Náhrada za skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 8. 10. 2018 10:07

Tak jsem se furt rozhoupaval, jestli ano nebo ne a EON to za me vyresil :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MildaX 8. 10. 2018 19:01

Takhle to do konce roku vyřeší za tebe všichni dodavatelé.
☺️
MildaX
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MildaX 8. 10. 2018 19:01

Takhle to do konce roku vyřeší za tebe všichni dodavatelé.
☺️
MildaX
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod D.roak 9. 10. 2018 12:11

Tak dneska prisel dopis z EON se smlouvou. není podesano za EON. A je tam uveden ceník EON Variant PRO duben. Tak jak dam dohromady vse co chteji poslat zpatky tak poslu na EON.
nikko píše:
D.roak píše:no zdravim kdyz me poprve kontaktoval eon tak mi rikal ze kdyz to s nimi domluvim na callcentru, aby mel tu cenu Duben takze to musim telefonicky s nimi vyridit min tyden.
Eon volali 4.10 potvrdili mi ze budu mit cenik duben, a ten bonus . EON to odesila ve ctvrtek 4.10. Zatim mi postou nic nedorazilo. Pokud v návrhu smlouvy bude v priloze ten cenik zari tak to stornuju

Podle obchodníka EONu je pro platnost ceníku rozhodující datum, ve kterém došlo k telefonickému uzavření smlouvy. Pokud ti volali 4.10., budeš mít v papírové smlouvě ceník z dubna 2018. Nevadí, že ti smlouva dorazí poštou až příští týden a nevadí, že ji podepíšeš až příští týden, přestože pro nové zájemce platí příští týden už říjnový ceník.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nikko 9. 10. 2018 13:22

D.roak píše:Tak dneska prisel dopis z EON se smlouvou. není podesano za EON. A je tam uveden ceník EON Variant PRO duben. Tak jak dam dohromady vse co chteji poslat zpatky tak poslu na EON.

Pro klid duše můžeš ještě k tvému podpisu smlouvy dát páteční datum 5.10.2018, kdy ještě oficiálně platil dubnový ceník.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 9. 10. 2018 18:37

MildaX: duvodne se obavam, ze zadna dalsi konkurenceschopna nabidka neni a ani nebude.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 10. 2018 19:10

Schválně jsem si zadal na kalkulator.tzb-info.cz porovnání cen své dodávky elektřiny a při ceníku Eon Variant PRO 24 Duben 2018 jsem došel k závěru, že bych oproti nové nabídce Skautské energie ušetřil za rok při spotřebě 1740 kWh závratných 36,- .-D. Pokud využiju programu creedo a nechám si vracet měsíčně 1,5% zpět za pravidelné zálohy, tak nakonec ušetřím .-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 9. 10. 2018 19:36

Taki píše:Ja bych teda dobrovolne do bohemky nesel. Ty problemy pri prechazeni pak za to nestoji.. Byl jsem u nich nedobrovolne s plynem (pres e-centre, kdyz sezrali Right Power) a nechteli mne pustit ke skautum nekdy v cervnu, kdy mi koncila 24 mesicni smlouva na dobu URCITOU. Tak mi Bohemka dodavala dal BEZESMLUVNE (!), sice stale za 490, ale az nekdy do zari. Resit bych cokoliv s nimi uz nikdy nechtel.


Haha :-) v takovem pripade ale nic neplatis a pausal i spotrebu pak museji zaplatit oni, tedy pokud nahodou nejsi tak blby, ze jim dobrovolne zaplatis bez smlouvy ;-) oni se to pokusi vyfakturovat a ty na to podas reklamaci s poukazem na to, ze nemaji smlouvu = nemaji narok. Skoda ze me dodavali bez smlouvy jen par dnu a vyslo to na par korun.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MildaX 9. 10. 2018 20:09

S474N: To máš asi pravdu. Vypadá to, že to byla zbytečná panika za kterou může brzy vydaný nový skautský ceník a které se v některých případech mohl vyrovnat stávající ceník jindy drahého Eonu. ☺️
Vypadá to že stačí zachovat klid a vše se vrátí do starých kolejí kde je Skautská energie jedna z nejlevnějších.
MildaX
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yournam 9. 10. 2018 21:14

Zdravím,

čtu si zdejší příspěvky a nejsem si jistý aktuálním stavem. Potřeboval bych změnit dodavatele z ČEZ na dobu neurčitou pro sazbu D45d pro rodinný dům, kde je vše včetně vytápění na elektřinu. V kalkulačce TZB info při orientačním propočtu (vlastní data spotřeby od koupi domu zatím nemám) mi vycházelo jako nejlepší Skautská energie, potom Bohemia Energy Garance 2018 a Comfort Energy PRIM PLUS 2018...ten E.ON mi tam nevyšel. Trochu se ztrácím, co byste doporučili jako nejvýhodnější v současnosti?
Hledám tarif klidně na dobu určitou 2-3 roky, pokud má jít cena nahoru.
Pokud skautskou energii, nebyli jste náhodou někdo skautem a nemůžete dát doporučení?

Díky!
yournam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 9. 10. 2018 22:01

No uz me je rozdil 162 kc, je otazka zda budou vracet i ze zaloh pres creedo, a zda funguje i yello activ kde cekujis místa v cr a je mozdne ziskat slevu z vyuctovani.Je zasadní zda to Bude mozné využít obojí jako standartní zakazník Yello. Jednak nevim zda se tyhle akce vztahuji i pres skauty. A nechce se mi platit Terra za se clovek vrati do programu skautska energie.Je otazka zd a clovek by mozna nic neusetril
dr._lukas píše:Schválně jsem si zadal na kalkulator.tzb-info.cz porovnání cen své dodávky elektřiny a při ceníku Eon Variant PRO 24 Duben 2018 jsem došel k závěru, že bych oproti nové nabídce Skautské energie ušetřil za rok při spotřebě 1740 kWh závratných 36,- .-D. Pokud využiju programu creedo a nechám si vracet měsíčně 1,5% zpět za pravidelné zálohy, tak nakonec ušetřím .-D
Naposledy upravil D.roak dne 10. 10. 2018 07:36, celkově upraveno 1
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 10. 10. 2018 06:58

vpe píše:Haha :-) v takovem pripade ale nic neplatis a pausal i spotrebu pak museji zaplatit oni, tedy pokud nahodou nejsi tak blby, ze jim dobrovolne zaplatis bez smlouvy ;-) oni se to pokusi vyfakturovat a ty na to podas reklamaci s poukazem na to, ze nemaji smlouvu = nemaji narok. Skoda ze me dodavali bez smlouvy jen par dnu a vyslo to na par korun.

No tak mne dodavali sice docela dlouho bezesmluvne, ale mel jsem umirnenou spotrebu a po radne fakturaci vraceli neco pres 600 a pri konecnem vyuctovani chteli neco malo pres 300, ktere jsem uhradil. Ted jste mne ale zviklal a za tu pakarnu, co mi provedli, reklamaci jeste podam. Dle jejich VOP je mozno reklamovat do 30ti dnu ode dne splatnosti vyuctovani (to mam jeste tri dny cas).
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inogy 10. 10. 2018 07:29

Zbytecne resit, kdyz uz jsi to uhradil. Leda ze by ses chtel i soudit.
inogy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Taki 10. 10. 2018 08:19

Soudit kvuli trem stovkam? Resp. vubec v CR se soudit??? To snad radsi ne..
Nechal jsem si to zapsane v kalendari na patek a podle nalady to vyreklamuju nebo ne. Jinak by melo byt jedno, jestli se to uhradilo nebo ne, kdyz reklamace nema odkladny ucinek na povinnost uhradit fakturu...
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inogy 10. 10. 2018 08:23

To se mylis, protoze kdo ma v ruce penize, prenechava vymahani druhe strane. Kdybys nezaplatil, museli by podat zalobu oni, nesli by tak i dukazni bremeno, takhle poneses dukazni bremeno ty a zalobu budes podavat take ty.

Nebo si snad myslis, ze reklamaci uznaji a penize dobrovolne vrati? :D :oboze :nenapadne
inogy
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků