Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 22. 1. 2019 17:34

To ohledne yello prepisu odbernych mist me zneklidnuje. Teprve budu posilat prijeti pozvanky do skautske energie. A potrebuju prechod od CEZ stihnout. Protoze od 1.3 maji nove priserny ceny. A kvuli zvysovani cen odejit hned. U plynu to bude tak ze tam plyn tak zatim neni. Mam smlouvu s distribuci a ted jeste obchodnik. Sam jsem u Yello byl a nebyl problem s prechodem k nim. Ale ted se trochu obavam.
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 22. 1. 2019 22:55

redhaven píše:Trochu mě znepokojuje, že TGI nefunguje mail skautskaenerige@

Vždy jsem jim pak jen na ten mail skautskaenergie@ a normálně fungoval a reagovali z něj...
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2019 00:27

“nemám tak jistotu, že je vše OK a převod se stihne do konece února”

Na to staci v pripade změny ceny pouhych 10 dnu.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 30. 1. 2019 20:54

no mam uz od Cezu akceptaci vypovedi. k 28.2.2019 odberne misto uvolniá. ted aby to TGI a Yelloo stihlo zporocesovat. Mam dotaz na uzivatele skautske energie od Yello.1) Je mozne vyuzivat cashback ze zaloh yelloo na Creedo. 2) je mozne vyuzivat Yello activ, kde sbirate body za navstevu zajimavych mist a vymenit je za slevu ze silove elektriny. Kdyz jsem odebyral primo od yelo energie odebiral tak slo oboji, ale fungiuje to i zakazniku yello pres skautskou dekuji
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 31. 1. 2019 22:17

No tak dneska jsem konecne obdrzel konecnou fakturu od centropolu. Nedoplatek jsem za tech 11 dnu jsem cekal. tak protoze standartni faktura mela preplatek. tak is doplacenem tohohle jsem v plusu. No tesim se na to ze u je Yello bude samoobsluha. Jinak na skautske jsem chtel i pres ne aby zridit nove OM plyn ale nejak to neumi zprocesovat kdyz tam neni osazeny plynomer i kdyz smlouva s distribuci uz uzavrena je. tak jsem to musel nechat nekde jinde zaparkovene. A casem planuju ten plyn dat po nejake dobe vypoved a prepsat k skautske. ma jejich dodavatel samoobsluhu. A bude TGI vychazet pri stanovani zaloh z nastaveni predesleho obchodnika. I kdyz tam budse kratka historie. Nerad bych aby byly zalohy nejak prestrelene. ma ten dodvetel plyne pro skutskou samoobsluhu dekuji
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 31. 1. 2019 22:56

Imho se jim s tim nechce sr..

Objednej to na innogy online 1.2. a do 15 dnu po zahajeni dodavky, nejlepe 10 dnu pred koncem mesice to muzes vypovedet ke konci mesice a hned preskocit jinam :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 31. 1. 2019 23:15

no nakonec jsem to udelal u Centropolu. A asi bych to tam nechal a vypovedel klasicky ty tri mesice zaparkovane. dekuji
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 1. 2. 2019 02:39

To uz jsi mohl parkovat tady na 12 mesicu levneji (ted mozna zdrazi)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 1. 2. 2019 10:29

No rozdil v cene komodity za mwh nebyl tak velky proti skautum, je pravda ze tam je nejaky poplatek za odberne misto. No pokud zdrazi tak vypovim a prepisu ke skautum., a Bohemku bych opravdu nebral
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 1. 2. 2019 12:29

Ten Armex se fakt asi pos.al v kine. Dnes mi od nich dosla do mailu I. upominka s tim, ze mam do deseti dnu zaplatit lednovou zalohu, jinak ze prijde II. upominka za 200 a ze se vystavuju riziku odpojeni plynu..
Tak jsem jim zatim odepsal s kopii na skauta a tgi ve smyslu, ze ve smlouve s nimi mam sjednano placeni zaloh prostrednictvim SIPO a aby jiz dalsi nesmyslne upominky nezasilali.
Tak doufam, ze to bude takto stacit a nebudu to muset resit s ERÚ..
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 1. 2. 2019 16:29

Tak ten Armex no ze to Sipo nezvlada. tak me by to zase tolik nevadilo.Ale rozumim ze to muze vadit
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 2. 2019 17:42

Tak ja ke skautům přešel od 8/2018 se 2mi odběrnými místy byt a dům v Praze.
Teď mi přišlo vyúčtování na 8.-12/2018 a u obou míst doplatek.
U místa se zálohou 1190 je nedoplatek 700, u místa se zálohou 870 je nedoplatek Kč 29.
Zálohy byly těch 5 měsíců stejně vysoké jako předtím u PRE kde jsem naopak měl přeplatky.
Nevím tedy, jestli mám těch 700 reklamovat, je to docela dost to je 140/Kč/měs a to je celkem nárůst jak prase.
Nějak mi to nesedí
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 1. 2. 2019 19:34

Tak predevsim si musis sam ohlidat samoodecet
1) ke zmene dodavatele
2) ke zmene ceny (31.12.)
aby mely faktury nejakou vypovidaci hodnotu.

Kdyz se to 1) i 2) udela odhadem, pak se clovek divi.

-- 1. 2. 2019 19:35 --

D.roak píše:Tak ten Armex no ze to Sipo nezvlada. tak me by to zase tolik nevadilo.Ale rozumim ze to muze vadit

?
Přílohy
7F295E52-4845-462F-B50D-2534D248279F.jpeg
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 2. 2019 19:52

Odhadem to právě nebylo, vždy tu byl osobně zaměstnanec na odečet a když teď koukám na hodiny tak to sedí
Nevím ale, kde a proč bych měl sežrat o tolik víc energie
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 2. 2019 12:15

D.roak píše:Tak ten Armex no ze to Sipo nezvlada. tak me by to zase tolik nevadilo.Ale rozumim ze to muze vadit

?[/quote]
Ja jsem spise reagoval na to ze nekdo tu psal ze ma placeni zaloh SIPO. a ze to nefunguje. nikoli ze Armex neumi zalohy hradit pres SIpo. za nepsesnost meho prispevku se omlouvam.
D.roak
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka