Eura od vietnamců

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod honza.wirth 24. 9. 2014 19:21

Ahoj,
slyšel jsem že Vietnamci prodávají levně eura. Nemáte někdo s tím zkušenost případně i tip kde kde jste je prodávají.

h.
honza.wirth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LuiS_666 24. 9. 2014 19:52

SAPA ? Případně u hranic s Německem...

Akorát slovo lěvně = ? T.j. ?
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod honza.wirth 24. 9. 2014 19:54

Máš zkušenost?
honza.wirth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod khonsun 24. 9. 2014 20:20

honza.wirth píše:Ahoj,
slyšel jsem že Vietnamci prodávají levně eura. Nemáte někdo s tím zkušenost případně i tip kde kde jste je prodávají.

h.

Ze by se zrovna Vietnamci zblaznili?
khonsun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 9. 2014 06:30

Tak asi záleží na tom, jak kde. V Praze lze běžně ve směnárnách koupit eura se spreadem pod 10 haléřů, tak tam nemá smysl běhat někde po tržnici, ale pokud v místě bydliště nemáš slušnou směnárnu, tak za zeptání nic nedáš, zvláště u hranic s Německem, Rakouskem a Slovenskem.

Taky jsem o tom slyšel, jednou takto výhodně vyměnil i známý.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 25. 9. 2014 08:32

Jen aby to nebyly také padělky jako všechno jejich zboží. :-)
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod khonsun 25. 9. 2014 08:58

malejarda: Kupuji od nich v Sape napr. zeleny vietnamsky caj a nezda se mi to jako padelek. Rekl bych, ze zdaleka ne vsechno je "padelek". A kdyz, tak se s tim netaji.
EUR prodaji za cenu jako kazdy, ktery ma pristup k teto mene a chce ji prodat. Temer s jistotou ne za min, nez jim da na trhu nekdo jiny. Bude se to motat nekde kolem stredu.
khonsun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 7. 10. 2014 19:55

Kupuju občas. Zjistím nejvýhodnější kurz ve městě ve směnárně a pak že zeptám v pár obchodech. Občas nabídnou lepší kurz, občas ne. Když byly kurzy okolo 24 Kč, nechtěli většinou prodávat. Občas u nich potkám nějakou takovou, která jim prodává eura.
avathar
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků