Dotazy na správce fóra

Diskuze o fóru FinExpert: Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 15. 5. 2019 15:26

Treborit: ale já s tebou nejsem ve sporu, já si trvám na tom, že má právo na názor. Jestli TADY, to je jiná diskuse - můj soukromý nazor je, že je na špatném fóru, ale podle množství reakcí soudím, že je tady správně a já (i ty ;-)) se mýlím - spoustu lidí zajímá - proto jsem vznesl dotaz, zda existuje možnost, jak nastavit, aby mne to otravovalo co nejméně. Chápu majitele, že takto "zajímavé vlákno" nesmaže.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 6. 6. 2019 13:17

zmizel mi už 2x podpis, žádná SZ, mail nic akorát teď vídím v textu podpisu poslední varování jinak BAN, bez podpisu, nevím na koho se tedy obrátit, může mě někdo z administrátorů kontaktovat třeba přes SZ? Díky
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 6. 2019 13:20

Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 6. 6. 2019 13:40

hmm, nějaký nový přístup ? :-) Když se podívám třeba na rubriku počítače tak mám někdy dojem, že někteří si z toho dělají zdarma annonci a neděje se vůbec nic.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 6. 2019 13:48

Jestli jsem správně pochopil vyjádření hlavních administrátorů, tak někoho upozornili ve smyslu, že "takhle ne" no a ten neměl nic lepšího na práci, než odpovědět ve stylu "ale na Finexpertu to má každej".
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outlier 17. 6. 2019 09:26

Na stránce finexpert.e15.cz se přestala aktualizovat poslední témata tohohle fóru, už je to tak celkem dlouho...
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cosmicboy 19. 6. 2019 12:56

Mám stejný problém jako Outlier, taky se mi poslední témata diskuze neaktualizují... Nevíte, jak to napravit, prosím? Třeba mám jen něco blbě nastaveno, ale zvláštní je, že jsem nikde nic neměnil, prostě to přestalo.
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miho 19. 6. 2019 13:15

Uz jsem to nahlasil lidem z E15... meli by to brzy opravit.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cosmicboy 19. 6. 2019 13:26

Moc díky! Ono to nefunguje relativně dlouho, dnes ráno to bylo OK, už jsem se radoval, ale asi předčasně - jsou tam příspěvky z dnešního rána, něco po 8. hodině a nové opět ne.
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cosmicboy 29. 8. 2019 15:02

Hloupý dotaz - jak se chlapci z E15 vyjádřili? Evidentně to stále nefunguje... :-(
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 10. 12. 2019 14:20

Na pc se mi nejde přihlásit, odkaz někam na neexistující web klub ostium.
Na mobilu to přesměruje na novej web.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 12. 2019 14:28

Je fakt, že to musím někdy dát opakovaně načíst tu stránku, než se to načte.

-- 10. 12. 2019 14:30 --

...ale závadu vidím spíš na "mém" PC (v zaměstnání), problém mám u vice stránek (v podstatě mi nefungují různé spotřebitelské průzkumy), doma problém nemám
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 10. 12. 2019 15:25

@audiobullys: Mě to začalo nutit k přihlášení na tu novou stránku zhruba v pátek, několikrát to zahaprovalo, ale teď už to na Safari docela běhá bez potíží. Tedy s jednou výjimkou, když chci odpovědět v určitém vlákně a až poté se přihlásím, musím znovu dané vlákno vyhledat. To jsem dříve nemusel a po přihlášení se hned načetlo dané téma diskuze. Je to trochu zdlouhavé a otravné, ale nic co bych nepřežil. :)
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rop 12. 12. 2019 18:16

Patriku, ty funguješ jako jediný moderátor? Já že se tu povalují nahlášené příspěvky ze září 2019 (anglický spam) a nikdo je nemaže :roll:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 7. 4. 2020 23:35

Dnes se mi v Safari na macOS při úplně každém použití stránky objevuje otravný dialog

Chcete doméně „https://forum.finexpert.e15.cz“ povolit využití až 1,2 GB úložného prostoru v Macu?


Ví tu někdo, koho kontaktovat, aby toho urychleně nechali?

-- 7. 4. 2020 23:43 --

… tak snad nic, to vypadá na chybu v prohlížeči ( https://bugs.webkit.org/show_bug.cgi?id=202137 ).

Vymazat local storage pro e15.cz aspoň prozatím pomohlo.
fc70
Přeborník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků