Kreditní karta Kooperativa

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 12sx 26. 8. 2014 17:51

Prosím, kde jste našli info o té útratě 10k?? děkuji.
12sx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 8. 2014 18:10

Co tím myslíš?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod malejarda 27. 8. 2014 05:12

Tak jsem zjistil, ze mi S24 stale funguje i kdyz tam nemam vice nez dva roky zadny aktivni produkt, posledni produkt stavebni sporeni jsem zrusil nekdy v dubnu 2012. Dokonce bych mohl pres S24 pozadat o kreditni kartu, ale tuhle Kooperativu to bohuzel nenabizi. Jak poznam, jestli mam S24 nebo S24 start? Pise mi to nazev: Servis 24 Internetbanking. A mam tam napsanu informaci, ze: Posledni prihlaseni ke sluzbe SERVIS 24 probehlo 6.10.2012 4:49:33 pres S24 Internetbanking. Nikde se tam slovo "start" nevyskytuje.
malejarda
Nadšenec


Odeslat příspěvekod eR99 27. 8. 2014 07:37

12sx píše:Prosím, kde jste našli info o té útratě 10k?? děkuji.


My nikde. Doporučuji číst pozorněji k čemu se ta útrata 10k vztahuje. ( fremantle :arrow: KK Style od RB -viz předchozí stránka).
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 8. 2014 07:53

Však já jsem tu diskusi četl, i jsem se jí zúčastnil, ale právě proto mě celkem zajímalo, jak z toho někdo mohl pobrat něco "o té útratě 10k" a ptát se bez souvislosti v daném kontextu - protože v několika předchozích příspěvcích se kreditky ČS skoro už ani vůbec neřešily.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 8. 2014 08:24

No bylo to napsáno dost zmateně a bez kontextu, mě to taky trochu vylekalo, musel sem si to tu znovu projít než mi došlo, že se to vztahovalo ke kreditkám od RB.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 27. 8. 2014 09:30

fremantle: V předchozím příspěvku jsem tě chtěl jenom nasměrovat, co tím příspěvkem 12sx myslel. Ten jízlivější tón ohledně důkladnějšího čtení příspěvků patřil uživateli 12sx. Nikoliv tobě. O tobě jedině v dobrém. ;-)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 12sx 27. 8. 2014 10:03

ano jen do mě!! Omlouvám se, že jsem způsobil takvou přestřelku, ale právě že od eR99 tam byl vnesen prvek útraty, proto se raději ptám. Od toho snad diskuse jsou. Netušil jsem, že vmísení kohokoliv jiného do vaší diskuse bude takový problém. Téma bylo kreditka od Kooperativy........Omlouvám se ještě jednou za váš vyplácaný čas.
12sx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thom 27. 8. 2014 11:08

drkarel píše:Mimochodem jsem mezi řádky vyčetl, že je jen málo lidí (poboček), kteří o kartu umí zažádat. V zásadě se tvářila, že v Praze bezpečně 2.

Nevíte někdo které?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 8. 2014 11:23

Možná to nejsou ani pobočky, nabízely mi to 2 paní, jedna je přímo vedoucí Odboru spolupráce s finanční skupinou ČS z gen. ředitelství (to je v zásadě na Sokolovské) a druhá (Vinohradská) Produktový disponent Agentury Praha – produkty finanční skupiny Česká spořitelna. Nepřijde mi OK dávat jejich kontakty na web, ale mohu to udělat tak, že ti SZ ten kontakt napíšu nebo naopak dám kontakt na Tebe jim.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 8. 2014 11:44

Já sem se obrátil na kkarta@koop.cz co jako osvč mám doložit, a odpověděla mi vedoucí Odboru spolupráce s finanční skupinou ČS a posléze mě přesměrovala na paní na pozici Produktový disponent Agentury – produkty finanční skupiny Česká spořitelna a ta už mě přesměrovala na konkrétní poradkyni podle mnou preferovaného místa setkání, které sem dopředu poslal dokumenty mailem, aby si to mohla připravit, a dnes se s ní mám sejít.

-- 27. 8. 2014 12:48 --

Ono je to celkově asi na dýl, paní co se s ní mám sejít má pracovní dobu do 18 a když sem se ptal, jestli se to zvládá za půl hodiny, že bych přišel 17:30, tak se to vyznělo, že to není moc času a tak sme se dohodli, že pošlu dokumentaci předem, takže rovnou vtrhnout na pobočku asi není ideální strategie.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod petrE70 27. 8. 2014 12:44

KK Kooperativa jsem vyřídil na pobočce v Říčanech. Tam to zvládnou.
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod malejarda 27. 8. 2014 12:51

A jak dlouho to trvalo?
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod petrE70 27. 8. 2014 13:00

Paní to tam nacvakala rychle,ale na druhé straně jaksi nepanovalo stejné tempo. Ale žádal jsem o větší limit a proto to schvalovali manuálně. Nicméně v pátek cca 11 poslaná online žádost do ČS a schváleno jsem se dozvěděl v pondělí.
petrE70
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků