Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 3. 2014 10:14

Zdravim panove. Jen dva rychle dotazy k Citi karte Mall. Asi to tu nekde je zmineno, ale je tu toho uz spousta, a tezko se to proliza...

Kdyz si aktivuju Citi kartu Mall, karta bude aktivini nejpozdeji do 3 tydnu?
Pak mi prijde slevovy kod na Mall.cz, udelam nakup a kreditku muzu obratem zrusit do 14 dnu od aktivace bez udani duvodu?

A doplnujici dotaz, da se tahle Mall karta pouzit na placeni pausalu u O2 aby tam byla sleva nebo na to je nutna zase jen O2 Citi karta?
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 3. 2014 10:42

kdyz aktivujes KK, je aktivni hned a muzes ji obratem vypovedet(coz je trochu blbost, lepsi KK s vratkou nesezenes a nyni ji muzes mit na rok bez poplatku). Do 3 dnu ti prijde mail s voucherem od Mall.

Mall KK muzes zmenit na 02 KK bezplatne.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 3. 2014 10:46

Když si kartu aktivuješ, je aktivní hned, to je ostatně smyslem té aktivace... :-) KK můžeš bez udání důvodu vypovědět kdykoliv, výpovědní lhůta je 1 měsíc. Pokud chceš od smlouvy odstoupit, to můžeš udělat během té 14 denní lhůty od podepsání smlouvy (ale až po aktivaci karty, aby ti přišel voucher - pro jistotu bys asi měl počkat ještě na ten samotný voucher jako takový, takže celkem snad týden od podepsání smlouvy, takže bys to stihnout měl).
Pro využití voucheru u Mall nemusíš být držitelem KK Mall, jinak má platnost 3 měsíce.

Vyúčtování u O2 můžeš hradit jakoukoliv Citi KK, ale slevu z vyúčtování (10 % - 30 %) dostaneš jen, když ho hradíš z O2 Citi (jinak standardní bonus, např. u té Mall 2 % z platby v Citi Life prémiích).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 3. 2014 10:59

Aha, takze muzu pocakt na voucher a pak ji prehodit na O2 Citi a muzu cerpat slevu 10% na pausal?
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 3. 2014 11:03

ano
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod tulum 26. 3. 2014 11:11

Náhodou nevíte, zda ten Mall voucher se dá použit jen na jednu věc či se za ten poukaz da nakombinovat více položek? Dočetl jsem se jen to, že hodnota nákupu musí přesahovat hodnotu voucheru..
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 3. 2014 11:13

slavo963 píše:ano

Super.

Jeste doplnujici dotaz, uz mam v mailu schvalenou zadost, do kolika dni me budou kontaktovat cca?

-- 26. 3. 2014 11:13 --

tulum píše:Náhodou nevíte, zda ten Mall voucher se dá použit jen na jednu věc či se za ten poukaz da nakombinovat více položek? Dočetl jsem se jen to, že hodnota nákupu musí přesahovat hodnotu voucheru..

Dostanes slevovy kod, takze muzes to vyuzit i na vice veci. Je to sleva 2000Kc z nakupu, ne z vyrobku.
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 3. 2014 11:14

tak to jeste vyhrano nemas...klidne ti muze prijit dopis, ze zamitnuto. Kdyz ji nakonec schvali, vatsinou volaji do 1-3 dne od podani zadosti.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 3. 2014 11:18

Aha, no snad to bude v cajku, praci mam na neurcito a jsem tu uz vice nez 6 mesicu...
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 3. 2014 11:21

to nic neznamena, v pridelovani KK CITI se nevyzna nikdo
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 3. 2014 11:22

Tak ma na to vliv, jestli bydlis sam, jaky mas prijem, jak dlouho jsi ve firme, kolik mas uveru najednou...
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 3. 2014 11:37

ja nerikam, ze to vlyv nema, jenom konstatuji, ze kdyz mas dostatecni prijem a smlouvu na dobu neurcitu, neznamena, ze KK dostanes(i kdyz je to pravdepodobne, ze ano, ale jsou zde lide, kteri maji vysoky prijem s cistym registrem a KK zamitli)

proto pisu, ze proces chvalovani u CITI je velka neznama...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod avathar 26. 3. 2014 11:50

myšpulín píše:Za tři dny po kurýrovi mi aktivace prošla i bez SMS. Kurýr byl u mě ve středu a v pátek jsem kartu aktivoval.

Já zkouším každý den ráno, ve čtvrtek jsem podepsal smlouvu, až dnes mě nechali aktivaci udělat, SMS doteď neprišla. Předchozí kartu jsem aktivoval už 5 ty den po podpisu smlouvy, SMS přišla asi 2 hodiny poté.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 3. 2014 12:19

slavo963 píše:ja nerikam, ze to vlyv nema, jenom konstatuji, ze kdyz mas dostatecni prijem a smlouvu na dobu neurcitu, neznamena, ze KK dostanes(i kdyz je to pravdepodobne, ze ano, ale jsou zde lide, kteri maji vysoky prijem s cistym registrem a KK zamitli)

proto pisu, ze proces chvalovani u CITI je velka neznama...

Jj chapu. :) No prave si dokazu predstavit, ze clovek co ma velky prijem si bere casto nejake uvery apod. a pak mu to zamitnou. Mi zamitli uver 70k, kdyz jsem si 2 mesice predtim bral jiny na mobil...
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 26. 3. 2014 12:26

myšpulín píše:Za tři dny po kurýrovi mi aktivace prošla i bez SMS. Kurýr byl u mě ve středu a v pátek jsem kartu aktivoval.

Jak to? A co jsi jim řekl, když jsi neměl kód?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků