omlouváme.

V případě jakýchkoliv Vašich dotazů a připomínek, za které jsme rádi, jsme Vám k dispozici na emailu yello@yello.cz či na telefonním čísle 267 056 704 každý pracovní den od 8:00 do 18:00 hod.

Za tým Yello:

Gabriela Kejhová
Obsluha zákazníků
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 19. 2. 2019 08:36

ahoj tak to ti yello docela rychle odpovedelo, je to jenom moje osobni spekulasce ale jestli s Yello nespocitalo kolik jim prislo lidi ze skautske a z jejich vyhodnych cen by jeste meli platit vratky creedo, tak to zarizli nam i svym ostatnim zakaznikum
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod powery 19. 2. 2019 14:52

Creedo zatím mlčí ...
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 19. 2. 2019 21:26

ani se nedivim, je to vtipne ze reklamu co vyskoci na tomhle foru ma na 14000 zakazniku a pak vas to prsemeruje na clane kde dosahly jsme 10000. vychazelo by to leda tak kdyby od doby kdy skauty oznamili dodavatele(tak ze by k mim prichazely odberna mista ze skautske, co je podle me nesmysl protoze ty pocty v mesicich 2018 tak pocty byly podobne jako v mesice pred tim co k nim prisli novy ze skautske) takze jak to vlastne skauti pocitaji
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 21. 2. 2019 10:19

tak uvidime cim to creedo kdyz s ním yelo ukoncilo nahradi necim podobnym neb zda to bude zhoreni. snad to bude neco jineho ale stejne vyhodneho pro nas. nepujde o vernotni progr. ktery bude fungovat jen jakai levov karticka
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blackwork 21. 2. 2019 10:45

Mě by stačilo kdyby něco řeklo mýmu telefonu, zatímco sedím doma na zadku, že je zrovna teď na Konopišti a zítra třeba Ještědu atd. 8-D :idea: :lol:
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 1. 3. 2019 19:13

No tak prvni den u Yello, no tedka jenom cekat nez poslou rozpis a VS aby se clovek mohl prihlasit do samoobsluhy
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 2. 3. 2019 00:16

To je dráma, viď...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 20. 3. 2019 10:38

Zdravim tak pristu do yello mam, a je mozne ho propojit s yello activ. A v Moje yello je mozne uplatnit body z yello activ na slevu z fakury. tj 1 misto 3250 bodu aa ty se rovmaji sleve z faktury 50 kc, max mozne uplatni slevu max 1500kc
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 22. 3. 2019 12:55

Myslel jsem, že story s Armexem (dále jen "profíci") je skončena po tom, co jsem profíkům poslal převodem (jak požadovali) tu lednovou zálohu, když profíci vyhrožovali pokutou. Dnes mi od profíků dorazila smska, kterou by nevymyslel ani Cimrman:
Obrázek
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 3. 2019 13:05

Jo, mně poslali maila, že dlužím, když jsem jim napsal, ať mi pošlou fakturu, že v mailu žádná nebyla, tak mi odpověděli, že to poslali omylem.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powery 22. 3. 2019 13:16

Už se těším na Armex ;-)
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 26. 3. 2019 08:46

No tak jsem si rikal zda plyn nedat pod armex(ze se po pocatecni problemech daji do poradku)ale tohle resit nechci.tak az se armex bude fungovat bez problemu tak klidne prepisu
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cinematic 27. 3. 2019 09:02

Na webu Armexu jsem našel tenhle zákaznický portál https://oko.armexenergy.cz/
Používáte to někdo, nebo je vůbec nějaká možnost jak může odběratel plynu a elektřiny u skautů sledovat stav účtu?
cinematic
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 27. 3. 2019 14:43

uzivatele skautske co maji elektrinu muzou sledovat v moje yello
D.roak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků