GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 30. 5. 2014 09:54

Zvěžuju kartu od GE jaké s ni máte zkušenosti děkuji
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gekkon 30. 5. 2014 10:44

Kreditky od GE jsou v pohode. Nevyhodou je spatny kurz pri platbe v zahranici, ale na domaci platby v kamennych & inet shopech bez problemu. Varianta Plus a Gold vraci 1% primo na ucet karty bez omezeni horni hranice odmeny. Pro nekoho muze byt zajimavy i program bene+ (napr. Globus vratka 2%, zatim i Agip 3%, atd). Do 50k kreditniho ramce nechteji ani potvrzeni od zamestnavatele, po 6 mesicich vetsinou nabidnou zvyseni ramce. Varianta plus je momentalne nabizena v akci - pri obratu 3000/mesic je zdarma dozivotne, jinak poplatek 49/mesic - https://www.gemoney.cz/lide/karty/kredi ... -moneycard
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod D.roak 30. 5. 2014 12:33

díky tak to pro mě není zajímavá ale děkuji
Naposledy upravil D.roak dne 30. 5. 2014 13:43, celkově upraveno 1
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 30. 5. 2014 12:49

A co by tazatel požadoval ?
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 30. 5. 2014 13:45

No vratky mě vůbec nezajímají, jediné co bych použi je prodloužená záruka
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 30. 5. 2014 14:20

Tak tu nabízí i většina prodejců a není potřeba kvůli tomu nějaká kreditka.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod nod32 30. 5. 2014 17:17

Ted uzivam KK Citi Life a tak zvazuji ze svou Ge KK MoneyCard Plus kterou mam zdarma pri utrate 3000,-Kc za mesic prevedu na Ge KK MoneyCard Gratis.Chci se jen ujistit bude MoneyCard Gratis uplne zdarma i v pripade ze bude porad lezet v supliku a nebude pouzivana???
Nechci Ge KK zatim uplne rusit,abych nemusel pak znovu zadat o uverovy ramec.
nod32
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gekkon 30. 5. 2014 19:36

Myslim, ze v GE to tak jednoduche jako v Citi nebude. Na novy typ karty se musi podat standardni zadost...
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 5. 2014 20:10

Přesně tak, Citibank je naprostý unikát co se týče možnosti převydání karty na jiný typ. Možná některé banky na to mají určité zjednodušující procesy, ale to bude spíš v individuálních případech (prémiové, či privátní bankovnictví), což prakticky vylučuje GEMB. Když jsem si povídal na pobočce GE o kreditkách někdy v únoru letošního roku, tak mi procovnice nabídla prakticky dvě možnosti zvýhodnění MoneyCard Plus - rok zdarma bez podmínek, nebo při obratu nad 3000 Kč napořád s tím, že pokud bych si vybral první možnost, něco by možná šlo vymyslet po tom roce. Konkrétně v případě GE bych ale s nějakým vymýšlením moc nepočítal. Můžeš zkusit leda vypovědět a uvidíš, co ti nabídnou v rámci retence.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 5. 2014 05:24

Od GE jsem si nechal vydat Goldku, když na ni byla akce (bonus 500 Kč za vydání a rok vedení zdarma), při rušení nabídli další rok vedení zdarma, ale nevyužil jsem.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 2. 6. 2014 14:19

Doslechl jsem se, ze GE nyni nabizi kreditku s akci na pul roku bonus vic nez 2% (3% nebo 5%), ale jen na benzin a potraviny.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 6. 2014 14:28

Potraviny by šly. Máš o tom bližší info? Je zdarma?
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 2. 6. 2014 16:41

Tuto informaci mam od znameho, kteremu to ted nabizel primo tel. operator. Pry je tam strop na 500Kc bonus za mesic, takze *6 mesicu = 3000Kc max. za pul roku. Zkusim zjistit jeste nejake detaily ...

-- 2. 6. 2014 18:15 --

Ty potraviny jsou pry mysleny tak, ze se to vztahuje na ty obchody, kde se prodavaji potraviny. Ten benzin je asi omezeny jen na nektere benzinky, vedeni je pry snad 1 rok zdarma a ten bonus je 5% ale jen na 1/2 roku (+ bonusy u vybranych partneru jako u jinych jejich kreditek). Zatim neni jiste, zda se nejedna jen o retencni neverejnou nabidku.

Vice informaci zitra, kdy bude mit ohledne toho blizsi jednani...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 2. 6. 2014 18:09

A co nafta a LPG?
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 6. 2014 23:38

Poprosil bych vice infa..chci rusit kreditku u ktere musim delat obrat 3 tisice mesicne...tuto moznost bych uvital..prece jen nektere bonusy u partneru prinasi
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků