ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 22. 9. 2014 15:29

Vážený kliente,

těší nás Vaše rozhodnutí spořit s ING Kontem. Všimli jsme si však, že naplno nevyužíváte všechny jeho možnosti. Abychom Vás přesvědčili o jeho výhodách, nabízíme Vám nyní ještě lákavější podmínky.

Na Vašem ING Kontě jsme k dnešnímu dni nastavili zvýhodněnou úrokovou sazbu 1,5 % p. a., kterou můžete čerpat po dobu následujících 3 měsíců do výše 1 milion korun.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smajlik2 22. 9. 2014 17:16

To je pěkný. Já to chci taky :-)
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 22. 9. 2014 17:50

tak to vynuluj, čekej a občas tam vlez :)
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 22. 9. 2014 19:25

Dnes jsem se po delší době přihlásil do IB (poprvé do toho nového) a našel jsem v ING schránce tuto nabídku:
Zprávy: Zvýhodněný vklad s úrokem 1,5 % p. a. až na 5 měsíců
Datum: 03/09/2014
Kategorie: Nabídky ING

Vážený kliente,

rádi bychom Vám oznámili, že tento měsíc máte možnost využít Zvýhodněných vkladů úročených sazbou 1,5 % p. a. po dobu až 5 měsíců.

Jak nabídky využít?

1. V období od 1. do 26. září zašlete na své ING Konto nový vklad. Tak budete mít jistotu, že se na ING Konto připíše včas.

2. Po připsání částky na ING Konto nejpozději však do 30. září do 16:00 hodin označte tento nový vklad za Zvýhodněný vklad. To můžete provést snadno v Internetovém bankovnictví nebo na bezplatné lince 800 159 159 .

Za nový vklad jsou považovány pouze finanční prostředky, které pošlete na ING Konto nad rámec jeho zůstatku evidovaného k 1. září 2014 a navýší tak částku k dispozici pro sjednání Zvýhodněného vkladu.

Tyto finanční prostředky budete mít i nadále k dispozici jako na ING Kontě. Budou však úročené sazbou 1,5 % p. a. po dobu až 5 měsíců. Tuto zvýhodněnou sazbu můžete čerpat až do 31. 1. 2015. Maximální výše vkladu je 100 000 Kč.

Více o Zvýhodněných vkladech a podrobné podmínky akce naleznete na http://www.ingbank.cz/zvyhodnenevklady

Vaše ING Bank
Na úvodní stránce v IB mám ale uvedené toto:
Nabídka je určena pro klienty, kteří s ING Bank spoří. V současné době nelze Zvýhodněný vklad sjednat. Vaše výběry převýšily ve sledovaném období Vaše vklady o částku uvedenou výše. Pro získání možnosti založit si Zvýhodněný vklad je potřeba navýšit zůstatek na Vašem ING Kontě.
Nevím jak to všechno mám chápat. Na jednom místě mi zvýhodněný vklad nabízejí a na jiném píšou, že v současné době ho nelze sjednat. Pokud by ten zvýhodněný vklad v mým případě šlo využít tak bych možná o tom popřemýšlel. Nerad bych tam ale zasílal nějaké peníze a pak zjistil, že mi to neumožní využít.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod retron 22. 9. 2014 20:57

no ten citovany druhy ramecek je pomerne jasny, musis navysit zustatek o uvedenou částku a tu potom muzes presunout na zvyhodněný vklad, tzn. poslat na účet peníze a ty se potom budou po presunuti na zvyhodneny vklad urocit zvyhodnenou sazbou
vice info:
http://www.ingbank.cz/ing-konto/zvyhodn ... ktofunguje
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 22. 9. 2014 22:45

Podle mne je to jasné v tom, že tam píšou, že "V současné době nelze Zvýhodněný vklad sjednat." a proto asi ani nemá smysl tam zasílat nějaké peníze když to sjednat nejde. Už jednou jsem naletěl na jejích nabídku zvýhodněného vkladu, zaslal jsem tam peníze a až pak jsem zjistil, že mi ho neumožní sjednat. Mají to všechno hodně překombinované a matoucí tak, že se v tom asi jen málokdo vyzná.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Franklin 22. 9. 2014 23:01

Z kaktusářů se v tom vyzná opravdu jen málokdo.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 9. 2014 19:28

Kdo nema ING konto, tak dneska jsem sel v Brne v nejakem centru a nabizeji ho s urokem 2% na prvni tri mesice ;-) ovsem za 3 mesice je vhodny na zruseni..furt to uroci ctvrtletne?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 23. 9. 2014 20:03

ne uročení je měsíčně... ale furt se musej hlídat ty akce, zvýhodněné vklady atd...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 23. 9. 2014 20:03

no to je normalka, na doporučení jsou taky 2%, pak nabizej 1,5% zvýhodněný vklad a sem tam 1,5% sami od sebe při nevyužívání
úročí se už měsíčně
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 9. 2014 20:17

A já jsem si myslel, že se úročí denně a měsíčně se připisuje úrok... :-]
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 9. 2014 18:16

Nebud hnidopich :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OKyselkaO 26. 9. 2014 20:30

Někdo kdo by mi chtěl zaslat akční kód k založení ING konta? - když mi půlku z těch 300kč pošleš, budem spokojení oba :)
OKyselkaO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 26. 9. 2014 20:48

2% Ti ke spokojenosti nestačí?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrej1 3. 10. 2014 07:21

Od prvního října další kolo zvýhodněných vkladů, přišlo to na spící ING konto mně i manželce, 100 000 do konce prosince na 1,5 %. Narozdíl od minulých nabídek to nepřišlo na email, ale jen zpráva v internetovém bankovnictví (kam normálně nechodím). Třeba se tahle zpráva bude někomu hodit.
Ondrej1
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků