Dotazy na správce fóra

Diskuze o fóru FinExpert: Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 30. 10. 2008 21:03

Raziel-CZ: chapu, takze u me zustavas porad zarazen u pubertalniho vyrostka, ktery si dela z pusy jisty otvor. :wink:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod 4honza 30. 10. 2008 21:03

S474N píše:Raziel-CZ: docela by me zajimalo, kde primo lze. Zkus to alespon me tady napsat :wink:

Ja bych to rekl jinak. Nejde o lhani - lhat ti bude hlupak, ktery si mysli, ze na to neprijdes. Tim, ze na to prijdes, ten lhar konci, uz se s nim nebudes vice zdrzovat.

Ucinejsi je vytvareni dojmu, iluzi, pouzivani polopravd, zamlcovani podstatnych skutecnosti, vyuzivani emoci posluchace atd. To je to spravne umeni "komunikace". To pak dotycny muze tvrdit, ze nikdy ti nic takoveho nesliboval, nikdy nelhal, nic takoveho nerikal, ze ten dojem si posluchac vytvoril sam. Nikdo neni proti takovym praktikam dostatecne imunni a diky vyse uvedenemu je to v podstate horsi(nebezpecnejsi) nez samotna lez.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 30. 10. 2008 21:11

4honza: ale tohle ja chapu, nicmene Raziel tu mluvil o lzi, tak by me zajimalo, kde konkretne byla.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Rop 30. 10. 2008 23:08

ufff ... lock? Amway se vám šíří jako nemoc šílenejch krav po místně příslušné okresní správě sociálního zabezpečení :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor

Odeslat příspěvekod Petr1968 30. 10. 2008 23:59

Je to duševní mor. :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod SP 31. 10. 2008 00:39

Raziel-CZ píše:My už ale všichni máme názor. Kolik lidí Vás musí poslat do ()(), abyste to pochopil? :oboze :-D

Zalezi na tom, kdo me tam posila. Pokud je ten clovek *****, pak jich klidne muze byt nekonecno a nehne to se mnou.

Raziel-CZ píše:
SP píše:Ja si radeji prectu zpravy a prispevky od lidi (distributoru i tech, kteri se rozhodli az po precteni diskuze), kteri ocenili za ucast na diskuzi (a ze jich za celou dobu diskuze bylo!)

Tahle krásně napsaná lež mne více než pobavila, jen tak dál :tleskani

Co na to rici? Snad jen to, ze jako moderator byste mozna mohl cist diskuzi, kterou moderujete. Tak jen pripomenu par citaci (projel jsem jen cca 55 stranek ze 165):

24.5.2005 11:13
Navstevnik píše:Naprostou souhlasim s SP. Nenapsal bych to asi tak paradne jako on, ale presne TAKHLE by mel premyslet kazdy, co si o cemkoli shani informace.

20.10.2005 17:26
Jirka T. píše:SP jste mistr slova, opravdu, docela Vás obdivuju, jakým způsobem dokážete bejt ještě slušný k lidem, kteří vás neustále napadají.

17.1.2007 23:20
Maztah píše:pročetl jsem si tady to forum..ano celé trvalo mi to sice celou noc ale jak SP dokázal vše podložit argumentama mě ohromilo seš fakt dobrej ...

9.2.2007 21:42
pcermak píše:všechno co jsi za poslední 2 roky napsal, to bych podepsal.
Jsi třída,.... Ono se vždy pozná. kdo to má v hlavě srovnané

24.3.2007 12:03
aura5 píše:A co se týče obhajování naší práce, dle mého názoru je to samozřejmé. Člověk který si stojí za tím co dělá to samozřejmě bude obhajovat. Ale přiznám že i já obdivuji SP za tu trpělivost kterou má s tímto forem, já už bych s tím dávno praštila, protože si myslím že zde platí pravidlo "nejhorší je srážka s blbcem" a na tomto foru mám někdy pocit, že by spousta lidí měla začít navštěvovat první třídu kde se učí číst.

30.5.2007 01:44
Deria píše:Co sa tyka systemu podnikania v Amway, najlepsie to uz vysvetlil SP.

5.10.2007 02:08
Deria píše:kolko ma SP rokov!? Ja by som povedala, ze vzhladom k jeho skusenostiam ma aspon 70 ale bystrostou na 25-30.

16.12.2007 10:25
Slavek píše:SP: Je vidět, že se v tom vyznáš velice dobře, zase jsem o něco chytřejší po přečtení tvých příspěvků.

21.12.2007 16:57
leseksemel píše:to SP: normálně kolego musím smeknout, protože máš neskutečné informace, dokonce i takové co já nevím a to je co říct. Co se týče SA8 premium (v naší organizaci se mu říká premiér) jsou Tvoje informace prvotřídní.
...
Bez Tvých příspěvků by bylo toto fórum jen takové koukání na televizi.

21.12.2007 21:50
bezbarvaponozka píše:taky taky hluboko smekám Vy mě snad ještě k tý registraci dovedete i bez uvodni prezentace a plánu a všeho co k tomu patří,EH kde máte regostraci?? Protože tyto informace které SP podava jsou naprosto ,,podložene a pravdive,,kdyby nebyli tak umí pěkne lhát ale pravý opak... díky tomuto foru a díky panu sp docela zacinam měnit nazor na amway...dííky a jen tak dal.

plus cituji z par zprav, co mi prislo:

"Ahoj, můžu Tě ujistit, že na tomto fóru děláš vynikající práci - službu (jsi teď dělal - pač to ten ***** zamkl) a pro mě a manželku si vedeš maximálně skvěle."

"Zdravim SP, jsem pro to, abys sekci o MLM moderoval Ty. Jedině tak bude mít ta diskuse úroveň... Téma věnované Amway na finexpert.cz je nejrozsáhlejším a jednoznačně nejlepším čtením o Amway, jaké jsem na netu narazil."

"Mám pocit, že Pán SP by mohol mať iniciály RH. Ak to tak je, tak gratulujem k úspechu. V opačnom prípade sa ospravedlňujem za omyl. Prajem krásny deň. JV"

No a ted by me zajimala ta lez, ktere jsem se kde dopustil.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 31. 10. 2008 00:45

4honza: A prave proto existuje presumpce neviny. Pokud me nekdo narkne z neceho, je povinen to take dokazat. Nejsem to ja, kdo musi dokazovat, ze jsem neco neudelal, protoze, jak spravne poznamenavate, toto se dokazat neda. Je to prave ten, kdo me obvinuje ze lhani, kdo musi prokazat, ze lzu. A vzhledem k tomu, ze jsem nikde nelhal, bude to prokazovat hodne dlouho. :-)

P.S.: Pokud si dobre vzpominam, pouzivani polopravd a zamlcovani podstatnych skutecnosti je predevsim domenou odpurcu. Vzdy, kdyz jste prisli s nejakou "namitkou", ukazalo se, ze nemate kompletni informace.
Naposledy upravil SP dne 31. 10. 2008 11:15, celkově upraveno 1
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 31. 10. 2008 00:51

Raziel-CZ píše:Jak mi vtipně a trefně napsal PatrikChrz, SP neargumentuje, pouze lidi upisuje k smrti. Zda pravdou či lží, fakty nebo smyšleninami, na tom už nezáleží :D. Ten člověk je jen jednoduše nemocný :hm

Razieli, povazoval jsem Vas donedavna za vcelku feroveho cloveka, i kdyz vim, ze mame na podnikani Amway odlisne nazory. Vase posledni prispevky me docela prekvapily.
OK, takze ja jsem nemocny, protoze obhajuji cinnost, kterou delam. A co odpurci, kdyz bezduvodne pomlouvaji neco, o cem nevi zhola nic? Ti jsou asi podle Vas zdravi...
Koukam, ze jsem udelal chybu, ze jsem do tohoto vlakna vubec lezl, takze Vas uz jen laskave pozadam, neberte si me do ust a timto se s Vami loucim.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 10. 2008 09:37

:roll:
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod 4honza 31. 10. 2008 10:07

SP píše:4honza: A prave proto existuje presumpce neviny. Pokud me nekdo narkne z neceho, je povinen to take dokazat. Nejsem to ja, kdo musi dokazovat, ze jsem neco neudelal, protoze, jak spravne poznamenavate, toto se dokazat neda. Je to prave ten, kdo me obvinuje ze lhani, kdo musi prokazat, ze lzu. A vzhledem k tomu, ze jsem nikde nelhal, bude to prokazovat hodne dlouho. :-)

Takze jeste jednou. Bavime se o tom, ze tvrdite, ze dany vyrok byl PROKAZATELNA LEZ. Protoze uz jste uznal, ze je to nedokazatelne, tedy ani neprokazatelne, pak jste se mylil v tom, ze se jedna o neco prokazatelneho, natoz prokazaneho. Pripoustim, ze by se mohlo jednat o lez, ale v zadnem pripade prokazatelnou - tedy administrator a moderator nema moznost to posoudit.

Pokud mluvite o presumpci neviny, poustite se na hodne tenky led, kde neumite bruslit. Presumpce neviny je princip - nejcasteji v TRESTNIM rizeni, kdy jste povazovan za nevineho v rizeni PRED SOUDEM, dokud SOUD nevynese verdikt o vine. Tohle je vsak o mezilidskych vztazich, kde kazdy ma pravo na vas mit nazor dle vaseho vystupovani, konani a nazoru. Zde NEPLATI zadny princip presumpce neviny a tezko jej lze vubec tady uplatnovat - nejsme u soudu.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 31. 10. 2008 12:14

SP: Blá, blá, blá, pořád dokola jen ty samé blepty. Kdyby to bylo mířeno jen na mě, možná bych se tím i zabýval, jenže jelikož jsou pro vás idioti téměř všichni lidi, skutečně na to nehodlám nijak reagovat. Snad jen smíchem. Doporučuji si postěžovat a nechat poblahopřát od Amway kolegů po SZ. Juice na to - OptionOne :tleskani

S474N: Odpověď viz v podpis.

Co se o sobě dozvím dál? Jak jsem zlý a hloupý moderátor již vím. Asi tak zlý a hloupý, jako placený ;-)

SP píše:...timto se s Vami loucim.

Už asi po desáté, že? Ne, tohle nemá smysl :-D
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S474N 31. 10. 2008 12:31

Raziel-CZ: jako ze bych pokracoval a doslova se tu pisemne ukajel? Bohuzel, zklamu te. Nesmis to brat "podle sebe soudim tebe". :wink:

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 31. 10. 2008 12:59

Dobrý, takže se vrátíme od dětinských záležitostí k naplnění tohoto tématu. Amway už se tu řešit nebude.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lubyk 31. 10. 2008 13:19

čau,

tak sem se přesunula diskuze o Amway :)

Nebo, že by podle posledního příspěvku ne :(

Že jste tu diskusi zamkly, budiž. Ale nechápu, že jako důvod uvádíte nemocného SP (on je to jediné, co na té diskusi dávalo smysl). Proč tam radši nenapíšete pravdu: nechtělo se mi pročítat takovou spoustu příspěvků, nemám rád Amway, a už se mi nechtělo dívat se pravdě do očí (samozřejmě ze strany příspěvků od SP), díky osvětě od SP jsem začínal měnit názor na tuto příležitost, a to nemůžu dopustit, co by si o mě myslelo okolí a mí bližní z garáže,....

Poslední dobou ta diskuse byla jen o tom, že ze strany odpůrců byla vyřčena nějaká provokace, a SP jen reagoval. Nevím, co se Vám na tom nelíbí. Dlouhé příspěvky to byly jen z důvodu, že odpůrci přehlíželi podstatu a slovíčkařili(, protože podstata je celosvětově uznávaná), aby se eliminoval tento jev, tak je potřeba vše podrobně popisovat.

Mějte se

Lubyk
Lubyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 10. 2008 13:41

AMWAY je mor.SP je jeho šiřitel. :D Ale šeky neukáže.Pouze 10 let staré Dextera jágera,toho USA blba :D :D Ale nevidím žádné dotazy na správce fora. Ale mám jeden.Kdy bude zamčeno to co jsem už několikrát žádal??? Nebo se na smetišti nezamyká?
Petr1968
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka