mSpoření

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 17. 8. 2014 19:00

peter2black: Víte, v jakém formátu má číslo správně být? Já viděl, že všude mají 00420, tak jsem to tak zadal. Myslím, že nebudu jediný, komu se ta informace hodí.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 17. 8. 2014 19:05

Telefonni cislo v kolonce Promo kod musi byt zadano v devitimistnem formatu (a bez mezer), je to napsane v podminkach akce.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter2black 17. 8. 2014 20:01

ja vim ze jsem si ty podminky mel precist, ale proboha nejaka validace toho policka by snad nebyl takovy problem :(

nicmene pokud ho napisete nejak jinak da se vyresit behem par mesicu pri reklamaci... vsechny 3 ucty mi nakonec poslali (ale museli to reklamovat novi majitele uctu - semnou se mbank nechteli moc bavit)
peter2black
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod r4in 19. 8. 2014 11:35

Jak dlouho si myslíte, že ta 3 % vydrží? Brutálně mi skrouhli úrok na stavebku, tak přemýšlím, kam těch cca 300 000 Kč dát.
r4in
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zedna1 19. 8. 2014 11:59

Muj odhad je tak zhruba do konce roku.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 19. 8. 2014 12:22

Podle mě ke konci září-října (přeci jen už to platí docela dlouho), ale jen hádám.
lopatickaCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jannk 19. 8. 2014 12:41

me by spise zajimalo na kolik to snizi - i 2% by byla solidni
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod malejarda 19. 8. 2014 20:33

Ono zas tak moc lidi, kteri mSporeni dokazi hned naplnit, neni. Vetsina tam ma par stovek z provedenych transakci.
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod smajlik2 20. 8. 2014 05:58

Taky si to myslím. Tipuju, že si to založilo pár desítek tisíc lidí, ale naplněných jich bude jednotky procent.
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 20. 8. 2014 08:51

Já si to nemyslím. Jaký smysl by pro lidi mělo zakládat to mSpoření když nemají peníze které by tam mohli uložit? Kvůli několika málo tisícům Kč se asi příliš neoplatí tím zabývat a to ještě za situace kdy se dá předpokládat, že ten 3% úrok asi dlouho nevydrží a klesne dolu. Více či méně smysl to má při uložení tam větších částek. Spíše si myslím, že některé lidi mohl odradit od toho ten způsob jak to mSpoření naplnit penězma.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod retron 20. 8. 2014 09:20

no ja si myslim ze to byl hlavne krok jak neodradit lidi od noveho IB a nalakat je na nadstandardni urok, aby si na nove IB zvykli. dost lidi zpusob zezacatku odradi, ale urok je nakonec presvedci, ovsem pri naplnovani si klepou na celo. jelikoz stare IB se hodne lidem uzavre zacatkem zari a vsem ostatnim do konce roku, tak predpokladam postupny pokles sazby v techto terminech > 2 > 1,75 adekvatne eMax+
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannk 20. 8. 2014 09:23

uprimne receno jenom najit mSporeni v IB je pro vetsinu lidi docela obtizny ukol :)
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod malejarda 20. 8. 2014 11:03

vlazy píše:Já si to nemyslím. Jaký smysl by pro lidi mělo zakládat to mSpoření když nemají peníze které by tam mohli uložit?

Tady jde spis o to, ze ti to moc nemysli a proto ti to ani nedochazi. Vetsina klientu mBank nezna tyhle finty, jak naplnit mSporeni hned.
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lionet 20. 8. 2014 11:26

no úrok 3% udrželi, ale od 1.9.2014 snížili zůstatek pouze na 100 000 Kč
http://www.mbank.cz/osobni/sporeni/msporeni/ v závorce u odstavce Výhody
lionet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jannk 20. 8. 2014 11:35

sakra ! a ja tam zrovna nasoukal celych 300!
je tam nekde napsane jak budou urocit zbytek? (nejak to tam nevidim)
jannk
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků