Prázdná místa mezi příspěvky

Diskuze o fóru FinExpert: Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peliculiar 31. 1. 2022 14:48

Dotaz, co ta prázdná místa (níže) znamenají ... ? Někdo mě blokuje, nebo jak to mám chápat?

Obrázek
Edit: ... Obrázek
Naposledy upravil peliculiar dne 31. 1. 2022 14:52, celkově upraveno 1
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2022 14:54

peliculiar píše:Dotaz, co ta prázdná místa (níže) znamenají ... ? Někdo mě blokuje, nebo jak to mám chápat?


To jsou prázdná místa od reklam, mě to dělá taky. Pravděpodobně máš zapnutý Adblock, zkus ho vypnout a uvidíš :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod peliculiar 31. 1. 2022 14:59

Milos píše:To jsou prázdná místa od reklam, mě to dělá taky. Pravděpodobně máš zapnutý Adblock, zkus ho vypnout a uvidíš :-)

Používám Unblock Origin, ale toto pozoruju až nyní. Před tím jsem prázdná místa neměl a ten plugin používám roky.

Edit: Když jsem to vypnul mám ta pole šedivá a vpravo nahoře je psáno reklama, jen stejně žádnou nevidím. :-D

Obrázek
Naposledy upravil peliculiar dne 31. 1. 2022 15:06, celkově upraveno 2
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 31. 1. 2022 14:59

Zdenk2: u spořicích účtů je všechno jen dočasná nabídka. Nic netrvá věčně, sazby se mění.

peliculiar:
Zapnout režim výběru prvků ublock origin, kliknout na bílou plochu a vybrat k zablokování:
##div.cnc_article_ad_position:nth-of-type(15)
##div.cnc_article_ad_position:nth-of-type(21)
A bude to pryč. Případně podobným způsobem další plochy, které se v budoucnu objeví.

A ne že to teď admini poměníte, ať nemusím klikat znovu :-D
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 31. 1. 2022 15:37

peliculiar:
Taky používám uBlock Origin a chová se to stejně. Abych viděl reklamy, musel jsem ještě vypnout NoScript. To jsem teď po X letech na zkoušku udělal a skoro jsem se lekl, co to na mne vyskočilo. :shock: Tak nějak předpokládám, že podobně nebo ještě hůř vypadají i jiné weby. Hned jsem to zase všechno zapnul. Už začínám chápat, proč mají mnohé weby po stranách ty "prázdné" svislé pruhy. ;-)
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 31. 1. 2022 15:55

Taky mě to s***, kolik různých reklam v pásech mezi příspěvky, vyskakujících odspodu atd se poslední cca 1-2 týdny zde na fóru začalo objevovat, co že tak najednou? Donedávna zde reklama v podstatě žádná, teď jen za dobu psaní tohoto textu mi odspoda vyskočily 4 různé. A jelikož používám Chrome v Android mobilu, kde jsem žádné reklamní blocker doteď nepotřeboval, je to fakt opruz :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod culti 31. 1. 2022 17:20

Jo, také jsem si toho všimnul asi tak před týdnem. Holt, doba je krutá a admini fora také musejí z něčeho žít :)
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 2. 2022 08:54

hmm ja tu zadnou reklamu stale nevidim :) Na mobilu je to trochu problem, me nejvic ted trapi vecne to vyskakovani dotaz na cookies :( To od souhlaseni / zamitnuti je des to lita vsude a nejde presto pomalu se nekde prihlasit.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jjrr 2. 2. 2022 09:03

Android appka bez reklamy. ;-)
jjrr
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků