Energie ČS, a.s.

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 10. 2021 20:13

Mě to šlo.
A zkoušel jsi místo Ean zadat číslo elektroměru?
anonymni

Odeslat příspěvekod Rop 20. 10. 2021 20:20

Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vorry 20. 10. 2021 21:02

Jasně, že je :-)

-- 20. 10. 2021 22:05 --



No tady jsem to zkoušel ověřovat ten EAN a sedí, ale jak mají informace pro lidi hned po najeto na stránky, tak tam to píše, že nejsem v DPI
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 21. 10. 2021 23:15

to zadavejte z regnutyho profilu, hnedka uvidis v cem jses
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jayD 28. 10. 2021 09:55

14.10. jsem zadal přes ČEZ online převod k ČEZu. Dnes se v ČEZ online objevilo odběrné místo, zatím v režimu DPI.

Co jsem koukal, tak stav elektroměru neakceptovali, nevím proč, takže jim ho zašlu znovu.
Místo s "nulovou" spotřebou, záloha 360Kč, splatná v listopadu. Minulá faktura za celý rok 423 Kč :hm
jayD
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 10. 2021 13:12

Zatím nemám přechod od DPI vyřízen.
Dnes jsem se cvičně přihlásil do ČEZ ONLINE, které zůstalo aktivní.
A ke svému překvapení už tam mám odběrné místo s produktem "Elektřina DPI". Zálohy 890 Kč, namísto původních 300 Kč u Energie ČS. Je to ranec :/ :roll:
anonymni

Odeslat příspěvekod Vasek06 29. 10. 2021 20:25

To snad není nic extrémního.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Havers 29. 10. 2021 20:40

Jsou na tom lidi i hůř.

Náhle až šestkrát dražší zálohy na plyn. Domácnosti drtí drahé energie, přecházejí na uhlí
https://echo24.cz/a/SRmsd/nahle-az-sest ... ji-na-uhli
Snimek obrazovky 2021-10-27 v12.24.56.jpg
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 10. 2021 23:49

Být tebou, tak to smažu nebo aspoň začerním..
anonymni

Odeslat příspěvekod Havers 30. 10. 2021 12:34

To není můj rozpis záloh, to je převzaté z článku z webu Echo24.cz. ;-)
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 30. 10. 2021 19:43

jayD píše:14.10. jsem zadal přes ČEZ online převod k ČEZu. Dnes se v ČEZ online objevilo odběrné místo, zatím v režimu DPI.

Co jsem koukal, tak stav elektroměru neakceptovali, nevím proč, takže jim ho zašlu znovu.
Místo s "nulovou" spotřebou, záloha 360Kč, splatná v listopadu. Minulá faktura za celý rok 423 Kč :hm


No však jen měsíční poplatek za OM pod DPI je 300 Kč, takže se to rovná dvouletému poplatku za OM celkem pod Energií ČS a to se vyplatí..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 11. 2021 14:43

Už jste někdo dostal (nebo aspoň v online portálu vidíte) konečnou fakturu od Energie ČS? Vždyť od ukončení činnosti už to je téměř měsíc a nic, přitom v jiných vláknech se zde píše, že Kolibřík, který dodával Skautskou energii a skončil téměř o týden později, už rozesílá. Je mi jasné, že toho mají moc a bude to ve vlnách, ale rád se dozvím, zda s fakturací už Energie ČS začala. U mě jde o pražské odběrné místo elektřiny.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod philmencz 4. 11. 2021 16:41

Ano, u jednoho odběr.místa jsem dostal o víkendu - s nedoplatkem a tam, kde vím, že budu mít určitě přeplatek, tak stále čekám.
I kolegyně to má stejně - v pondělí dostala nedoplatek a na chalupě, kde bude mít přeplatek, protože si dala vyšší zálohy a pak tam skoro nebyla, tak čeká taky přeplatek a na toto místo vyúčtování nedostala.
Zatím mi to přijde, jak kdyby posílali nedoplatky, aby nabrali peníze a pak se uvidí....po tom co předvádí Písařík s manželkou mě to však nepřekvapuje.


minarjo píše:Už jste někdo dostal (nebo aspoň v online portálu vidíte) konečnou fakturu od Energie ČS? Vždyť od ukončení činnosti už to je téměř měsíc a nic, přitom v jiných vláknech se zde píše, že Kolibřík, který dodával Skautskou energii a skončil téměř o týden později, už rozesílá. Je mi jasné, že toho mají moc a bude to ve vlnách, ale rád se dozvím, zda s fakturací už Energie ČS začala. U mě jde o pražské odběrné místo elektřiny.
philmencz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 11. 2021 17:17

Já nic, takže mám přeplatek ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 11. 2021 20:36

Já už jsem vyúčtování s nedoplatkem rovněž dostal a to snad už dva týdny zpět (hlásil jsem samoodečet na ČEZ - z jistých důvodů vyšší).
hannys85
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků