Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 3. 2014 18:40

Provedl právě jednu transakci :) Ale u Citi člověk nikdy neví. Na dalším výpise mohou být dvě storna poplatku. Jen nevím, jestli to teď reklamovat, uvidím, co ostatní.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 3. 2014 19:50

tak to ti tam asi nauctovali muj poplatek z LIFe, ktery mi nezapocitali v rijnu min. roku(ale predplatne 50 mi tam dali, takze byl v plusu 50kc)...uz vim proc :-D proste rovnovaha ve svete musi byt ne?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lessani 24. 3. 2014 20:14

Už jsem myslel, že mi dneska kurýr nedoveze KK Mall, odjel právě před chvílí :-) Jen jsem v obálce našel kromě Mall karty ještě nějakou MasterCard Elite Program identifikační kartu. To dávají ke každé Mall KK? Koukal jsem na ty výhody a nic moc. Máte někdo s tímto programem zkušenosti? Nějaké zajímavé výhody? Platí se nějaký poplatek?
Lessani
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 3. 2014 20:21

muzes vyuzit letistni salonek v Praze a Vidni
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod zagy44 24. 3. 2014 20:28

Ahoj,

řešil jsem dnes převydání ze CITI LIFE na CLASSIC. Bohužel jsem rovnou i nechal převést SIPO z LIFE na CITI MALL, což jsem uspěchal a přijdu o prémie za 1 měsíc... Moje blbost.

Nicméně chci se zeptat na jednu věc - na LIFE jsem měl cca 1550 prémií, nechal jsem tedy převést 1500 prémií na peníze a o ty se sníží dlužná částka, která se poté při případné aktivaci CLASSIC na ní převede. Převede ale i zbylých cca 50 prémií, nebo je vždycky před převydáním uplatnit prémie na celé pětistovky?

Díky za info.
zagy44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thom 24. 3. 2014 20:33

Celé 500
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikedub 24. 3. 2014 20:43

Ahoj, včera mi psali, ze dnes dorazí kurýr a nikdo nepřijel...jak mám dále postupovat. dá se z nich něco vyrazit?Díkas
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 25. 3. 2014 10:28

wit.cz píše:super, díky slavo za info - tím pádem by měly každným dnem dorazit classic karty (za life + dodatkovou) a aktivuju je, až proběhne SIPO na dosavadní lifce (jen nevím, kdy dojde k převodu kreditního rámce, protože sipo bude lehce přes 12k)
jinak jsem lifkou zaplatil dnešní oběd, takže jakmile se platba promítne, vycucnu posledních 500 premií


Mam spatne spravy...premie jiz neprevedes...jak jsi psal, pri zadosti o zmenu karty jsi mel 998 premii...to te mel operator upozornit, ze jak zada do systemu zadost o zmenu, premie se anuluji....

V momente, kdyz se zazada o prevod Life na jiny typ KK, sice jiz nelze cerpat premie, karta se muze nadale pouzivat az do aktivace jineho typu KK, ale premie se nepocitaji.

Premie za SIPO 1 mesic clovek strati tak ci tak....jedina moznost je prevest na Billa KK, tam to hodi aspon 1 %
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 3. 2014 10:52

jseš si slavo jistý? v tom případě bych mohl classic aktivovat a life definitivně zničit (resp. počkat na poslední výpis); SIPO pak budu muset zaplatit příkazem
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 25. 3. 2014 11:10

Dnes jsem chtel prevest svoji life + dodatkovou, operator mne upozornil, ze prijdu o zbyle premie(chybi mi tam par nezauctovanych transakci, jeste den dva musim pockat)...
Ale uvazuji, ze pozadam o Billa KK a ne classic, nech se mi zapocita aspon 1 % ze SIPO z dubna a pred 15.4. pote pozadam o prevod SIPO + uveroveho ramce na Mall. A abych za Billa KK nemusel platit, kazdy mesic s ni zaplatim za 2 rozky :-) ( nebo ji zrusim, ale az pote , co mi schvali novou Lifku, jinak ji prevedu zpet na starou Lifku )
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 3. 2014 11:29

Přijde mi zvláštní, že na jednu stranu dokud není karta převedená, tak platí, ale odměny se ruší okamžitě. Ale tak čemu se u citi divit ...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 25. 3. 2014 11:32

Ona se chova jiz jako classic, nemel bys mit zapocitany poplatek za vedeni, IMHO...
Ale u CITI nikdy nevis, mozna mi operator trvdil bludy, kazdy mluvi jinak(napr. ze Mall + Life nemuze drzet jeden clovek). Skus zavolat do systemu a pozadat o pripsani premii, ty 2 body bys tam mel jiz mit ne? Je to spolehlivejsi nez pres operatora
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 3. 2014 12:05

Problém je, že když vytočím citi phone, tak mě to hned chce přepojit na operátora. Když zavolám z cizího čísla, tak po zadání čísla karty následuje rovněž okamžitá snaha o přepojení na pracovníka call centra.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 25. 3. 2014 13:08

Jak je to presne s tou MALL? Kdy a jak je obdrzena premie? Musi se minimalne platba 1x mesicne delat porad nebo staci poprve?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 3. 2014 13:26

Obdobně jak to bylo u O2 bonusu - voucher bude poskytnutý po aktivaci KK a doručen buďto na mail a/nebo jako SMS zpráva s platností 3 měsíce od aktivace.
Platbu KK není třeba dělat, lze ji klidně i hned vypovědět, převést, případně ponechat pro čerpání dalších Citi Life prémií, pokud máš jinou Citi Life kartu a narazíš na měsiční limit vratek 1000 prémií za měsíc... Prvním rokem je zdarma při uskutečnění alespoň jedné transakce v daném měsíci.
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků