Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 29. 4. 2014 08:36

Kuba je nádherná, všem doporučuju cestovat po vlastní ose, není problém
My za 24 dní projeli púl Kuby a zpátky do Havany, , je to prostě bomba ( Trinidad, Vinales atp)
Mochito, rum, doutníky, nádherná příroda, málo lidí, prostě úžasný
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod sirius1983 19. 6. 2014 16:10

Jak je možné, že se Patrik za téměř dva měsíce nepochlubil ničím ze svého asketického života???
sirius1983
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 6. 2014 16:29

Možná už asketický život nevede.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 6. 2014 18:18

Možné to je. Asi mu přítelkyně zabere veškerý volný čas a na sockování mu žádný nezbyl
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 6. 2014 19:27

No co, je to poměrně pohledná holka, tak si ji musí ohlídat ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 6. 2014 20:05

Tak abyste neřekli, zítra vyjde na Měšci článek z mého výletu do Burkiny Faso, ale to vlastně taky s asketicismem nemá moc společného. No jo no, už ani to šetření není co bývalo, tak pořídil jsem si GE Money Card a pilně točím peníze díky nákupům kolegů do práce, abych získal svých 5 %, zítra si chci konečně dojet koupit to kolo, tak jsem si od kamaráda půjčil VIP Sphere Card, abych dostal slevu 15 % a pokusím se je ukecat na dvě splátky, před koncem měsíce a v novém měsíci abych maximalizoval vratku na RB Style, ale jinak asi nic moc nového.
Vypověděl jsem Citi Life, protože už nechci platit poplatek za vedení a Mall mi dvakrát neschválili :(.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 19. 6. 2014 20:13

Zaloz Mall na pritelkyni. ;-)
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 6. 2014 20:18

Zkoušela, nedali :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 19. 6. 2014 20:27

Asi uz maji tvoji IP adresu v blacklistu. :-)
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 19. 6. 2014 20:39

To mně se teď nakonec podařilo po 2 letech udělat Ona na manželku, Mall mi prošla bez problém na začátku roku, aspoň něco. Tentokrát jsem manželce zadal místo zaměstnance podnikatelku a nakonec to kupodivu prošlo. Ty jejich procesy jsou fakt podivuhodný.

Jinak Patriku, už i ty jsi postupně pochopil, že peníze je lepší si užít, dokud mají nějakou hodnotu, o kterou tě jinak ČNB spolu se Sobotkou připraví. To už lepší procestovat, prochlastat nebo proš**at (nebo všechno dohromady).
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 6. 2014 21:38

Jj, peníze budou a my nebudeme... Si vzpomínám na příbuzné jedné mé známé, nikam nejezdili, auto neměli, děti taky ne, a když zemřeli, tak po nich zůstalo 3/4 mega ve skříni (cca před 10 léty), které zdědila ona známá i s chalupou...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 6. 2014 04:36

Tady je ten slíbený článek o výletu do Burkiny - http://www.mesec.cz/clanky/burkina-faso ... ch-sluzeb/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 20. 6. 2014 06:05

PatrikChrz píše:....
Vypověděl jsem Citi Life, protože už nechci platit poplatek za vedení a Mall mi dvakrát neschválili :(.

...napiš jim: "VÍTE KDO JÁ JSEM ? Já jsem PATRIK CHRZ" a napíšu o vás recenzi na přidělování CITI karet. Nejdůležitější faktor: lunární stav měsíce... :-D
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 20. 6. 2014 19:35

To jim psat nemusi,to oni vi. A ani bych se nedivil, kdyby byl na automatickych blacklistech, protoze on jim nic neprinese, naopak by je stal penize :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slos 17. 8. 2014 09:36

Po roce, už je tu zas Patrikův vyjímečný den. Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky vinšujem a na další Patrikovi příspěvky na foru těšíme se jen.
slos
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků