Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod -tomtom- 9. 4. 2014 20:55

Taki píše:Nezkoušel jste někdo v poslední době slevu přes patro.cz? Mě se tedy u jakékoliv položky zobrazuje v košíku: "Sleva se Citi kreditní kartou -0,-" :?: :?: :?:

Na to Patro pozor. Mají plný eshop zboží za dobrou cenu ale nic z toho nedodají. Nabídnou ti výrazně dražší alternativu.
-tomtom-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 9. 4. 2014 20:58

Protoze je jenom jedna Life, akorat pri zadosti pres OnaDnes dostanes bonus. Mall KK je fyzicky odlisna karta. To se muzes taky zeptat, zda je mozne mit Mall KK pres mall.cz(s bonusem) a Mall KK pres citi.cz(bez bonusu) najednou.

Staci se podivat na citi.cz, tam mas vsechny existujici karty
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 9. 4. 2014 21:05

slavo963: Aha, už tomu rozumím - na stránky city jsem se dívala, tam ta "ona dnes" uvedená není.

Já skutečně brala všechny ty karty jako city life - jen jednu bez označení, další s označením mall, další ona dnes, další o2, proto se na to takto blbě ptám
Zabak.kuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 4. 2014 21:34

Proto jsem taky hned psal, že žádná "Ona Dnes" KK neexistuje - "Ona Dnes" je pouze název kampaně na portálu ušetřeno.cz, v níž si můžeš požádat o obyčejnou Citi Life kartu s bonusem, který vyplácí AdFinance. Byly kolem toho nějaké nejasnosti, protože technicky má Mall KK úplně stejné parametry jako Citi Life (a někomu dokonce operátoři na zákaznické lince tvrdili, že nelze mít obě, protože patří do skupiny Citi Life), ale není to Citi Life, resp. je to cobrandovaná KK ze skupiny Citi Life, do níž patří Citi Life, Mall, Citi Opuscard... Protstě ty cobrandované mají jiný plast a Citi umožňuje držení různých poddruhů ze skupiny, ale neumožňuje držení dvou stejných KK.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 9. 4. 2014 22:09

fremantle: jasně, chápu, "ona dnes" je prostě jen bonus od ušetřeno ale tipově to je to vlastně city life - je to tak? Já jí prostě řadila tam co city mall a spol.

Přetlumočím to takto dále vč. info že ten člověk může o Mall zažádat hned, o "ona dnes" až po změně na clasic. Je to takto ok?
Zabak.kuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 4. 2014 22:14

Ano, je to Citi Life (a Mall je Mall)...
O Mall zažádat může rovnou, o Citi Life jen když nebude mít aktuálně vydanou Citi Life (tedy např. po tom převydání stávající na Classic - na vlastní riziko, co se čerpání Citi Life prémií týče, případného neschválení a pod.)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 9. 4. 2014 22:26

fremantle: Děkuji za potvrzení. To vlastní riziko chápu, o tom žádná. jestli to dobře chápu ta city classic nemá tu výhodu city life premií - je to tak?

A ještě jeden blbej dotaz - pokud ci kartu převede na classic, life ona dnes bude zamítnuta, je možné dát zase z5 z classic city life? Teď to tedy beru kdyby ani mall nebyla schválena
Zabak.kuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 9. 4. 2014 23:07

Ano, Citi Classic je obyčejná kreditka bez bonusů, tj. i bez Citi Life prémií.
Ano, Citi Classic lze změnit zpět na Citi Life (za předpokladu, že v tu chvíli žádnou další Life nemáš).
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 9. 4. 2014 23:14

Franklin: Moc děkuji za info. měla jsem strach kdyby žádnou (mall ani ona dnes) neschválili tak aby dotyčný měl možnost to pak změnit z5. Předám info a bude to na něm.

Všem moc děkuji za pomoc.
Zabak.kuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 10. 4. 2014 00:52

hannys85 píše:No tak dnes jsem ve schránce vylovil dopis, že mi kreditní kartu mall zamítli..Ještě nyní v prokliku k žádosti k citi kreditní kartě mi zeleně svítí schváleno..Opět ukázka, že levá ruka neví, co dělá pravá..

Znovu jsem si zažádal a znovu schváleno..Tak mi pošlou aspoň ještě jeden dopis o neschválení :-)


Mym dvema znamym dali tu Citi MALL az na druhy a treti pokus, takze skutecne to chce nevzdavat a udelat vic pokusu.

-- 10. 4. 2014 02:01 --

Taki píše:Nezkoušel jste někdo v poslední době slevu přes patro.cz? Mě se tedy u jakékoliv položky zobrazuje v košíku: "Sleva se Citi kreditní kartou -0,-" :?: :?: :?:


http://www.patro.cz/extraweb.php3?extra ... e=citibank

Vstup se Citi platební kartou
Tato stránka je určena pro vstup smluvních partnerů.
Po zadání kódu budou ceny v dostupné nabídce uváděny podle smluvního ujednání.
Tyto smluvní ceny nelze už kombinovat s dárkovými a dalšími slevami.


--> po zadani casti cisla karty Citi

Tato stránka je určena pro vstup smluvních partnerů.
Máte již zvoleny slevy určené pro klienty Citibank - chcete zrušit toto nastavení?


--> I po zadani casti cisla karty Citi mam u zbozi z teto sekce v kosiku stale
Sleva se Citi kreditní kartou -0,- Kč

Chapal jsem to tak, ze patro.cz dava k vybranym polozkam (ne ke vsemu), extra slevu se Citi kartou, ale ani polozky z teto sekce zadnou slevu nenabizi.

-- 10. 4. 2014 02:10 --

Zabak.kuk píše:fremantle: Děkuji za potvrzení. To vlastní riziko chápu, o tom žádná. jestli to dobře chápu ta city classic nemá tu výhodu city life premií - je to tak?


A pozor na to, ze pri prevedeni Life na Classic se prijde o dosud nastradane Life bonusy. Takze je nutne pred zmenou Life na Classic ty bonusy vycerpat a teprve az pak prevadet. Cerpat (bonusy) lze pouze cele nasobky 500.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LGA 10. 4. 2014 04:01

alebac píše:Je to náhoda, nebo Citi nějak výrazně zrychlila?

čt 3.4 cca 12 žádost přes Smarty
pá 4.4 cca 14 telefonát z Citi a rozdělení kredit limitu
po 7.4 cca 18 telefonát z Mediaservisu a domluva termínu kurýra
a dnes ráno kurýr...

To znamená, že kartu vyrobili de facto přes víkend...


Mám naprosto stejnou zkušenost. 3.4. požádáno, 7.4. tel. z MediaServis.
Jen musím počkat na email s nějakým potvrzením a až poté ji možné kartu aktivovat.
Moje první KK od Citi o<:)

Jaké možno zvýšil limit, i třeba s potvrzením mzdy od zaměstnavatele, dříve než po 6 měsících?
Dali mě jen startovních 12k :-|
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 4. 2014 04:23

Zkus zavolat na zákazníckou linku a uvidíš, co budou k tomu potřebovat...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 4. 2014 18:08

refedr píše:Nevíte prosím někdo, kdy (v kolik hodin) se strhává SIPO (mé poslední :-( ) na účtu KK CitiLife? Bude to zítra 10.4.?

Teď mi přišel CitiAlert na SIPO.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 10. 4. 2014 18:15

Tak druhá žádost na citi mall kreditní kartu prošla..Teda doufám, ale dnes mi volali z mediaservisu pro domluvu termínu kurýra..
Takže pro ty co jim první žádost zamítli, tak to zkuste podruhé, potřetí..Fakt to,ale nechápu...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 4. 2014 18:36

mne 19:04
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků