Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Thom 14. 4. 2014 06:13

Zkus změnit interní postupy banky. Jinak nevím :-D
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 14. 4. 2014 08:06

dr._lukas píše:Jak donutim kuryra,aby si udelal pouze opis obcanky..minule si ji na drzo fotil,zitra nejsem ochoten nejakemu curackovi toto povolit


A co kdyz Ti neprijde c.....k, ale stavnata k......a??? Taky se budes branit? :mrgreen:
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 14. 4. 2014 09:37

Záhada se slevami u Patro vyřešena:
Obrázek
Takže na tu elektroniku tam sleva je, ale pouze 0% :D
Správně by tedy mělo být na stránkách Citi uvedeno u Patra: slevy 0 - 20%, nebo ještě lépe slevy 0 - 4%, Tescoma 20%
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 4. 2014 13:27

Dnes přišel kurýr(ka), čekám že s kartou, a ona mi předložila podepsat předvyplněnou žádost, a karta že přijde do týdne.
Divný, předtím snad vždy přišel kurýr s kartou.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 14. 4. 2014 13:51

Tak na to možná pozor!
Asi týden po tom, co mamce kurýrka přivezla OnaDnes tam byl nějaký další šašek jen s žádostí o další CitiLife a bez karty... Taky si říkal "kurýr". Ale pravý kurýr podle mě jezdí s kartou..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 4. 2014 14:13

Tak jak tak, podepsal jsem pouze žádost o Citi Life. Nevím, kdo v tom má bordel, resp. komu předávají elektronicky údaje o žadatelích, ale průserem to snad *****í.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 14. 4. 2014 17:54

Tak jestli Tě to uklidní, tak dnes mi kurýr taky přivezl pouze žádost. Občanku si fotil pomocí nějaké citi aplikace do které se připojil. Prý je to vše šifrováno a kdyby mu někdo ukradl mobil,tak se k tomu nedostane, protože to banka na dálku smaže..takže asi tak..Do 10 dní by měla přijít karta...Tyka jsem naivně po tom co jsem tu četl čekal, že dostanu i rovnou kartu...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Petr-II 14. 4. 2014 19:09

Dotaz, chtěl bych využít "kreditní kartu Citi MALL" jen k jednomu nákupu - využít 2.000,- k nákupu co nabízí MALL, 12splátek s nulovým úrokem, splatit řádně zboží a kartu zrušit. Je to možné? Žádný háček? Poplatek? Dík za info.
Petr-II
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 14. 4. 2014 19:28

Poplatky za vedení kreditní karty ti účtované budou, pokud KK používat dále nebudeš po tom jednom nákupu (neprovedeš alespoň jednu transakci v měsíci).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod glock69 14. 4. 2014 19:41

Taky mi dnes volali, že přijede kurýr se smlouvou a karta az po definitivnim schválení. Tak jak to teda je? Dřív vozili rovnou kartu? Žádáno pres ona.dnes... A údajně od nového roku již nejde udělat ipod OP, buď kopie, kde napíše citi , datum a preskrtne OP nebo naskenuje.
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 14. 4. 2014 19:48

mně před tejdnem normálně dovezl kartu /Life - Onadnes/, vyfotil si OP, podepsali jsme smlouvu a čau...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod franko_cz 14. 4. 2014 19:49

Dřív vozili rovnou kartu takže možná že změnili proces.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 14. 4. 2014 20:23

franko_cz píše:Kdyby se to už někomu připsalo tak by to sem jistě dal k lepšímu.


tak si odpovím sám. Bonus z akce Ona Dnes připsán formou hotovostního disponibilního zůstatku.
To mi nějak hlava nebere, protože hotovostní operace jsem si zablokoval, aby mi nemohl nikdy naskočit okamžitý úrok :hm
Nemusím se nyní bát, že když to vyberu z bankomatu, že se to nezúročí? To bude chtít zřejmě další call na infolinku :roll:
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM007 14. 4. 2014 20:25

franko_cz píše:Dřív vozili rovnou kartu takže možná že změnili proces.


Před více jak rokem nejprve dojel kurýr se smlouvou a cca za týden došla poštou karta.
PS: nedělám ze sebe agenta 007, jen čekám na uvolnění aliasu MirekM ...
MirekM007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 14. 4. 2014 20:40

Tulum:jak se teda k premii dostanu? Jsem to pochopil,ze nakoupim za trojku a nic citi vracet z teto platby nebudu..

Jinak kuryr taky dovezl jen zadost..a provedl vyfoceni obcanky..jinak to pry nelze..
Naposledy upravil dr._lukas dne 14. 4. 2014 21:23, celkově upraveno 1
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků