mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Proti srsti 18. 12. 2014 20:16

[quote="slavo963"..myslim, ze s tim FA by to urcite vyslo a alza by uroky musela zaplatit[/quote]

Proč by FA řešil spor mezi spotřebitelem a obchodníkem?
Proti srsti
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 18. 12. 2014 21:22

mně také nic nepřišlo, kartu mám od léta a jediný pohyb sní za celou dobu byl jeden dotaz na zůstatek v bankomatu abych vyzkoušel jestli vůbec funguje. Asi se to považuje za dostatečnou aktivitu. :-)
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 12. 2014 22:09

Taky jsem nic nedostal. Mně akorát měla končit platnost karty v únoru příštího roku a předtím než tato celá mŠaráda s platebními kartami začala mi přišel na začátku prosince mail, že mi nebude obnovena, pokud do konce měsíce neprovedu alespoň jednu transakci (jinak jsem ji předtím v průběhu doby platnosti použil opravdu asi jen jednou), tak jsem si jedno ráno s ní zaplatil v tesku rohlíky, no a týden poté přišli s tou změnou sazebníku...

A to jsem přemýšlel, jestli ji vůbec obnovovat budu. Takže asi díky jednomu nákupu mě polský automat považoval za aktivního klienta. :-))
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Zedna1 19. 12. 2014 01:04

Bubotronik píše:Tak mBank se snaží udržet klienty alespoň na první měsíc nových podmínek http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... _karet.pdf


Tak mne dnes prisel email o akci mBank s vratkou 2% na moji mKreditku:
http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... _karet.pdf

Takze u debetek nabizeji (od 18.12. do 31.3.) 1% zpet a u kreditek 2% zpet.

No ale Citi Life mi dava 2% zpet i bez nejakych dalsich podminek (a trvale, ne jen 3 mesice),
takze toto muze byt zajimave jedine pro nekoho,
kdo nema jinou bonusovou kreditku od konkurence ...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 12. 2014 05:26

K mojí kartě k mKontu mi přišla nabídka 1 % bonusu, na manželčinu nic, jelikož asi 2x během roku potřebovala vybrat.
Na placení máme Citi Life takže nic pro nás.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 19. 12. 2014 06:39

Taky mi nabídka na vratku 1% došla. Hlídat těch 500 Kč /měsíc se mi nebude chtít, takže kartu zruším. Jsem zvědavý jestli v březnu nevymyslí zase nějakou akční nabídku pro ty co karty zrušili. :-)

-- 19. 12. 2014 06:41 --

Protože zjistí, že sto tisíc klientů nemá k účtu kartu :-)
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod j.vy 19. 12. 2014 08:41

Mě taky nabídka na 1% vratku přišla, letos jsem zaplatil jednou někdy v červenci a předtím hodně dlouho ne. Než jsem stihnul kartu vIB zrušit, tak už byla nová v poště a v pondělí mi přišla. Tak ji mám zatím v šuplíku neaktivovanou. V březnu risknu 29 Kč a vyzkouším jestli bude poplatek za neaktivovanou kartu a pak uvidím co s tím dál. :-)
j.vy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SocPredator 19. 12. 2014 09:03

Zedna1 píše:No ale Citi Life mi dava 2% zpet i bez nejakych dalsich podminek...


A těch 50 Kč měsíčně, je co? To je podmínka, která znamená, že musíte utratit měsíčně >2500.
Samozřejmě, to utratí každý normální člověk (a někdo má asi poplatkové prázdniny), jen by se na to nemělo zapomínat. Vzhledem k tomu, že je teď pro některé lidi největší problém hlídat utracených 500...
:D
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 12. 2014 09:11

Kdyz uz, je to 41.66Kc(poplatek lze predplatit 500 premiemi na cely rok).

Kdo ma vratku 2% je nesmysl platit kartu s 1%. Mbank se chyta stebla, ale kdo nema jinou kartu, tak proc ne , 1% vzdy lepsi nez zadne i kdyz na prechodnou dobu.

Osbne nevyuziji a moje mKonto bude bez karty
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 12. 2014 09:23

SocPredator píše:
Zedna1 píše:No ale Citi Life mi dava 2% zpet i bez nejakych dalsich podminek...


A těch 50 Kč měsíčně, je co? To je podmínka, která znamená, že musíte utratit měsíčně >2500.
Samozřejmě, to utratí každý normální člověk (a někdo má asi poplatkové prázdniny), jen by se na to nemělo zapomínat. Vzhledem k tomu, že je teď pro některé lidi největší problém hlídat utracených 500...
:D

A počítáš do toho 2 - 3 000 "startovacího" bonusu? Který je možné získat i několikrát za sebou rušením a opětovným založením karty?
A až tě to přestane bavit, zřídíš si Kooperativu, která při 1 transakci měsíčně má vedení zdarma a také vrací 2 %.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 12. 2014 09:38

a plus prvni rok bezoplatkoveho vedeni...kdyz to vemu kolem a kolem, je to 7 let vedeni zdarma karty s 2% vratkou... a pote zde jiz na 100% nebude
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod __Pavel 19. 12. 2014 09:56

PatrikChrz píše:A počítáš do toho 2 - 3 000 "startovacího" bonusu? Který je možné získat i několikrát za sebou rušením a opětovným založením karty?

Nejsem si moc jistý, že v současné době projde několikrát za sebou rušit a znovu žádat o Citi kartu tak, jak se to dělalo před rokem, jen pro vyzobání bonusů.

SocPredator píše:A těch 50 Kč měsíčně, je co? To je podmínka, která znamená, že musíte utratit měsíčně >2500.
Samozřejmě, to utratí každý normální člověk (a někdo má asi poplatkové prázdniny), jen by se na to nemělo zapomínat. Vzhledem k tomu, že je teď pro některé lidi největší problém hlídat utracených 500...
:D

V tom případě asi 90% lidí z mého okolí není normálních, protože měsíčně >2500 přes kartu neprotočí.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 12. 2014 10:02

No kdyz kamarud plati ucty nekdo jiny, je to nejlepsi alternativa, to nevykompenzuji zadne vratky :-D to bych bral taky
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod SocPredator 19. 12. 2014 10:27

__Pavel píše:V tom případě asi 90% lidí z mého okolí není normálních, protože měsíčně >2500 přes kartu neprotočí.


Tak to tady radši ani neříkej. Tady totiž musíš, jinak nemáš důvod rušit kartu u mBank :-D

------
Patriku já vím o tom, že je tam akce, proto jsem tam napsal o poplatkových prázdninách, ale když bez podmínek, tak pravdu, ne?
Jinak já jsem mBance navrhoval vratku už v roce 2009, a tvrdil sem, že na debetce by to 1% bylo bezkonkurenční. Kašlali na to, a i teď jim nedochází, že to musí být trvalé, jinak je to nanic, v tomhle se shodneme
:-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 19. 12. 2014 10:43

Dávat 1 % z debetky je dle mého názoru pro banku nesmysl. Ty 2 % u kreditek jsou možná taky jen díky tomu, že je tam určitý poměr lidí čerpající odměnu a lidí, kteří nejsou schopni to v bezúročeném období splatit.

Je vůbec otázka, jestli to vracení během následujícího roku neskončí, až se změní podmínky pro banky a až to Citi prodá.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků