Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 10. 2018 16:21

Pokud vrací peníze ze záloh, tak s tím nemám problém.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 30. 10. 2018 16:54

Tak jsem teda taky zažádal...
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 11. 2018 19:09

Karta úspěšně včera dorazila ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 8. 11. 2018 07:42

No, ja bych zase tak nejasal...uz nejakou dobu cekam na vyplaceni bonusu z Creedo. Z Creedo odepsan ale na ucet zatim nic nedorazilo...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 8. 11. 2018 07:44

Me vubec nepripisuji bonusy za nakupy na aliexpressu apod.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 9. 11. 2018 13:56

jichaj píše:No, ja bych zase tak nejasal...uz nejakou dobu cekam na vyplaceni bonusu z Creedo. Z Creedo odepsan ale na ucet zatim nic nedorazilo...


"Děkujeme, že jste se na nás obrátil. Bonusy jsou po vygenerování na našem účetním oddělení kontrolovány a jsou spárovány s příchozími platbami od firem, které Vám CREEDO bonus přiznali. Tento proces může chvíli trvat. Nicméně Váš bonus byl včera zpracován a již odeslán na Váš bankovní účet."

A dnes to dorazilo. Otazka je, kdy by to dorazilo, kdyz by se clovek neozval...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 9. 11. 2018 14:36

Děkuji za informace a že i přes skautskou energii. Yello vrací že záloh. Tak to až v 2019 bude na dalším on. Jaká tam je spotřeba za rok. A bude skautské mít nejlepší cenu ta bych využil. CREEDO pokud šlo o pripisovani bonusu z záloh tak tam jsem neměl problém. Jen bonus je 1,5% z záloh, ale min pro vyplacení bonusu je 300
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MildaX 10. 11. 2018 01:29

Takže pokud ročně neutratite za elektřinu 20k nebo nebudete čerpat cashback i jinde tak to smysl nedává?
MildaX
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod D.roak 10. 11. 2018 10:02

No bud rocne nebo za dobu zavazku v skautske energie, 2019-2020 se to tech 20 na zalohach zaplatis urcite.je to nic moc ale lepsi nez dratem do oka(pokud po celou dobu co budete v dodavatele skautu Yello bude vracet pres creedo po celou dobu,napr do doby nez EEF koupila bohemia energy tak taky vracela pres creedo bylo to myskim 3% ze zaloh,jak koupila bohemka tak nahrada stala za starou backoru),rikam pokud na odbernem miste kde jeste neni jaka tam bude zpotreba pri celorocnim odberu.a bude skautska nejlevnejsi tak budu vraceni pres creedo budo brat jako fajn doplnek

-- 10. 11. 2018 11:11 --

Jinak pokud neckdo ma creedo uz a doporuci nekoho noveho, tak ten dostane provizi 0,5% z zaloh doporucene,jsou to drobne.funguje to ale jsu to drobny jen pro info
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 10. 11. 2018 16:39

Dosla uz vam nekomu fyzicky Creedo karta domu?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 11. 2018 16:40

dr._lukas píše:Dnes mi mejlem přišla smlouva od Yello energy. Následně jsem mrknul na stránky yelloenergy a poptal se operátorky online chatu na kartu Creedo..Slevy zpět se budou vztahovat i na nás klienty Skautské energie a kartičku mi už vyřizuje ;-) .

Díky za tip, také si požádám :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 10. 11. 2018 19:14

Tak to by mohlo fungovat jejich appku yello activ za ceknuti na vybrane mistech sbirat body a ty promenit na slevu na energie max na 1 faktur 1500 tj navstivi 30 mist.

-- 10. 11. 2018 20:16 --

D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 11. 2018 21:02

S474N píše:Dosla uz vam nekomu fyzicky Creedo karta domu?

Ano
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 12. 11. 2018 08:59

Mně taky... resp. do práce :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 12. 2018 15:50

Jak to teda je?
Dal jsem plnou moc Skautske Energii, plyn ok jen bylo potvrzeno ze ze strany PPAS mi bude ukoncena smlouva.

PRE ale napsalo ze od 01.01.2019 nemam uzavrenou smlouvu, tudiz muze dojit k demontazi elektromeru :)
Jelikoz jsou tam ty svatky, to bezne Skauti stihaji nejak previst a nebo ne? :)
Tudiz jestli opravdu se to nekomu stalo, ze nekdo prijel a demontovali to?
ripper6
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků