Allianz

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Fantucci 6. 10. 2014 10:23

To si nemyslím. Resp. vyhovovat to může těm dealerům, kteří jsou výhradní pro jednu pojišťovnu a nemají konkurenceschopný produkt.
Pro makléře či zprostředkovatele více pojišťoven by transparentnost byla jednoznačným pozitivem. Zjednodušilo by to práci
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 6. 10. 2014 11:25

malejarda: cim vic toho napises, tim vic pouze potvrzujes to, ze tomu zdaleka nerozumis, pane "soudce".
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peťo6 17. 10. 2014 11:47

Uvažujem o poistení zodpovednosti za škodu u Allianz.
Skončil som ale u "škoda vzniklá při výkonu vlastnictví k bytu v osobním vlastnictví, pokud jej pojištěný užívá k trvalému bydlení" - vie mi prosím niekto vysvetliť, čo si mám pod tým predstaviť, aké škody? V poistných podmienkach to vysvetlené neni. Je to niečo dôležité alebo stačí pokryť okrem iného "škody vzniklé při vedení domácnosti a provozu jeho zařízení". Pani na pobočke mi to nevedela vysvetliť. Vlastním normálny byt v bytovom dome, trvale v ňom bývam.
Ide mi len o to, že som chcel pôvodne variantu Normal, ale na pobočke ma tlačila aspoň do Optimal. Psa, zbrane ani malé plavidlá nemám...
Poistenie domáctnosti by som volil asi Exkluziv.
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 17. 10. 2014 11:51

Aby to melo nejaky smysl, tak u Allianz vzdy Exkluziv.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 17. 10. 2014 11:52

Pojištění odpovědnosti Normal nedoporučuji. Vezmi variantu Exkluziv.

Pokud chceš ušetřit, tak lepší, než Normal od Allianz je ČSOB Pojišťovna nebo Česká pojišťovna.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Peťo6 17. 10. 2014 15:33

Díky, zoberem teda asi Exkluziv/Exkluziv (domácnosť/zodpovednosť).
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 10. 2014 07:43

Tak kolega se rozhodl to nevzdat a nechal na svém právníkovi, aby napsal do pojišťovny dopis. Byl vyzván k doplnění dokladů, tak snad to projde. Bohužel to znamená, že i Allianz už neplní "na první pokus", ale že jim člověk musí ukázat, že si to nenechá líbit :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fantucci 29. 10. 2014 08:39

Nebo to taky znamená, že se kolega na začátku vybodl na pořádné poskytnutí podkladů...
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 10. 2014 10:07

Nevypadá to, chtějí znova ty samé, přesněji znovu lékařskou zprávu.
Spíše bych az tím viděl dva důvody:
1) pojišťovna si zachová tvář (nepřizná, že se lekla toho, že klient si vzal na pomoc právníka. Když totiž napsal první odvolání sám, tak se s ním vůbec nebavili, ať teď, když už to začíná vypadat "vážně").
2) je to určitá manipulace se statistikou - v pojišťovnách sledují dobu vyřízení pojistné události. Trik ale spočívá v tom, že ta se počítá "od doložení všech dokladů". A jestli chce likvidátor doržet "průměrnou dobu vyřízení pojistné události 5 dnů (například)" je nejjendodušší u těch, co se táhnou déle, vyžádat si těsně před vyplacením ještě nějaké další doklady. Známá dělala likvidátorku a dělala to úplně přesně takhle.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 29. 10. 2014 16:32

No ono "vzít si právníka" ještě jaro nedělá. Asi jak koho... letos jsem zažil 5 právníků co napáchali neskutečné hovadiny a pokud by šlo o něco skutečně vážného (ne jenom o peníze) tak ti jejich poškození klienti, chudáci, a ještě za takové "služby" platěj.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 29. 10. 2014 16:34

Jo a s těma statistikama... kdo říkal, že nevěří žádné, kterou si sám nefalšoval?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 29. 10. 2014 20:25

Tak říkám to třeba i já ;-) Ale prvenství je připisováno W. Churchillovi
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 25. 12. 2015 13:54

Od Allianz mi včera přišel mail, abych kliknul na nějaký odkaz, kterým údajně potvrdím svoje kontaktní údaje. Přišlo Vám to taky? Nejedná se náhodou o SPAM? A i kdyby ne, tak připadá Vám to korektní, aby si Allianz vyžadovala takovýmto způsobem potvrzení kontaktních údajů?
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 24. 1. 2016 11:44

No koukněte na facebook Allianz, moc chváli tahle pojištovna již nemá. Sem u nich s penzijkem.
Dřív měli hodnocení daleko lepší.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 24. 1. 2016 11:51

Porad lepsi byt u jednookych, nez u slepejch :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků