Jak na měřák studené vody

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 20. 2. 2010 18:04

Asi tak, je lepsi naopak nahlasit stav vyssi a mit rezervu.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 20. 2. 2010 23:29

Hansol58231 píše:tak by jsme řekly

3 třídy zvláštní školy a utíráte kravám *****...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 21. 2. 2010 18:52

Tomáš Marný píše:
Hansol58231 píše:tak by jsme řekly

3 třídy zvláštní školy a utíráte kravám *****...

Nojo, staročeština. Dneska se bysty přesunuly do jazyka, takže to je samý byste, bysme... Tehdá bylo pohraničí a pohraničníci. Dneska to je příhraničí, pohraničníky rozpustili. Tehdá byli i dělníci, právníci, kluci, živočiši. Dneska? Příhraníčníkové, dělníkové, právníkové, klukové, živočichové... o<:)
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 4. 2010 22:24

chleb píše:Merak se da jednoduse zastavit tak, ze se do plastu (nejlepe z boku) navrta mala dirka a tou se prostrci dratek, kterym se zastavi merici kolecko. Delali jsme to tak na studentskem private, dnes kdyz uz jsem dospel a ziskal nadhled se za to stydim.

Ve vlastním to žádný člověk neudělá..jednou se totiž měřák musí vyměnit :-)

-- 15. 4. 2010 22:28 --

Michal P píše:Vodoměr by měl být zaplombován, to o tom drátku jsem slyšel, stačí ho nějak dostat trubkou do vodoměru on zasekne otáčení ale voda proteče, akorát se musí před odečtem vyndat. Jak ale nevím.

stačí nahřát kombinačky a máte plombu zpět :-) takto to dělal kolega z práce, který musel vyměnit trubky, když mu prdli na chatě
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 8. 11. 2010 20:23

KOSŤA KOSTIČ píše:Když jsem přítulkyni pořizoval podnájem, měli tam vychytávku na úsporu teplý vody. Na sprchový baterii byl mezi baterii a hadici přidělaný ventil. Nejdřív jsem si myslel, že to je kvůli tomu, že když si nastavím teplotu vody a ten ventil zavřu, tak třeba po umytí hlavy ho zase jen pustím a už nemusím znovu nastavovat teplotu. Jenže chyba úsudku. Co se tedy dělo: teplý okruh měl nižší tlak, než studený a když jsem ventil zavřel, baterii přepnul na sprchování, oba kohoutky otevřel naplno, tak se přes baterii studená voda dostávala do teplý a vodoměr teplé vody začal odčítat. V teplým okruhu se to smíchalo, takže nikomu nic nevadilo. A rozdíl v ceně mezi teplou a studenou je dost velký...

dneska jsem to zkusil a je dobře, že to nefunguje :-\
iguka
Diskutér

Předchozí stránka