Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 1. 9. 2018 10:33

koukal jsem ze u d45 skautska 2019 1279 1089 40
a od Yello přímo mno s garancí ceny na 12 měsícú nezvednuttí ceny ( uvedeno na Tzb ') 1290 1090 40.l takže cenby pro skoutskou jhsemu jen o chloupeček lepší než pro ostatní
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod gman 1. 9. 2018 10:59

Lze u skautů vypovědět jen elektřinu a nechat je plyn?
gman
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 1. 9. 2018 11:00

Není to žádná hitparáda, hlavně to zdražení u plynu je brutální. U elektriky s plynem mi vychází nárůst ceny cca 4000 ročně. Z druhé strany je to dost blízko tomu, co mají ostatní dodavatelé pro letošní rok, takže pro 2018 asi lepší řešení asi neexistovalo.
Co bude příští rok, uvidíme. Kdybych našel nějakého opravdu výhodného dodavatele, tak určitě nebudu líný přejít, ale podle aktuálních čísel žádnou slušnou alternativu nevidím, a i tahle mizerná čísla se asi pro příští rok zhorší.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 1. 9. 2018 11:03

Zafixovat na tri roky u CEZu.
1.5TSI
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 1. 9. 2018 17:42

No Centropol clovek nemusi resit, s tim je preci smlouva na dobu urcitou do konce roku. Dulezite je si teda pohlidat terminy u Terra Group a vypovedet vcas.

Uz jste to nekdo resili? Mysleno v podminkach.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 9. 2018 15:45

D.roak píše:koukal jsem ze u d45 skautska 2019 1279 1089 40
a od Yello přímo mno s garancí ceny na 12 měsícú nezvednuttí ceny ( uvedeno na Tzb ') 1290 1090 40.l takže cenby pro skoutskou jhsemu jen o chloupeček lepší než pro ostatní

Tak Yello vyhrálo s tím že daly stejné ceny jako má pro veřejnost. A získá zákazníky s tím že bude je mít na rok zavázaný. No předpookládám že budou lidé z Skatske energie odcházet a skauti přijdou o provize. A asi bude málokdo kdo by chtěl být u Yello přes skautskou kvůli tomu aby skauti získali provize
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod lubos222 2. 9. 2018 16:15

Závazek 24 měsíců už ne 12.
lubos222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 9. 2018 17:34

no pokud ten zavazek je 24 mesíců. tak je to šílené. trak to ji tam moc odběrných míst nezqstane a zplkáčou nad zžískáním pěněz myslím skauty
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 2. 9. 2018 18:04

Možná Vás chlapci chápu u elektřiny, ale u plynu mi nepřipadá, že by mělo cenu odcházet.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 2. 9. 2018 20:21

Co jim vsichni napsat nejakou "unifikovanou" zpravu, do konce roku je jeste casu dost a mohlo by je to zmobilizovat?

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod jichaj 2. 9. 2018 20:29

zmobilizovat k cemu? ceny na burze kazdym dnem rostou, niz se jen tak nedostanou a pochybuju ze muzou ze smlouvy s yello cuknout..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 2. 9. 2018 20:54

No me osobne tam nejvic vadi ten mesicni pausal.

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Taki 2. 9. 2018 21:28

https://www.skautskaenergie.cz/navody/v ... e-energie/
Nepisou tam ale, jak dlouho pred koncem roku.
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 9. 2018 21:49

D.roak píše:koukal jsem ze u d45 skautska 2019 1279 1089 40

No asi jsem n+co přehlédl v NT cena pro skauty je o 50 víš než samotné Yelo což může být když máš platnost NT hodně
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 3. 9. 2018 06:58

MildaX v sousednim vlakne:
"To je nějaká novinka u skautů, že se fixuji ceny na 2 roky? Já měl za to že platí cena a smlouva na dobu určitou na 1 kalendářní rok a ještě k tomu bez automatického prodloužení. O podpisy smluv se pak za tebe stará Terra (na základě plné moci).
Něco z toho co jsem napsal už neplatí?"

Cenik je tentokrat platny na 2 roky, ale uvazek bude stale jednorocni. Jestli se to bude s cenami vyvijet podobne dal, tak v r. 2020 muze byt skaut bezkonkurencni.

libol píše:Možná Vás chlapci chápu u elektřiny, ale u plynu mi nepřipadá, že by mělo cenu odcházet.

No pro vetsi spotreby (a ne zas tak vyrazne velke, cca od 1000m3) jsou vyhodnejsi minimalne dva dodavatele (pocitano s jejich cenikem 2018, takze se muze stat, ze bude v plynu skaut dal nejvyhodnejsi /rozhodne ale uz ne o 20-30% jako v r. 2018 ale jen o par korun/)
Taki
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka