GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 11. 2014 14:38

davsopl píše:Nejlepší poukázky mají v Intersparu. Platí rok od aktivace a postupně se dá limit vyčerpat. Nemusíte jako v Kauflandu vyčerpat na jeden jediný nákup. Navíc kredit lze zjištovat přes internet on-line!


No, vzhledem k tomu, že v Kaufu děláme minimálně jeden nákup za >1000,- týdně, nebude problém utratit poukázku (200,-/500,-) celou. :-) Ale chápu, že ne každý to takto má. (Má blízko jiný obchod, nesežere toho tolik ...)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod smajlik2 7. 11. 2014 07:25

Jestli Kaufland poukázky platí 4 roky, to se jich dá koupit za desítky tisíc :-)
Jen aby nezkrachoval dřív než se to utratí... :-)
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod refedr 7. 11. 2014 12:04

refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 7. 11. 2014 12:19

v rodině máme 2 tyto kreditky, takže celkem 25 tisíc měsíčně mohu utratit a ještě pár měsíců do konce bonusu zbývá, takže tady těch desítky tisíc jsou celkem reálné :D ... na plno to využívat nebudu, ale něco málo koupím.

nemají něco takového i na benzínkách? jdu se na to podívat, tam je reálnější utratit větší obnos
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod smajlik2 7. 11. 2014 18:41

Já vím, že maximum je pětistovka za měsíc. Ty desítky tisíc za poukázky jsem myslel za více měsíců, ale zase tolik jich kupovat nebudu.
Hlavně pak ty poukázky někam nezaložit nebo neztratit :-)
Ta poukázka je z papíru něco jako stravenky?
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 11. 2014 20:15

Já měl z Kauflandu jen ty poukázky na 30 Kč za dlouhý fronty a ty byly z tvrdšího papíru.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 8. 11. 2014 07:09

Ja jsem nikdy zadnou poukazku za dlouhou frontu v Kauflandu nedostal i kdyz tam jsou fronty stale. :'(
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 11. 2014 07:25

Tak sami ti ji nedají, to si o ni musíš říct na informacích.
"Kaufland zaručuje: Rychlé odbavení u pokladen!

Čekali jste déle než 5 minut a nebyly otevřeny všechny pokladny? Na Informacích od nás obdržíte dárkovou poukázku v hodnotě 30,- Kč.
"
http://www.kaufland.cz/Home/04_Zakaznic ... rget=Rychlé odbavení u obslužného pultu!
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 8. 11. 2014 09:00

Pokud čekám u pokladen (obslužných pultů) déle než 5 min, tak pravidelně na informacích tuto kompenzaci využívám... :-)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 8. 11. 2014 10:03

diky za info :-))

A jaky dukaz je nutny predlozit?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 11. 2014 12:20

Nic, většinou nebudeš první. Jen je tam někdy fronta jak u těch pokladen. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 8. 11. 2014 16:25

Nejsem si jistý, ale myslím, že na informacích mají kamery namířené minimálně na pokladny a díky tomu dostatečný přehled o dění na prodejně. Nějako toho nezneužívám, ale na hodinky se při zařazení do fronty pravidelně dívám. Client servis je holt v Kauflandu na vysoké úrovni. :-)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 12. 11. 2014 20:56

Kreditka od GE se díky jejímu zapojení do partnerského programu Beneplus může využít i jako vstupenka do Vánoční soutěže o 10 000 Kč v poukázkách
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jasno1 14. 11. 2014 17:05

Nemáte někdo zkušenost s akcemi u partnerů Bene+?
Jde mi o to, zda je pro přiznání vratky rozhodující datum platby nebo zaúčtování?
Dnes končí 10% sleva u jednoho z partnerů a po dvou dotazech na infolince mám dvě různé odpovědi. jednou, že rozhoduje datum platby (čemuž by napovídal i popisek u partnera, že platí dnes naposledy), podruhé, že rozhoduje datum zaúčtování (které ovšem nemohu ovlivnit a může proběhnout třeba až s několikadenním zpožděním - takže třeba i platba 3 dny před koncem akce by se do termínu ukončení nemusela zaúčtovat).
V podmínkách Bene+ jsem o tom nic nenašel.
jasno1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 11. 2014 23:43

datum platby
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků