Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 7. 2020 22:27

Taky Vás někdo obtěžoval z Innogy, že mají nesrovnalosti jako v tom, kolik máme podepsaných smluv? Údajně neví, kterému prodejci zaslat v říjnu podklady pro vyúčtování. Vcelku dotěrný boreček z čísla 704 008 248 měl hodně informací, na mé odpovědi typu co je Vám po tom nereagoval příliš vstřícně.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 2. 7. 2020 07:20

@Jumping No jo to je hrozny zda zaplatis o 5% min nebo o 5% vic vid..

https://www.kurzy.cz/komodity/cena-elek ... czk-3-roky

(V celkove cene placene za elektrinu to bude typicky par jednotek procent)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 7. 2020 12:12

flightmax píše:Samozřejmě s přihlédnutím na fakt, že nové celníky na 2021-22 u jiných dodavatelů zatím nejsou k dispozici. Skauti už je mají.
Osobně si myslím, že skauti nebudou horší než velcí dodavatele a jelikož nemám náladu ceny hlídat tak s mimi ještě zůstanu. No a pokud by se vyskytla extra výhodnější nabídka tak mohu přeci v první polovině měsíce ledna 2021 po zahájení dodávky energie dle zákona odejít. Ovšem kvůli par stokorunám to jistě dělat nebudu vzhledem k výši odběru. Pokud bych měl odběr minimální pak by to asi za námahu stálo.

Ted rikaj a pisou ze diky koronaviru by to mohlo zlevnit ;-) Me to tez nebavi resit, takze toho Kolibrika rad zkusim, snad zjistim cislo uctu kam to pristi rok platit :D A priste to treba bude Anakonda Energy 8-)

Pro zdejsi i usetrenych 230kc / rok muze byt dost penez, tady mas i hodne kolenovrtu :-)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jenyk 7. 8. 2020 17:29

Na skauty / Občanům / Kolibřík velký pozor. Něco se mi nezdálo, proto jsem Občanům s předstihem vypověděl plnou moc. Přesto mi přišla v zastoupení podepsaná smlouva a plná moc pro Kolibříky. Upozornil jsem je na chybu (podvod?) a pokud necouvnou, obrátím se na ERÚ.
Jenyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 8. 2020 21:19

Už vám všem přišly nové smlouvy? Mne prozatím nic.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vpe 8. 8. 2020 06:02

@Jenyk: ERU neřeší zprostředkovatele, musíš na ČOI. Plná moc se nevypovídá, ale odvolává :-)
proletáři všech zemí…
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod flightmax 8. 8. 2020 07:03

Nová smlouva mi zatím nedorazila.
flightmax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 8. 2020 10:07

Někteří už tu asi před měsícem psali, že jim novou smlouvu už zaslali a tak by to mohli už zaslat všem. Nevidím důvod proč to odkládat na později když i tak ty smlouvy budou muset zaslat všem kdo u Skautů prozatím zůstávají. Jedině, že by tím na nás chystali nějaký podraz, ale to snad ne.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mojmax 8. 8. 2020 12:34

Mně už novou smlouvu zaslali (mailem) na jedno odběrné místo ze dvou.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 10. 8. 2020 10:58

Dnes mi emailem přišla nová smlouva s Kolibříkem na elektřinu (platná od 1.1.2021) navazující na stávající.

Rop: prosím nauč se zacházet s čudlíkem Quote, dík
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod aaischa 10. 8. 2020 15:13

Dostal někdo z Vás retenční nabídku Yello v případě zůstaní od 1.1.? Psal jsem jim ale tvrdí že nabídku mají ale dají jen když vypovím plnou moc skautům a to jim potvrzené zašlu.. (možná nějaká sankce že to jinak nabízet nemohou) tak jen ať vím zdali to třeba kolibříka nedorovná +/-
aaischa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jenyk 10. 8. 2020 17:31

V sobotu mi přišel zdvořilý mail od Občanům s omluvou a potvrzením storna smlouvy s Kolibříky.
Jenyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 11. 8. 2020 11:45

aaischa: Nikdo vám nedá to co já vám slíbím. :-)
Funkční odkaz pro 5 GBP na Curve, -10% na provizi na krypto Binance,15 USD na Booking.com, Interactive Brokers a 20 EUR na Degiro (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 20. 8. 2020 07:29

Jenyk píše:Na skauty / Občanům / Kolibřík velký pozor. Něco se mi nezdálo, proto jsem Občanům s předstihem vypověděl plnou moc. Přesto mi přišla v zastoupení podepsaná smlouva a plná moc pro Kolibříky. Upozornil jsem je na chybu (podvod?) a pokud necouvnou, obrátím se na ERÚ.

Co se ti na tom nelíbí?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 21. 8. 2020 08:43

Máte někdo problém se Skautskou energií a Kolibříkem? Zatím je čas odvolat plnou moc se skauty a poohlédnout se jinde
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka