Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lexx 12. 11. 2018 08:59

Mně taky... resp. do práce :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 12. 2018 15:50

Jak to teda je?
Dal jsem plnou moc Skautske Energii, plyn ok jen bylo potvrzeno ze ze strany PPAS mi bude ukoncena smlouva.

PRE ale napsalo ze od 01.01.2019 nemam uzavrenou smlouvu, tudiz muze dojit k demontazi elektromeru :)
Jelikoz jsou tam ty svatky, to bezne Skauti stihaji nejak previst a nebo ne? :)
Tudiz jestli opravdu se to nekomu stalo, ze nekdo prijel a demontovali to?
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 20. 12. 2018 16:21

To bych se neděsil :-D Někdo ti napíše jen akceptaci, někdo napíše to s tím elektroměrem - už se mi to taky stalo (možná aby postrašili :?: ), někdo začne volat, abys to stáhl, že má nové super nabídky :lol: :lol: :lol:

Jestli šla výpověď přes skauty, tak se vůbec nevzrušuj. Od 1.1. budeš u nich ( Yello). A i kdyby čirou náhodou došlo k nějakému posunu termínu převodu, tak tě nikdo odpojovat nebude...

Předpokládám, že ti už měli poslat novou smlouvu, nebo ne? Jedině, že ne, tak bych pro jistotu zkontaktovat TGI. I když dnes jsem tam volal a čekal asi 30 min na lince - jsou nějaký přetížený... Na mail reagovali druhý den.
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 12. 2018 16:27

Smlouva jeste ne, napsali me Skauti tohle na mail

do Skautské energie máte přihláše plyn a elektřinu.
Plyn - výpověď byla podána a připojen budete od 4.7.2019
Elektřina - výpověď byla podána, ale zatím TGI nemá akceptaci. Pokud by jste obdržel akceptaci, pak nám ji zašlete.
Smlouvy a rozpisy záloh přijdou mailem před připojením.

Proc az u toho plynu 04.07.2019 kdyz tam neni uvazek vlastne? :)
Akceptaci jsem jim poslal, scann dopisu a jeste z sms info co PRE zas vyhrozuje :)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 20. 12. 2018 21:52

No evidentne tam uvazek je.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 12. 2018 22:36

hmm to jsou veci... :( prisahanim nic jsem jim nerek, jen jak to jako je za ty leta se smlouvu a pripadne podminky pro ukonceni...

k Vašemu dotazu ze dne 23.10.2018, ve kterém nás žádáte o zaslání podmínek ukončení Vašeho smluvního vztahu, Vám sdělujme následující.

Obchodník s elektřinou nebo plynem je ve smyslu ustanovení § 30 odst. 2. písm. m) nebo ustanovení § 61 odst. 2, písm. m) energetického zákona povinen tyto údaje sdělit pouze zákazníkovi, který je v postavení spotřebitele a který zároveň s žádostí závazek ze smlouvy vypoví nebo od smlouvy odstoupí.

Naše společnost však přijala Etický kodex Obchodníka v energetických odvětvích, který naší společnost zavazuje k tomu, aby nad rámec energetického zákona zákazníkovi na jeho žádost oznámila podmínky ukončení smluvního vztahu a termín, k jakému by byl smluvní vztah ukončen i v případě, že zákazník zároveň s žádostí smluvní vztah nekončí.

S ohledem na tuto skutečnost Vám sdělujeme, že:

Vaše smlouva je sjednána na dobu neurčitou s tím, že výpovědní doba je tříměsíční a začíná běžet prvním dnem měsíce následujícího po doručení výpovědi naší společnosti.

Rádi bychom Vám nabídli uzavření dodatku Úspora s bonusem 1000 Kč zvýhodňujícího Vaši cenu zemního plynu.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 21. 12. 2018 01:03

No tak si to vypovez co nejdrive sam a Skautum jen oznam datum vypovedi, respektive posli akceptaci ke konkretnimu datu. Od ktereho to potom mohou navazat oni.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod rafaa 21. 12. 2018 08:27

Nevíte jestli jako oděratelé skautské energie lze mít přístup do klientských zón těch nových dodavatelů Armex a Yello?
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jumpmans 21. 12. 2018 09:26

Do Armex u mám, zřídili mi ho na jejich infolince. Je bohužel pouze pro čtení.
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 12. 2018 09:37

Já zas mám u Yello :D (Armex jsem teda ještě neřešil, jen nastavil trvalý příkaz od ledna)
Yello tam má přehled faktur (zatím tam není žádná), záloh, sjednaných produktů a dá se zadat samoodečet.
Lexx
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 21. 12. 2018 12:05

...
Naposledy upravil blackwork dne 22. 12. 2018 07:59, celkově upraveno 2
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 21. 12. 2018 12:34

Jak se vam to podarilo zaridit? Yello chce pro registraci variabilni symbol z faktury - ktera jeste neni. A Armex zase tvrdi, ze az od zahajeni dodavek.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 12. 2018 13:49

Yello mi týden před zahájením dodávky poslalo e-mail "Aktivace účtu Moje Yello". Po kliknutí na odkaz jsem to aktivoval. Nic jsem nikam nezadával. A ani jsem o tu samoobsluhu nežádal.
Myslím, že jsem jim kontaktní mail dával předtím telefonicky, kdy se sami ozvali.
Lexx
Diskutér

Odeslat příspěvekod lukas1107 21. 12. 2018 15:34

Jak vám dorazil rozpis záloh u Yello Energy? Mně zatím nic.
lukas1107
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 12. 2018 16:54

Dopisem do schránky.
Lexx
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka