Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 28. 3. 2014 14:15

Navíc PaySec bude s velkou pravděpodobností "hotovostní" - tj. hned úrok
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 28. 3. 2014 14:27

Není
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 3. 2014 14:46

Dle obchodních podmínek jsou ovšem podobné transakce považovány za hotovostní, takže i pokud to technicky nyní třeba u některých internetových peněženek neuplatňují, neznamená to, že to nemůžou v budoucnosti kdykoliv ze dne na den změnit.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod alebac 28. 3. 2014 15:04

A proto mám nastaven hotovostní limit na nula. Pokud začnou uplatnovat, transakce by neměla projít. Pokud projde a chtěli by úročit, tak bych se hodně hádal...
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 28. 3. 2014 18:00

Dotaz od meho znameho:

Ma Citi Life s dodatkovou kartou. Nyni aktivoval Citi MALL, na kterou chce trvale a kompletne prejit a Life pak zrusit. Lze tu dodatkovou kartu nejak jednoduse presmerovat z te Life na MALL, aby tu dodatkovou nemusel rusit a znovu o ni zadat?
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 3. 2014 18:18

ne
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 3. 2014 18:19

Toto mi před chvílí přišlo SMS od Citi:
Dobry den, nedavno zaslana Citi bezkontaktni platebni nalepka neni bohuzel kvuli technickym problemum funkcni. Tento problem byl odstranen a v nasledujicich dnech Vam bude zaslana nalepka nova. Pro jeji aktivaci volejte CitiPhone +420233062222. Vase Citi kreditni karta je plne funkcni. Omlouvame se za tento problem a verime, ze Vam bezkontaktni nalepka zprijemni Vase budouci nakupy. Citibank;

Já tedy tu nálepku ani neaktivoval a ani ji aktivovat nehodlám. A vlastně ani nevím které z těch karet se to týká. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 28. 3. 2014 18:38

Nápodobně. SMS mi přišly 2.
pan Y.
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 3. 2014 18:46

Taktéž, bude nás hodně. Nevím, proč nepíšou aspoň číslo nálepky, kdo má vědět, o jakou jde..
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 3. 2014 18:52

To se pozná až přijdou ty nové. Nejspíš to budou k těm Mall.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 28. 3. 2014 19:47

Taky mi to přišlo a u mě je to určitě k MALL. Pečlivě jsem jí rozstříhal a teď mi pošlou novou. Grrrr...
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 3. 2014 20:27

Taky mě štve, že v automatu na citiphone když chci zjistit nějaké informace (třeba kolik těch karet vlastně mám :D) tak to nálepky bere za plnohodnotnou kartu a pak chvíli váhám, jestli je to skutečně moje
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 3. 2014 23:41

Hm, tak ani v prubehu dneska se mi ze Citi neozvali, takze predpokladam, ze mi prijde pristi tyden dopis, ze mam smolika...
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 29. 3. 2014 01:01

Tak od 1.5. končí prémie za SIPO u všech karet: http://www.citibank.cz/czech/gcb/person ... -vyhod.pdf
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod avathar 29. 3. 2014 06:33

Kdybys četl dál, našel bys další pecku - procenta nejdou ani z plateb z prebiteho kreditního limitu...
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků