Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 11. 2014 00:30

Nj, holt máte pokrokovou radnici. U těch blbců na naší vsi nezaplatím ani převodem z účtu, musím vybrat z bankomatu a dát to starostovi pěkně v bankovkách a on mi za to ručně vypíše potvrzení. Nj, zkrachovalý podnikatel, holt musí vidět peníze na dřevu. Nakonec můžu být ještě rád,že to nechce v tchořích kožkách...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 9. 11. 2014 06:38

Koho jste si zvolili, toho tam mate. :-P
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ka-spel 9. 11. 2014 07:47

Tak pokroková max v možnosti plateb. Jinak komouši všech barev už x let.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 11. 2014 07:51

V Kladně teď vládne taková směska odpadlíků s komunistama a populistama.
Jsem zvědav co nám tu vylepší.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 11. 2014 09:39

malejarda píše:Koho jste si zvolili, toho tam mate. :-P

Já je nevolil... Bohužel máme tak zhovadilý volební zákon, že člověk kandidující sám za sebe se do zastupitelstva nedostane, zatímco kriploid kandidující v rámci nějakého pochybného spolku se stane starostou, i když má nejmenší počet hlasů.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 9. 11. 2014 10:13

Počet garbage karet byl pro tento den již vyčerpán, zkus to později.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 9. 11. 2014 10:20

avathar píše:Takže co jsem odpozoroval, vadí: pracovní poměr na dobu určitou - vždy zamítnuto, bez ohledu na příjem apod.


Tohle pozorování je chybné ;-) Možná vadí, když pracuješ první rok a máš smlouvu na dobu určitou, ale po několika letech to rozhodn nevadí. V současnosti mám čtyři kreditky a smlouvu an dobu určitou
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 9. 11. 2014 14:46

avatar: nevíš, jestli u Era řeší jen sumu nebo i počet úvěrů?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tim1984 9. 11. 2014 17:31

no zkusím tam zadat větší příjem. Co to je taky "čístý plat" - manželka tam dala 12 tisíc, protože odečetla náklady např. za benzín do práce, jinak by to bylo více, proto zkusím dát vyšší sumu a vlastně ani lhát nebudu. Záleží jak kdo bere "čistý plat".
Tim1984
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eR99 9. 11. 2014 17:58

Čistá mzda (plat) je jasně definovaný pojem.... :!:
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radecekh 9. 11. 2014 18:18

Stejně je divné, že ty kreditky nedávají lidem s nízkými příjmy. Pokud bych vydával kreditky já, vydal bych ji komukoliv, kdo nemá negativní záznam v registru. Vždyť nemusí být na extra velkou částku a čím chudší klient, tím větší šance, že mi bude platit úroky.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 9. 11. 2014 18:50

Tim1984 píše:Co to je taky "čístý plat"
...
Záleží jak kdo bere "čistý plat".


Doufám, že si z nás neděláš legraci. :shock:

:arrow: http://cs.wikipedia.org/wiki/Mzda
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 9. 11. 2014 19:06

radecekh: To je jako mikropujcky. Velky procento z maleho cisla je porad male cislo.
U cloveka s vetsim prijmem je taky sance z nej neco dostat, pokud nedostoji zavazkum. Ale kolik asi tak vezme exekutor z minimalni mzdy?
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 9. 11. 2014 22:27

Se CITI je tezka prace, to jo ;-]

Manzelka vydelava 30k netto, pracovni pomer u soukrome firmy na dobu neurcitou od zari 2013, zadne dluhy, v registru jenom splacena hypoteka- teda prepokladam ze ji tam ma, hypoteku jsme cerpali jiz jako manzele a splacna v r. 2011, jedno ditko

do ledna 2014 nemela nikdy zadny uver, krome teda hypoteky, zadnou KK, jenom dodatkovou k moji LIFE

jeji vlastni prvni kreditka CITI 02 s bonusem 4000.- na telefon schvalena s kreditem 100k...nikdy nepouzita, zmenena nakonec na LIFE

druha KK RB style kredit 25k schvalena po mesici pote

Mall KK na poprve neschvalena, snizila jsi limit 02 KK na 20k(mne napadlo, zda to neni jiz kuli nizsimu prijmu), podruhe opat neschvalena, potreti schvaleno s limitem 12k, nakonec zmenena na Billa

Life onadnes neschvaleno, protoze jiz mela Mall(coz je skupina Life, ze zacatku byla moznost mit obe karty, nekolik useru to stihlo vc. mne, pote to zarazili), mall teda zmenila na Billa a skusila zazadat podruhe, ale neschvaleno, pote jiz jsem mel utrum, nechtela dokola podepisvoat s kuryrem zadosti, aj tak to byl odemne heroicky vykon, ze ji nanutil tolik kreditek :nenapadne

Pote jsi jeste zazdala o "predschvalenou" ZUNO KK s kreditem 130k, kterou ji vydali.

Takze zjistit jak a proc CITI nekomu schvali a nekomu neschvali KK je na dizertacni praci :hm
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 9. 11. 2014 23:25

aneb - bulharska konstanta :)
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků